LIEPOS 5D. ĮVYKS MĖNULIO UŽTEMIMAS OŽIARAGYJE

Mėnulio užtemimas Ožiaragio ženkle maksimalią faze pasieks liepos 5d., 7val. 31min. (4val. 31min.Grinvo laiku). Šis užtemimas bus susijęs su iliuzijomis veikloje.

Esant stipriai Mėnulio užtemimo įtakai(dvi savaitės iki jo ir mėnesį po) galima padaryti lemtingų sprendimų karjeroje, kurie atneš nemaža komplikacijų. Tad geriau šiuo metu savo veikloje nieko nekeisti bei nieko naujo iš nepradėti.

Užtemimas labiau įtakos vadovus bei vyresnio amžiaus asmenis. Emociškai Mėnulio užtemimas labiau sunkus moterims bei vaikams. 

Kad užtemimas itin stipriai nepaveiktų,  patartina labiau atsiriboti nuo dalykinių reikalų. Pasyvumas, intravertiškumas, kai dera pasikliauti savieiga, likimu –  sveikiausia (bei saugiausia pozicija).

Dabar reikia įsiklausyti į gyvenimo keliamus reikalavimus, ir jiems paklusti, o ne norus reikšti. Stipriausias Mėnulio užtemimo poveikis bus juntamas, iki kol stos jaunatis (liepos 20 d.)

Dėl užtemimo įtakos labiau jautrus bei pažeidžiamas bus stuburas, sąnariai, kaulai, dantys. Deja, išaugs ir nelaimingų atsitikimų, traumų judant, sportuojant, važiuojant, taip pat autoavarijų tikimybė.

Labiau suaktyvės sukčiai, vagys, melagiai. Nebūkite patiklūs, atidžiau tikrinkite informaciją, labiau pasaugokite savo turtą.  

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×