PALMIROS ASTROLOGINIAI PRIESKONIAI | 1 SAVAITĖ

Tai bus aktyvi ir daug kuo sėkminga augančio Mėnulio (antrasis ketvirtis) savaitė. Verta imtis svarbių darbų, spręsti įsisenėjusius painius klausimus, judinti įstrigusius reikalus. Verta imtis ir to, ką kažkada darėte – atnaujinimui puikus metas.

Iš esmės bus palanki visa savaitės išskyrus penktadienį. Nors pagal Mėnulio kalendorių ir iki 15val. tęsis paprastai palanki naujų darbų pradžiai 14-a Mėnulio para, tačiau šįkart dėl probleminės Merkurijaus padėties negalėsime pasinaudoti tokia sėkminga Mėnulio pozicija. Diena nebus tinkama nei svarbiems susitikimams ar susitarimams, nei naujų darbų pradžiai, nei vertingų daiktų (ypač transporto priemonių) įsigijimui, nei pažinčių užmezgimui, nei draugiškiems vakarėliams… Tai metas, kai lengva apsigauti…

Sudėtingajam penktadieniui antrins ir sekmadienis: nuo 15val. 46min. prasidės gana sudėtingas laikas, netinkamas nei audringam pramogavimui, nei romantiškiems pasimatymams bei pažintims ar vertingų daiktų įsigijimui. Diena bus lemtinga ir Liūtams: nuo 16val. 43min, į jų ženklą pereis Juodasis Mėnulis Lilit devyniems mėnesiams.

Palmiros astrologiniai prieskoniai jūsų gyvenimo virtuvei (1sav.)! Savaitinis horoskopas video formatu dvylikai Zodiako ženklų. Norite pirmieji pamatyti Astrologinius Prieskonius? Prenumeruokite mano youtube kanalą: https://www.youtube.com/c/PalmirosHoroskopai

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×