LIEPA. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Be galo aktyvus mėnuo – Marsas Avine vers imtis energingos veiklos, kovoti, protestuoti, griebtis kažko naujo, kurti, keisti! Deja, mėnuo bus stipriai įtakojamas ne tik liepos mėn. Mėnulio užtemimo, bet ir ankstesnių užtemimų birželyje, tad galite nukentėti už neapgalvotą iniciatyvą. O neigiamos pasekmės dėl per didelio ryžtingumo ar net agresyvumo gali persekioti net du metus… Nebūkite ištižę, tačiau pasistenkite labiau pajusti, ko iš jūsų nori gyvenimas? Labiau prisitaikyti nei reikalauti ar vadovauti(pirmas dvi dekadas tai bus itin svarbu). Ir daugiau dėmesio skirkite šeimai bei mamai. Trečia dekada labiau optimistiška, tačiau bus pavojus įsivelti į avantiūrą tiek dalykiniuose, tiek širdies reikaluose.

JAUTIS Pirma mėnesio dekada nėra palanki veiklos plėtrai, dalykiniams kontaktams su užsienio šalimis, tolimoms kelionėms. Ir nesiimkite nieko naujo ar skubaus – atidėkite tai jau antrai dekadai. Tiesa, 14-16d. gali atnešti rūpesčių, – tai netinkamas metas piniginių – turtinių reikalų tvarkymui, meilės problemų sprendimui, kaip ir naujoms romantiškoms pažintims. Trečią dekadą – apims ramybė,  reikalai ims strigti, tad vienintelis teisingas sprendimas bus atsitraukti nuo darbų ir išvykti pailsėti bei labiau susirūpinti sveikata. Beje – tai bus apgaulingas ir traumingas laikas: išaugs kritimų, įvairių avarijų tikimybė, netiks rizikuoti ir finansiniuose reikaluose, derėtų labiau pasaugoti gerus santykius santuokoje. Nepatartina planuoti komandiruočių, derybų, reikšmingų dokumentų tvirtinimo. Mėnesiui baigiantis galite būti reikalinga jūsų pagalba tėvams.

DVYNIAI Kad mėnuo būtų naudingas, taps svarbu tai, kas nutinka jūsų gyvenime vertinti džiugiai. Dabar puiki proga keisti požiūrį į savus rūpesčius, kurie neišvengiami šį sudėtingą ir užtemimų veikiamą mėnesį. Pirmą mėnesio pusę gali kilti keblumų dėl sutuoktinio, dalykinių partnerių, taip pat konkurentų, priešininkų, savo viršininko. Vis dėl to, tai metas po gimtadienio, tad jausitės stiprūs, ir patiriamas spaudimas tiek darbe, tiek namie jūsų nesugniuždys, net sustiprins, priversdamas ieškoti naujų rezervų, savyje atskleisti naujas galimybes. Trečia dekada žada pavojus kelionėse ar pramogaujant.

VĖŽYS Mėnuo bus itin stipriai įtakojamas Mėnulio užtemimo Ožiaragio ženkle. O jo fatališką įtaką labiau pajus tie, kieno gimtadienis išpuola liepos 3-7d. Ypač jiems bus naudinga mokytis susitaikyti su neišvengiamybe… Na, o svarbiausia (visiems Vėžiams)  bus branginti savo porą. Kad nekiltų noro priekabiauti prie sutuoktinio, pirmiausia gal savyje vertėtų paieškoti problemų? Veikloje galite tikėtis konkurentų bei priešų suaktyvėjimo, tačiau moralinė persvara bus jūsų naudai, ir tai padės įveikti kovą. Beje, galite įgyti ir stiprių, įtakingų sąjungininkų, globėjų. Ypač trečią dekadą nereikėtų  rizikuoti kelionėse, būtinas atsargumas tvarkant reikalus su užsieniečiais. Netiks pradėti bylinėjimosi, aiškintis teisybę. Gresia ir lemtingas įsimylėjimas.        

LIŪTAS Per pirmą dekadą patartina baigti darbus, skolas grąžinti ir atsitraukti nuo veiklos(ar bent jau sumažinti darbų kiekį), atsiriboti nuo bendravimo, kuris neteikia džiaugsmo, kad galėtumėte viską pamiršti,  atsipalaiduoti…  Pats laikas  pailsėti sanatorijoje,  – dabar reikia stiprinti sveikatą, nervų sistemą. Ir venkite bendrauti su įtariais, nervingais asmenimis –  galite perimti jų nerimą. Ypač pirmas dvi dekadas reikėtų vengti agresijos bendraujant, tvarkant reikalus, taip pat aplinkinių žmonių pavydo. Trečią dekadą labiau saugokitės apgavikų, vagių. Siekite išlaikyti gerus santykius su sutuoktiniu.  Kelionės nepalankios mėnesio viduryje ir pabaigoje.

MERGELĖ Aplinkybės vers kažką keisti, kažko atsisakyti, ieškoti naujų kelių. Būsite linkę avantiūroms – ne tik reikaluose, bet ir meilėje… Deja, liepa – Mėnulio užtemimo Ožiaragyje mėnuo, kai situacija atrodys geresnė nei yra iš tiesų, ir iliuzijos bus stiprios. Neskubėkite ką nors keisti, likite ištikimi savo porai, stenkitės nepadaryti žalos veiklos partneriams, kitą vertus, likite budrūs su jais bendraudami. Vis dėl to antra dekada nebloga permainoms, – jos padės pakoreguoti nepaklusnųjį likimą. Dvilypė mėnesio pabaiga – daug vilčių, geri pasiūlymai, intriguojančios pažintys, tačiau viskas gali baigtis kitaip, nei tikėsitės… Gresia ir traumos dirbant, vairuojant automobilį, vagystės, apgaulės. Stiprinkite organizmą, daugiau ilsėkitės.

