MERKURIJAUS DOMINAVIMAS

Kai Saulė Dvyniuose, suprantama, kad svarbiausia planeta mėnesiui tampa šio ženklo šeimininkė – Merkurijus, kurios užduotis: bendravimas, žinios, kelionės, įvairūs mainai. Ši planeta labai svarbi ir giminiškų, draugiškų santykių puoselėjimui, ir mokymuisi, ir veiklai, ir kelionėms. Tiesa, Merkurijaus įtaka mėnesio eigoje nėra tolygi – ji gali būti ryškesnė, teigiamesnė ar atvirkščiai – mus klaidinanti, stabdanti.

Galime pasidžiaugti, kad nuo 2022 birželio 4d. Merkurijaus judėjimas tapo tiesus, ir tai gera žinia ne tik tiems, kieno veikla susijusi ne su kelionėmis, prekyba, bet ir besimokantiems, laikantiems egzaminus. Įdomu pastebėti, kad ši planeta siejama su paauglyste – Merkurijus jaunimo globėjas. Neatsitiktinai daugiausia mokomės kol jauni, na, o vienas iš senėjimo stabdymo rekomenduojamų veiksnių – mokymamsis, ypač užsienio kalbų. Būtent Merkurijus astrologijoje siejamas su kalbėjimu bei kalbų įsisavinimu.

Na, o kokia Merkurijaus pozicija Zodiake bus šią savaitę? Gera žinia, tiems, kam teks didelį žinių kiekį galvoje suaktyvinti, atgaivinti (ar įtalpinti?) – Merkurijaus jėga taps išskirtine, tad galėsite pasigirti puikiais rezultatais!

Kad Merkurijus skatina smalsumą, žingeidumą, suteikia galimybę viską žinoti bei atsidurti visur tuo pat metu, žinome, bet ko gi negali Merkurijus? Ši planeta nors daug duoda, bet nėra susijusi su pasirinkimu… Viską jau žinau, viską išmokau! O kas iš to? O kur toliau?

Su pasirinkimu siejamas Chironas (Svarstyklių šeimininkas), kurį birželio viduryje itin suaktyvins Marsas. Tai reiškia, kad tuo metu būsime ryžtingai nusiteikę priimti galutinį sprendimą. Jaunam žmogui teisingai įvertinti savo perspektyvas, nėra lengva ir retai kada pavyksta pataikyti į dešimtuką… Verta tuomet pasitarti su asmeniniu horoskopu: planetos patars, kur slypi jūsų stiprioji pusė, o ko reikėtų vengti, kas pradžioje gali pasirodyti itin patrauklu, bet vėliau atneš nusivylimą, o kas atvirkščiai?


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×