MĖNULIO UŽTEMIMAS VĖŽIO ŽENKLE

Sausio 10d. įvyks Mėnulio užtemimas Vėžio ženkle (maksimali fazė Vilniaus laiku 22val. 11min. arba 19val. 11min. pagal Grinvičą).

Užtemimas labiau nepalankus moterims – tiek motinoms, namų šeimininkėms, tiek atsidavusioms veiklai, darančioms karjerą. Daugiausia problemų atneš užtemimas vadovėms bei vyresnio amžiaus moterims apskritai.

Labiau  juntama užtemimo įtaka jausis mėnesį iki jo ir mėnesį po. O ji bus susijusi su šeima bei namais, su motinyste, o tai pat su nekilnojau turtu, žemėmis, finansiniais ištekliais, ekonomika, karjera. Tad dėl užtemimo neigiamos gali paaštrėti finansinės problemos.

Užtemimas Vėžyje įspėtų labiau pasaugoti ramybę šeimoje, būti atidesniems savo motinoms, senelėms. Ne laikas bus ir priimti sprendimus, susijusius su gyvenamos vietos pakeitimu(mėnuo iki užtemimo ir po). Nepalanku bus ir pirkti, parduoti nekilnojamą turtą, žemes, o taip pat keltis į naują gyvenamą vietą.

Dėl užtemimo įtakos gali pablogėti ir moterų sveikata, – deja, užtemimas gali paskatinti įvairias ligas susijusias su gimda, krūtimis. Šį mėnesį itin save turėtų pasaugoti žindyvės (tai netinkamas mėnuo nutraukti maitinimą krūtimi), o tai pat besilaukiančios kūdikių. Taipogi gali kilti ir virškinimo sutrikimų – derėtų labiau paisyti sveikos mitybos taisyklių.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×