LIEPA. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

Blogos dienos: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 24, 25.

Geros dienos: 2, 12, 13, 14, 15, 23, 29, 30, 31.

5d. 13val. 22min. BALTASIS MĖNULIS OŽIARАGYJE

11d. 23val. 36min. MERKURIJUS VĖŽYJE (07.11–07.28). Merkurijus Vėžyje skatins tam tikrą užsisklendimą savyje, gilinimąsi į savo ir šeimos praeitį. Kontaktai su artimaisiais taps svarbesni nei su aplinkiniais. Mąstymas, bendravimas bus labiau emocingas.

18d. 11val. 31min. JUODASIS MĖNULIS (LILIT) DVYNIUOSE

22d. 3val.  38min. VENERA MERGELĖJE (07.22– 08.16). Ir meilėje, ir piniguose viskas pradedama vertinti blaiviai, logiškai, praktiškai. Tampama ekonomiškesniais visomis prasmėmis. Jausmai tampa santūresni ir labiau standartiniai, tuo pat metu prarandamas ir jausmo natūralumas, stichiškumas.

22d. 17val. 28min. SАULĖ LIŪTE (07.22 – 08.22). Ryškiai atsiskleidžia individualybė, kūrybiniai sugebėjimai. Tai džiaugsmo metas. Nevaržykite savęs – būkite laimingi, stiprūs, gražūs, pasiduokite meilės azartui.

28d. 4val. 13min. MERKURIJUS LIŪTE (07.28–08.28). Bendravimas tampa džiaugsmo,  įkvėpimo šaltiniu. Ypač sustiprėja poreikis bendrauti šventinėje ar kūrybinėje aplinkoje. Auga pasitikėjimas savimi, savo žiniomis, sugebėjimais. Palankus metas tiems, kurie mėgsta būti geriausi, siekia žavėti aplinkinius savo kalbomis, manieromis, elgesiu. Sėkmingas laikas aktoriams, lyderiams, politikams ir prekybos agentams, besiverčiantiems prabangių daiktų pardavimu.

28d. 15val. 44min. JUPITERIS VANDENYJE (07.28 – 12.29). Ši planeta itin svarbi karališkoms asmenybės bei politikams, dvasininkams, vadovaujantiems asmenims, pedagogams, ji stipriai įtakoja ir socialinius, politinius įvykius. Jupiteris Vandenyje skatina pažangesnį mąstymą, refromas (socialines, politines, ideologines, religines) ir atneša sėkmę nebijantiems eksperimentų, nestandartinių sprendimų, naujovių, permainų bei vertinantiems draugystę.

29d. 23val. 34min. MARSAS MERGELĖJE (07.29 – 09.15). Marsas Mergelėje ir didžiausią tinginį išjudina darbui, suteikdama atkaklumo veikti iki galo. Asmeninėmis pastangomis, disciplinuotu darbu iš esmės viskas bus pasiekiama. Stiprės pareigingumas bei atsakingumas. Beje, Marsas Mergelėje apvainikuoja pastangas rasti tinkamesnę darbo vietą ar apskritai susirasti darbą.

Kitą vertus, teks save labiau kontroliuoti, kad neimti erzintis dėl niekų, dėl nežymių nesėkmių veikloje ar asmeniniame gyvenime, kad  nepriekabiauti, neieškoti svetimų trūkumų, klaidų. Dirglumas, įkyrumas, nepakantumas kritikai savo veiklos atžvilgiu – neigiamos Marso Mergelėje savybės.

Derėtų daugiau dėmesio skirti sveikatos stiprinimui – pats laikas užsiimti įvairiomis gydomosiomis gimnastikomis (jų apstu ir europietiškose, ir  rytietiškose tradicijose). Būkite atidesni ir savo virškinimui, ypač žarnyno veiklai – slapti negalavimai, apie kuriuos nė nenutuokėte dabar gali virsti rimta, akivaizdžia liga.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×