PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 10 SAVAITĖ

Tai lemtingų permainų metas – antradienį Saturnas pereina į kitą ženklą, į Žuvis. Pasikeis kai kas svarbaus. Ir tai ne ką mažiau įtakos mūsų likimus nei Kinų Naujieji Metai, paremiti Jupiterio judėjimu. Keisis jėgų pusiausvyra Zodiake, keisis ir mūsų asmeniniai uždaviniai, koreguosis tikslai.

Veiklai itin svarbus pirmadienis – tai puiki diena imtis kažko naujo, reikšmingo. Antradienis irgi suteiks progą sėkmingai įveikti „neįveikiamus“ iššūkius veikloje. Ketvirtadienis – puiki diena deryboms, darbo susitarimams, taikymuisi. Penktadienis taps problema, jei tvarkysite piniginius – turtinius reikalus, jei aiškinsitės santykiu su mylimu žmogumi ar nuspręsite užmegzti naują romantišką ryšį. Savaitgalis žada džiugius susitikimus su draugais ir bendraminčiais.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (10sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Kartu su SMELLS LIKE SPELLS kurtą 2023m. PALMYROS KELERTIENĖS ASTROLOGINĮ KALENDORIŲ galite įsigyti čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2023/


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×