MARSO TRANZITAS DVYNIŲ ŽENKLE

Šeštadienį 10val. 57min. Marsas įeis į Dvynių ženklą, kuriuo judės itin ilgai nuo rugpjūčio 20d. iki 2023m. kovo 25d. (paprastai Marsas vienu ženklu juda 1,5-2mėn.).

Marsas, atstovaujantis valią, ryžtą, kovą, dabar atsidurs svečiuose pas Dvynių šeimininką šnekorių Merkurijų. Čia aktyvią bei agresyvią Marso energiją transformuos Oro stichija, sušvelnindama jo brutalumą, įžūlumą. Dabar Marso energija bus panaudota ne kalnus versti, o švytėti sumanumu, žiniomis. Tai tas metas, kai staiga visi tampa protingi ir ima šnekėti (net užkietėję tyleniai), garsiai kažką aiškinti, nurodinėti, lyg būtų kokie pardavimo agentai!  Bus svarbu nustebinti ypatingais žodžiais,  išmanumu, na ir pagausinti savo draugų, gerbėjų ratą. Prasidės idėjų (plepalų) kova. Veikla taps labiau teorinė nei praktinė ir raginimas: “darbais, ne žodžiai mes tėvyne mylime“  liks balsas tyruose…

Tai bus be abejonės geras metas mokymuisi, naujų užsienio kalbų įsisavinimui. Naudingas periodas dirbantiems žiniasklaidos, transporto tarnybose, taip pat išskirtinis laikas prekybininkams.

Na, o kariškiai, paklausite, ką darys, kai Marsas judės lengvų kontaktų, nesibaigiančio flirto ženkle Dvyniuose? Galima tikėtis, kad ir jų veiksmai bus daugiau koncentruoti į lozungus, gąsdinimus bei grasinimus. Aišku, tai Oro stichijos dominavimas, tad karinio aktyvumo daugiau galima laukti oro bei kosmoso erdvėse. Na, ir žinoma kibernetinio pasaulio platybėse. Prasidės tikra hakerių era. Jie pasireikš pilnumoje.

Beje, ne tik jie. Piktžodžiautojai, besikeiksnojantys plės savo „įtakos“ sferas. Ko gero ne vienas keiksmažodis įgys šansą legalizuotis… Žodinę agresiją atlaikyti nebus paprasta. Kitaip kalbant, užgrius nemenkas intensyvios informacijos srautas, kuriame  susiorientuoti bus sudėtinga.

Na ir dar transporto… Galima tikėtis, kad gatvėse padaugės agresyvių ar užsižiūrėjusių į mobilius telefonus vairuotojų, išsiblaškiusių ir itin skubančių pėsčiųjų „svarbiais“ reikalais ar amžinai vėluojančių įšokti į paskutinį traukinio vagoną…

Nemiegos ir vagys, sukčiai, melagiai, paskalų nešiotojai.

Ką reikėtų atsiminti, kad nuo to mažiau galvą įsiskaudėtų? Visų pirma veiks scenarijus: „daug triukšmo dėl nieko“. Teks išmokti iš karto nesureaguoti į išgirstas naujienas ir nesiimti jokių atsakomųjų veiksmų, kol nepatikrinsite žinių patikimumo. Beje, naudinga bus atsiminti, kad padaugės paviršutiniškos, niekam nereikalingos, blaškančios informacijos, atsitiktinių nuogirdų, įtikinamai skambančių paskalų, tad bus svarbu filtruoti „naujienas“, mokėti išsigryninti svarbiausius dalykus, atskirti daugžodžiavimo pelus nuo išminties grudų.

Kai Marsas Dvyniuose, daugiau dėmesio teks skirti plaučiams, bronchams. Galima tikėti didesnio kiekio plaučių uždegimų, bronchitų. Rūpesčių daugiau gali tikėtis ir rūkaliai. Taip pat labiau pažeidžiamos bus rankos. Kitą vertus, bus tinkamas laikas sudėtingoms rankų, pirštų operacijoms.


Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×