PALANKIAUSIAS VASAROS ATOSTOGŲ LAIKAS 2022m.

Atostogos – kiekvienai šeimai šventinis laikas, tad nenuostabu, kad norisi viską taip susidėlioti, kad liktų tik mėgautis kiekviena poilsio akimirka. Savaime, vasarai prasidedant vos ne pagrindiniu galvosūkiu kiekvienai šeimai tampa: kur, kaip, kada geriausia ilsėtis?

Iš tiesų, verta atsižvelgti į planetų padėtį. Aišku, naudingiausia orientuotis į asmeninį horoskopą, bet galima aptikti ir bendrų nuorodų, padėsiančių apsispręsti dvejojantiems dėl laiko.

Gimusiems po Avino bei Šaulio ženklais daug smagumo gali suteikti atostogos liepos trečią dekadą, rugpjūtį. Liūtams verta atsipūsti dar birželiui baigiantis bei liepą.

Birželis, liepos pradžia tinkama planuoti keliones, poilsį toli nuo namų Dvyniams, Svarstyklėms, Vandeniams.

Vėžiai, Skorpionai, Žuvys, Žuvys puikiai jausis atostogaudami birželio trečią dekadą, liepą.

Žemės ženklams (Jaučiai, Mergelės, Ožiaragiai), ypač Jaučiams, atostogoms itin tinka birželis, rugpjūtis, liepos pabaiga.

Pačios palankiausios dienos kelionėms 2022 metų vasaros metu:

  • Birželis: 4, 5, 10, 13, 14, 15, 27.
  • Liepa: 4, 5, 15, 20, 21, 31.
  • Rugpjūtis: 1, 3, 4, 8, 9, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 24, 30

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×