LIEPA. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

2d. 2val. 40min. SATURNAS OŽIARAGYJE (07.02 – 12.17). Saturnas, judėdamas atatupstas, trumpam išeis iš Vandenio ženklo ir sugrįš į Ožiaragį. Šiame ženkle jis itin stiprus, nes valdo šį ženklą(Dieninis jo šeimininkas). Jis simbolizuoja laisvą dvasią ir moko būti savarankiškais, liepia patiems kurti savo vertybių sistemą, ieškoti bei siekti savo tikslo! Visuomenėje stiprėja susitelkimas, labiau reikšminga tampa asmenybės valia, įtaka. Blogiausiu atveju, gali dar labiau pasireikšti diktatūra, įvairūs apribojimais, dogmatiškumas, skirstymas kastomis.

5d. 7val. 31min. MĖNULIO UŽTEMIMAS OŽIARAGYJE

12d. 11val. 22min. DIREKTINIS MERKURIJAUS JUDĖJIMAS (07.12 – 10.14). Puikus metas bendravimui, darbui su nauja informacija, aktyviai veiklai, verslui, kelionėms.

22d. 11val. 38min. SAULĖ LIŪTE (07.22 – 08.22). Ryškiai atsiskleidžia individualybė, kūrybiniai sugebėjimai. Tai gyvenimo džiaugsmo metas. Nevaržykite savęs – būkite laimingi, stiprūs, gražūs, pasiduokite meilės azartui.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×