PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 12 SAVAITĖ

Ir vėl permainos! Ramu nebus! Bet intrigos, staigmenų bei kitokių įdomybių pakaks… Antradienį baigiasi Mėnulio mėnuo, 19val. 23min. prasideda naujas. Tuo pat metu Saulė jau pirmadienio vakare pereina į Avino ženklą 23val. 26min., o ryte, Saulei tekant sutiksime ir Naujus Povo bei Marso metus. Ketvirtadienį 17val. 24min. Plutonas įeis į sau nepalankų Vandenio ženklą, o šeštadienį irgi į sau sudėtingą ženklą Vėžį pereis Marsas.

Tik nepagalvokite, kad viskas bus taip sudėtinga, – nuo ketvirtadienio pakliūsime į pačios laimingiausios planetos Jupiterio malonę! Net keturias dienas (iki pirmadienio rytmečio 9val. 53min.) būsime lepinami jo dėmesiu. Tuo metu verta spręsti pačius svarbiausius klausimus. Prognozę visiems ženklams rasite video:

Nuoroda į video: https://youtu.be/jdggVub-PME

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (12sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×