MĖNULIS ŠAULYJE

Šaulio ženklas siejamas su sėdmenis ir klubais, su kepenimis.

Elgsena. Būdingas veržlumas, neapgalvoti poelgiai, noras išsiklabėti. Ieškoma nuotykių.

Vaikai. Linkę geriau įsiminti pamokymus. Geras metas ekskursijoms.

Maistas. Venkite svaigalų, stiprios kavos, aštrių prieskonių, riebalų, išskyrus aliejų.  Svarbu silicio dioksido druska (vaisių, daržovių luobas, slyvos, avižos, vyšnios), B grupės ir C vitaminai.

Sveikata. Saugokite dubens organus nuo peršalimo ir traumų. Palanku gydyti rankų, kvėpavimo organų ligas, juos operuoti. Tinkamas metas procedūroms su elektra. Jautresnės kepenys, tulžis, nereikėtų jų tirti, operuoti. Blogas laikas kraujo donorų procedūroms. Nepatartina gydyti kraujo, dubens organų, klubų, kepenų ir tulžies ligų, arterinio kraujo spaudimo.

Kūno lavinimas. Nereiktų apkrauti sėdmenų ir šlaunų raumenų. Gerai intensyviau treniruoti rankų ir pečių raumenis, mokytis tinkamai kvėpuoti.

Mėnulio Zodiako Ženklose reikšmės suteikia daug informacijos apie dienos pobūdį. Tačiau to nepakanka norint teisingai išsirinkti datą norimam veiksmui (tarkim, sutarties pasirašymui, kelionei, vertingam pirkiniui ar romantiškam pasimatymui). Itin svarbi yra visų planetų padėtis Zodiako rate. Kasdieninį horoskopą pagal bendrą planetų padėtį kasdien rasite https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/horoskopai/

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×