MĖNULIS JAUTYJE

Jautis ženklas siejamas su gerkle, kaklu.

Elgsena. Žmogus tampa jautrus pasaulio grožiui, parūpsta gyvenimo malonumai. Palankios dienos meilei, santuokai, draugystei, pažintims ir prezentacijoms.

Vaikai ramesni, darbštesni, tačiau sunkiau priima naują informaciją.

Maistas. Dera rinktis kokybišką maistą ir laikytis saiko. Tinka valgyti ką nors skanaus ir saldaus. Badauti neverta. Maistas turi būti švelnus, lengvai ryjamas. Turi pakakti jodo, natrio sulfato druskos (žiediniai ir gūžiniai kopūstai, špinatai, burokai), vitaminų A ir E.

Sveikata. Jautri gerklė ir endokrininė sistema. Saugokite nuo peršalimo kaklą ir gerklę, negerkite daug skysčių. Tinka skalauti gerklę ir daryti inhaliacijas. Geras laikas operuoti ir gydyti lytinius organus, tiesiąją žarną, šlapimtakius, gimdą ir prostatą. Nepalankus metas gydyti ir operuoti  kaklą, gerklę, nosį, stuburą kaklo srityje, skydliaukę, tonziles, ausis, odą. Netinka kosmetinės procedūros.

Kūno lavinimas. Reikėtų atsargiai mankštinti kaklą, sprandą – galimos traumos. Tinka lavinti tarpvietės raumenis.

Mėnulio Zodiako Ženklose reikšmės suteikia daug informacijos apie dienos pobūdį. Tačiau to nepakanka norint teisingai išsirinkti datą norimam veiksmui (tarkim, sutarties pasirašymui, kelionei, vertingam pirkiniui ar romantiškam pasimatymui). Itin svarbi yra visų planetų padėtis Zodiako rate. Kasdieninį horoskopą pagal bendrą planetų padėtį kasdien rasite https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/horoskopai/

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×