PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 14 SAVAITĖ

Pavasaris tai augimas, naujos viltys, lūkesčiai ir ši savaitė būtent tokia ir bus. Puiki savaitės pradžia, tinka pagalvoti apie tai, ko norite ir palengva imtis veiklos. Visus svarbiausius reikalus reikėtų sutvarkyti iki ketvirtadienio imtinai. Ketvirtadienį jau lauks pakankamai dvilypis metas, nors būsite kupini optimizmo, gerų norų, energijos, tačiau gali atsirasti netikėtų kliuvinių. Panašus bus ir savaitgalis, laukia gana įtemptos, konfliktinės dienos. Netiks pirkti vertingus daiktus.

  • Venera Žuvyse 5d. 18val.19min
  • Priešpilnis 9d. 9val.48min

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (14sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų.

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×