MARSO IR URANO JUNGTIS JAUČIO ŽENKLE BEI POPULIARIOSIOS ASTROLOGIJOS KLYSTKELIAI

Pirmosios paskutiniojo vasaros mėnesio savaitės startas įspūdingas, galintis nulemti ne tik viso mėnesio, bet ir 18 metų įvykius! Reikalas tas, kad pirmomis rugpjūčio dienomis Jaučio ženkle jungiasi ugningas Marsas, amžinas karys, su žaibuojančiu Uranu, kuris siejamas su charizma bei permainomis. Štai toks revoliucinis darinys, kurio jėgą bei poveikio ilgaamžiškumą stiprins jungtis su Rahu – Kylančiu Mėnulio Mazgu. Kitaip kalbant, tai, ką dabar nuspręsite, ko imsitės, kam ryšitės ilgai įtakos jūsų likimą!

Kai kuriems kils klausimų: „o daugiau nebus progų ką nors radikaliai pakeisti? Tarkim, per  artimiausią tūkstantmetį?“  Būtent taip gali pagalvoti skaičiusieji rusų astrologų komentarus apie šį nekasdienišką įvykį paskelbtą ir mūsų žiniasklaidoje. Štai Liudmila Mitrochina savo straipsnyje („Pasaulis persivers naktį iš 31 liepos į 1 rugpjūčio…“)  tvirtina, kad ši reta jungtis Jaučio ženkle PASKUTINĮ kartą stojo 324m. prieš Kr.( !). Patikrinus paaiškėja: ne visai taip – ne tie metai. Marsas su Uranu Jautyje jungėsi 325m. birželio 9d. prieš Kr. Tiesa, bėdos yra daugiau: šiame ženkle Marsas su Uranu jungėsi ir vėliau(maždaug kartą per šimtmetį) ir tai žinoma bet kuriam, kas bent truputį mokėsi astrologijos… Na, o paskutinį kartą jau mūsų eros laikais Marsas su Uranu buvo kartu Jautyje 2021m. sausio 19-20d.Ir ši data bus puikus sufleris, kaip jūs asmeniškai sureaguosite į šią retą planetų padėtį? Jei nieko blogo tuomet nenutiko, ir dabar nebus progos paslysti ant banano žievės bent jau šią lemtingą savaitę. Na, o jei teko patirti ir ne visai smagių dalykų, dabar turite būti atidesni, kad  neužliptumėte ant to paties grėblio.

Ko gero didelei Liudmilos Mitrochinos nuostabai (liūdesiui) galime pastebėti, kad šiame tūkstantmetyje, t.y. už kelių metų,  dar kartą Marsas susitiks su Uranu – tai bus 2024m. liepos 15 d. Deja, jungtis įvyks gana nepalankiomis aplinkybėmis, nes stos ant žvaigždės Algolio, siejamos su galinga destrukcija. Griaunančia energija bus verta pasinaudoti, siekiant atsikratyti susikaupusio blogio.

Šiuo pastebėjimu apie rusu astrologės kūrybą norėtųsi įspėti astrologijos gerbėjus: nebūkite patiklūs – internete gausu klaidinančios informacijos, skleidžiamos asmenų, neturinčių pakankamos kompetencijos bei atsakomybės jausmo.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×