MĖNULIS SKORPIONE

Skorpionas ženklas siejamas su lytiniais organais, storąja žarna.

Elgsena. Šiuo metu pasireiškia stiprios aistros ir troškimai, susierzinimas ir noras ginčytis. Padidėja susidomėjimas viskuo, kas paslaptinga ir mistiška.

Vaikai.  Aršesni, linkę skriausti mažesnius, silpnesnius.

Maistas. Venkite aštraus, riebaus, stimuliuojančio maisto. Turi pakakti augalinių riebalų ir daržovių. Svarbūs baltymai (žuvis, paukštiena, sojos produktai, jogurtas), kalio sulfato druskos (kopūstai, ridikėliai, vyšnios, slyvos), B grupės, C ir E vitaminai.

Sveikata. Palanku gydyti ir operuoti kaklą, gerklę, nosį, stuburą kaklo srityje, skydliaukę, stemplę. Jautresni lytiniai organai ir tiesioji žarna. Nepatartina jų gydyti ar operuoti, taip ir kepenų, tulžies, šlapimtakių, gimdos, prostatos.

Kūno lavinimas. Geras metas kaklo, sprando lankstumui ugdyti ir jų raumenims stiprinti.

Mėnulio Zodiako Ženklose reikšmės suteikia daug informacijos apie dienos pobūdį. Tačiau to nepakanka norint teisingai išsirinkti datą norimam veiksmui (tarkim, sutarties pasirašymui, kelionei, vertingam pirkiniui ar romantiškam pasimatymui). Itin svarbi yra visų planetų padėtis Zodiako rate. Kasdieninį horoskopą pagal bendrą planetų padėtį kasdien rasite https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/horoskopai/

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×