MĖNULIS MERGELĖJE

Mergelės ženklas siejamas su pilvo sritimi, žarnynu, kasa.

Elgsena. Žmonės tampa kritiškesni, susierzinę ir sudirgę. Ne pats geriausias laikas romantiškiems ir dalykiniams ryšiams – partnerio klaidos ir trūkumai greičiau krinta į akis. Geras laikas darbams, kuriems reikia analitinio proto ir fizinių įgūdžių.

Vaikai. Reiklesni, kritiškesni, priekabesni, dažniau ginčijasi, abejoja suaugusiųjų autoritetu.

Maistas. Turi būti švelnus, lengvai virškinamas. Venkite svaigalų, didesnio angliavandenių kiekio. Turi pakakti lengvai virškinamų baltymų, kalio sulfato druskos (avižos, rugiai, sūris, migdolai, jautiena), B grupės vitaminų. Patartina valgyti daugiau jogurto, špinatų, citrusinių vaisių, slyvų, gerti nervus raminančios arbatos.

Sveikata. Gerai gydyti ir operuoti pėdas. Nepalankus metas operacijoms pilvo ertmėje, gydyti ir operuoti skrandžio, kasos, žarnyno (išskyrus tiesiosios žarnos) ligas.

Kūno lavinimas. Gerai treniruoti pėdas, lavinti keltį.

Mėnulio Zodiako Ženklose reikšmės suteikia daug informacijos apie dienos pobūdį. Tačiau to nepakanka norint teisingai išsirinkti datą norimam veiksmui (tarkim, sutarties pasirašymui, kelionei, vertingam pirkiniui ar romantiškam pasimatymui). Itin svarbi yra visų planetų padėtis Zodiako rate. Kasdieninį horoskopą pagal bendrą planetų padėtį kasdien rasite https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/horoskopai/

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×