SVARSTYKLĖS Atsiribokite nuo piktų minčių, uždrauskite sau pyktis su artimaisiais, ypač sutuoktiniu. Ir išmokite girdėti: ką kalba artimieji? Stenkitės juos suprasti, jiems padėti. Kitaip liepa virs priešpriešos, nesibaigiančios kovos, žūtbūtinės konkurencijos lauku, kuriame sugriaunama(kartais ir netyčia) tai, kas buvo puoselėjama, saugoma. Ypač mėnesio pabaiga slidus laikas, kai galima nukentėti finansiškai, netekti darbo, draugų, mylimo žmogaus, sugriauti pasitikėjimą šeimoje. Ir dažniausiai dėl to būsite kalti patys. Permainų venkite, – jums bus sunku suprasti, kas geriau, kur link viskas pakryps?  Likite savarankiški – draugai ne tiek padės, kiek suklaidins.

SKORPIONAS Dėl Mėnulio užtemimo įtakos liepą dažnai susidursite su painiava, iliuzijomis vertindami savo galimybes veikloje, o taip pat santykiuose su artimaisiais.  Suabejosite meile, būsite linkę matyt ją ten, kur nėra – tai gali paskatinti nesusipratimus su pora(labiausia tikėtina mėnesiui baigiantis).Vaikų atžvilgiu galite tapti arba pernelyg griežti, arba atlaidūs. Galima savotiška pusiausvyros problema: arba pernelyg pasitikėsite arba be reikalo įtarinėsite. Valdingiems bei kovingiems trečia dekada bus itin sunki – dėl šių charakterio bruožų teks nukentėti. Tad patartina vengti neprašomiems vadovauti ar kažko mokyti.

ŠAULYS Sunkus mėnuo, žadantis netikėtumus, dėl kurių teks staigiai persiorientuoti, sulaužyti vidinius principus, elgtis, taip, kaip nesinori. Nuo pirmų mėnesio dienų susikaupusios problemos darbe bei namie, meilės ilgesys skatins keisti kažką savo gyvenime, atsisakant kompromisų. Kad sumažinti Mėnulio užtemimo įtaką, nesipriešinkite įvykiams, vertinkite(gerbkite) svetimą nuomonę bei jėgą ir nemanykite, kad visada esate teisūs. Nenustebkite, jei teks skirtis su kažkuo, kas buvo brangu – tai atsisveikinimo laikas(labiausia tai galite pajusti 13-20d.). Mėnesiui baigiantis gali tekti keisti darbo vietą ir net gyvenamą šalį. Tiesa, vargu ar tai pasiteisins, geriau radikalių sprendimų nepriiminėti.

OŽIARAGIS Šio mėnesio rūpesčiai bus susijęs su išaugusiu emocingumu – Mėnulio užtemimas jūsų ženkle gali  išbalansuoti, ypač gimusius sausio 3-6d.  Nebūkite savo planų įkaitais. Gyvenkite laisvai, kvėpuokite plačiai krūtine! Ir nieko nekeiskite santuokoje, –  dėl Mėnulio užtemimo įtakos galite apsirikti. Jei esate vieniši, neskubėkite įsimylėti – šį mėnesį(ypač jam baigiantis) meilė bus akla, tad neverta priiminėti sprendimo dėl būsimos santuokos. Mokėkite bet kokioje gyvenimo srityje susitaikyti su tuo, kaip išeina, ir pastebėkite ne tik defektus, klaidas, bet ir laimėjimus! Trečia dekada nepalanku priiminėti atsakingus finansinius, taip pat verslo sprendimus.

VANDENIS Teks susidurti su nesibaigiančiais darbais, neišsenkančiais rūpesčiais. Tik nesistenkite persiplėšti, – viską nudirbti bei likti sveikais(bei ramiais) šį mėnesį tai sunkiai įmanoma. Daugiau dėmesio skirkite, įtampai su kolegomis mažinti, ir neapsiimkite pavojingų, rizikingų užduočių. Taps svarbu kuo atsakingiau darbus atlikti(jei siekiate išsaugoti savo vietą). Ir raskite laiko sveikatai patikrinti, – jei nenorite būti kamuojami ligos ilgai, dabar geriau nesusirgti. Trečia dekada gali virsti išbandymu nestabilioms poroms. Nors visą mėnesį jus lydės sėkmė meilėje, derėtų likti ištikimiems ir nesitikėti, kad viskas, kas naujo, nepažįstamo yra gėris.

ŽUVYS Lyg ir viskas bus gerai, tačiau nieko nevyks… Jausite stiprų poreikį mylėti, džiaugtis! Bet kažkas tam lyg prieštaraus, trukdys?.. Moterims taps svarbus saugumo jausmas sau bei vaikams. Mėnulio užtemimo mėnesį reikėtų būti atidesniems šeimai, vaikams, – per atžalas (bei jų draugus) pakaks rūpesčių. Jūsų draugai (ypač žymūs, įtakingi) irgi gali sukelti nemenką sumaištį. Nerimas kils ir dėl širdies reikalų, – gali apimti deginanti aistra mėnesiui baigiantis. Dalykiniuose reikaluose tie, kas ilgai kažko siekė, jau mėnesio pirmą pusę sulauks gerų rezultatų.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×