MĖNULIO UŽTEMIMAS SKORPIONE. BENDRA APŽVALGA

Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle stos gegužės 5d. ir maksimalią fazę pasieks 20val. 24min. Vilniaus laiku (17val. 24min. pagal Grinvičą). Meditacijai siekiant išsivaduoti nuo neigiamų išgyvenimų, nuo varginančių emocijų (nerimo, baimės, pavydo ir pan.) geriausias laikas nuo 20val. 20min. iki 40min. Aišku, jūs galite šį laiką didinti pagal poreikį.

Mėnulio užtemimai įaudrina jausmus, užaštrina pojūčius ir šis – ne išimtis. Kadangi Mėnulis bus sau nepalankiame Skorpiono ženkle, emocijos gali tapti dar sunkiau kontroliuojamos nei paprastai. Mėnulis būdamas Skorpione išryškins problemiškiausias šio ženklo puses, skatindamas poreikį kančiai, savigraužą (dažnai be priežasties), emocinį žiaurumą kitiems, ypač tiems, kuriuos mylime.

Išgyvenimai dažniau kils ir dėl netenkinančio uždarbio, pinigų, dėl poilsio stygiaus, dėl klaidingo pasirinkimo meilėje. Nors dvejonių padaugės, tačiau šį mėnesį netiktų keisti nei darbo vietos, nei partnerio. Ne pats geriausias laikas ir gyvenamosios vietos pakeitimui. Finansiniuose dalykuose irgi būtinas atsargumas. Deja, gali ir nuojauta neteisinga linkme nukreipti, ir blaivus protas suklaidinti…

Bus lengva likti apgautais ar patiems apsigauti, patirti nuostolių. Kol stipriau veiks užtemimas (dvi savaitės iki ir mėnuo po), netiks pradėti naujus finansinius projektus, pasirašinėti sandorius, investuoti didelius pinigus. Būtinas atsargumas ir tvarkant draudimo reikalus. Tai bus netikęs laikas sudarinėti testamentą.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×