MĖNULIO FAZIŲ REIKŠMĖ ASTROLOGIJOJE

Mėnulis (kaip ir Saulė) astrologijoje vadinamas šviesuliu ir siejamas su žmogaus siela, jo emocijomis, pasąmone. Jis valdo ne tik potvynius ir atoslūgius mūsų Žemėje, bet ir mūsų jausmuose. Posakis „emocijos banguoja“, ko gero tiesiogiai susijęs su astrologijoje vyraujančia planetų bei šviesulių klasifikacija pagal stichijas. Mėnulis – Vandens stichijos šviesulys, todėl nenuostabu, kad emocijoms priskiriamas Vandens stichijai būdingas nestabilumas, permainingumas.

Ryškiausiai mūsų emocijas paveikia Mėnulio fazių kaita. Lietuvoje įprasta Mėnulio mėnesį dalinti į keturis ketvirčius, skaičiuojamus nuo Jaunaties. Pirmas ir antras ketvirčiai – augantis Mėnulis. Nuo Pilnaties – trečias ir ketvirtas ketvirtis – dylantis Mėnulis. Daugiau informacijos apie Mėnulio fazes rasite video:

Nuoroda į video: https://youtu.be/p8_wBYnG69s

Bene svarbiausias įvykis Mėnulio kalendoriuje yra Jaunatis, kai Mėnulis pasiveja Saulę ir jų kampinės koordinatės Zodiako juostoje sutampa. Tai įspūdinga akimirka, kai trumpam lyg viskas sustoja. Atsiduriame tarsi kosmoso sukūrimo pradžioje. Ir trumpam galime tapti savojo kosmoso kūrėjais. Tokia ypatinga proga atsiveria kiekvieną mėnesį stojus Jaunačiai. Nuo tos akimirkos reikšmingos pirmos dešimt minučių, kai galime modeliuoti ateitį.

Tam yra daug būdų. Puiku, jei turite galimybę tuo metu įžiebti žvakę ir susikaupti, pamedituoti jums svarbiu klausimu nuošaliame kampe. Bet, ką daryti, jei atsidūrėte gamtoje ar miesto viduryje? Tuomet tiesiog per tas stebuklingas dešimt minučių atsiribokite nuo aplinkos ir susitelkite ties savo vidumi. Vizualizuokite žvakės ugnį, pagalvokite, ko norėtumėte šį mėnesį? Gal būt jūsų kišenėje ar rankinėje gulės ir užrašų knygutė ar tiesiog popieriaus lapelis? Pasinaudokite juo, kad užrašytumėte savo svajones.

Rašymo magija iš tiesų reikšminga ir ja puikiai galime pasinaudoti per Jaunatį. Geriausia rašyti ant lygaus popieriaus lapo (be linijų) raudonu arba žaliu rašikliu. Formuluokite savo norus esamuoju laiku, lyg jie jau būtų įvykę. Gerai, jei sakinys prasideda įvardžiu „aš“. Tarkim: „aš esu dėkinga(as) už darnius santykius (už stiprėjančią sveikatą, už pagalbą, už gerą darbą, už augantį atlyginimą ir pan.)“.

Pagauti žydrąją paukštę mėginama ne tik per Jaunatį, bet ir Pilnatį, kai Mėnulis ir Saulė atsiduria priešingose Žemės pusėse. Jei ši opozicija atsitinka šešioliktą Mėnulio parą, manoma, kad mūsų maldos, prašymai nusiųsti į kosmoso gelmes išsipildo. Tikslų Jaunaties bei Pilnaties laiką rasite mūsų kalendoriuje. Daugiau apie Mėnulio mėnesio paras pasiskaityti galite čia: http://palmiroshoroskopai.lt/category/menulio-kalendorius/

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS

Paminėti produktai:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×