PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 11 SAVAITĖ

Tai bus sudėtinga savaitė, kupina netikėtumų, nelauktų problemų. Tiesa sakant, ne visai taip. Apie tuos negerus, „nelauktus“ dalykus ko gero jau senai nutuokėte, bet stūmėte tolyn į užmarštį, slėpėte nuo savęs (nuo artimųjų, draugų, kolegų). Bet yla iš maišo kažkada išlenda? Ir tai nutiks būtent šią savaitę, kuri yra paskutinė Zodiako rate, kuria iš baigiasi Mėnulio Mėnuo (Jaunatis stos ir prasidės naujas zodiakinis ciklas jau kitą savaitę, antradienį).

Ramu nebus: aplinkybės gali taip klostytis, kad teks ekstriniu būdų spręsti senai pribrendusias klausimus, aiškintis užvilkintas problemas. Ir laiko atidėjimui jau niekas nebeskirs.

Vienintelis dalykas, kurį reikėtų atsiminti šią savaitę – tai savitvarda. Kontroliuokite savo jausmus, mintis, žodžius. Per karštakošiškumą galite daug ko netekti, tad saugokite savo darbo vietą, pinigus, turtą, na o svarbiausia gerus santykius su tais, kuriuos mylite, su artimaisiais, su draugais. Priešingu atvejų galite ilgam netekti jų dėmesio, palaikymo.

Nuo ketvirtadienio prasideda penkių dienų ciklas, baigiantis Zodiako ratą, senovės arijų zoroastiečių dar vadinamas „Raudų dienomis“, per kurias apraudamas Prarastas Rojus, Aukso Amžius (tuomet atsisakoma malonumų, pramogų, pasninkaujama). Prognozę visiems ženklams rasite video:

Nuoroda į video: https://youtu.be/N3PIzmhMbU4

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (11sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×