NAUJIEJI ARIJŲ METAI. NAUJO ZODIAKINIO CIKLO PRADŽIA

SATURNO METAI

Pavasario lygiadienis – Naujo Zodiakinio ciklo pradžia bei naujųjų Arijų metų, o taip pat astrologinių metų atskaitos taškas. Saulei tekant pasitiksime ir Arklio (pagal senąjį Arijų kalendorių) bei Saturno metus pagal Magų žvaigždę –  Rūstusis Saturnas permins vadovavimą iš švelniojo Mėnulio, ugdančio mūsų lankstumą, atjautą, kolektyviškumo jausmą.

Saturnas radikaliai skirsis nuo Mėnulio, – jei pastarasis siejamas su motiniška globa, sutaikančia viską bei visus, tai Saturnas, jau griežtasis tėvas, reikalaujantis disciplinos, tvarkos, režimo laikymosi. Vietos improvizacijai, fantazijai, atsitiktiniam nukrypimui jau nebebus palikta. Tiksliai paskaičiuotas laikas bei jėgų sąnauda.  Ir visą tai dėl įgimto poreikio vidinės tvarkos bei saugumo.

Saturnas valdo laiką. Tai gyvenimas pagal laikrodį. Pagal planą. Tai disciplina.

Saturnas nurodo tikslus. Aukščiausius. Svarbiausius. Jis lakoniškas. Aiškus. Konkretus. Reikalaujantis maksimalaus susitelkimo bei atsakomybės. Neveltui jis „prižiūri“ asketus, žmones, dirbančius vadovaujanti darbą.

Tad suprantamam, kodėl senovės astrologai (iš baimės ar dėl didelės pagarbos?)  Saturną vadindavo „Didžiąja Nelaime“.  Jo tėviškas ranka iš tiesų kieta. Kai dominuoja Saturnas, nieko negausi už „gražias akis“. Prieš jį nepasimaivysi. Gražbylystės menas irgi nepadės, t.y.: „mažiau kalbų, daugiau darbų“.

Saturnui apskritai menkai svarbu išoriniai dalykai – tik vidiniai. Nes jis yra šerdis visa ko, ką matome, kas vyksta.

Dejonių Saturnas irgi netoleruoja – jis padeda tik ištvermingiems, kantriems, atkakliems, koncentruotiems. Saturnas siejamas su įcentrine kryptimi.  

Tikriausiai nenustebsite sužinoję, kad pramogos, šventės, bendravimas (išskyrus griežtai reglamentuotą, oficialų, profesinį), kelionės (nebent darbinės komandiruotės) irgi nėra kuruojami Saturno, „Didžiosios Nelaimės“.

Saturnas skatina pažinti savo vidų (tuo jis panašus bei artimas Mėnuliui), išsigryninti prioritetus, gyvenimo tikslus bei veikti. (Linkusiems patinginiauti tikrai nepasisekė). O svarbiausia: viską daryti patiems, savarankiškai. Remtis tik į save!

Saturno laikas bus naudingas tiems, kas ieško gyvenimo kelio, jis padės išjudėti iš „mirties“ taško ir tiems, kas jau kelyje, bet jų judėjimas įstrigęs. Tai tinkamas laikas pervertinti ankstesnes savo vertybes, o esantiems gyvenimo kryžkelėje rasti teisingą kryptį. Jei stinga disciplinos, koncentracijos – irgi prasidės puikus laikas įgyti šių trūkstamų vertybių.

Saturno laikas padės atsiverti, įprasminti savo būtį ir pernelyg užsisklendusiems,  niūriems, melancholiškiems. 

Šis laikas bus palankus ir siekiantiems atsikratyti viršsvorio ir jį būtų galima pavadinti Lieknėjimo metais.

Saturnas – atrama, ašis. Jis asocijuojasi su tvirta uola ir žmogaus kūne atitinka stuburą, kelius, kaulus, dantis, siejamas su klausa.

Siekiant sustiprinti savo rezonansą su Saturnu bei lengviau pasiekti norimų rezultatų verta, atkreipti dėmesį į spalvas, akmenis, metalus, aromatus, valgį, siejama su šia planeta.

Spalvos – juoda, tamsiais mėlynas

Akmenys – juodas oniksas, juodas obsidianas, juodas agatas, mėlynas safyras.

Metalas – švinas, juodintas sidabras.

Kvapas – sandalas, muskato riešutas, šalavijas, kiparisas.

Skonis – aitrus, kartus.

Maistas –  juodos spalvos kruopos, mėlyni, violetiniai vaisiai(ypač džiovinti), daržovės, riešutai, įvairūs džiūvėsėliai.

ARKLIO METAI

Arklio metai 20- ieji Arijų kalendoriaus 32metų cikle, kurie visada skaičiuojami nuo vieno pavasario lygiadienio iki kito (kovo 21d.).   Tad nuo kovo 21d.1925 iki kovo 21d. 1926m.; nuo kovo 21d.1957 iki 1958m. kovo 21d.; nuo kovo 21d.1989m. iki 1990 kovo 21d. Metų spalva – žydra.

Arklio metai siejami su Mitra. Jis priesaikos saugotojas, ir susitarimų vykdymas tampa svarbiausia užduotimi.

Arklio metais galimi staigūs, netikėti, fatališki likimo posūkiai.  Atsiskleidžia netiesa, paaiškėja slepiami dalykai. Greta ir daug šurmulio, tuščiažodžiavimo, blaškymosi, lėkimo nežinia kur, skubėjimo, nesibaigiančio vėlavimo… Tačiau Mitros užduotis chaosą paversti tvarka.  Ir  itin svarbu tampa įvairūs formalumai, protokolas.  

Arklio metais taps privalu išsiugdyti atsakomybės jausmą už duotą žodį bei neperkelti atsakomybės už savo veiksmus kitam. Devizas būtų: „žmogus – savo likimo kalvis“.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×