LIEPA. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Vargu ar jums pavyks šį mėnesį darbe kalnus versti – geriau šį laiką skirti poilsiui su šeima ar mylimu žmogumi. Mėnuo romantiškas ir žada perspektyvias meilės pažintis. Jos labiau tikėtinos antrą mėnesio pusę. Trečiąją dekadą tapsite judresni, smalsesni, jūsų aplinkoje atsiras naujų žmonių, keisis ir jūsų interesų ratas. Dabar norėsis naujų įspūdžių, ir jų tikrai patirsite, nes trauksite aplinkinių dėmesį bei lengvai leisitės rizikuoti. Tuo metu gali užsimegzti reikšmingos pažintys, kurios kai ką apvers jūsų gyvenime.

JAUTIS. Pirmos dvi dekados bus gausios įvairių susitikimų, naujų pažinčių, pramogų bei šaunių idėjų. Būkite atidūs išgirstiems naujiems dalykams – dabar sėkmė priklausys nuo to, kaip mokėsite įsisavinti naują informaciją bei palaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais. Mėnuo bus palankus kelionėms, tinkamas gyvenamos vietos klausimo sprendimui. Tiks keltis gyventi į naują vietą. Trečiąją dekadą patartina atsiriboti nuo veiklos ir daugiau dėmesio skirti šeimyniniam bendravimui. Dabar pats laikas puoselėti darnius santykius su artimaisiais. Geras laikas šeimyniniam poilsiui.

DVYNIAI. Pirmos dvi mėnesio dekados netinkamos aktyviai veiklai, naujų darbų pradžiai. Geriausia šį laiką skirti atsipalaidavimui, poilsiui. Keliaukite, bendraukite, užmegzkite naujus ryšius – išgirsti dalykai, sutikti asmenys, naujos  patirtys prives pakeisti savo nuomonę kai kuriais klausimais bei padės išspręsti senas problemas. Trečiąją dekadą tapsite guvesni, – atgausite jėgas, sustiprės pasitikėjimas savimi. Išjudės ir įsteigę reikalai. Tiesa, bus svarbu ir nepervertinti savų galimybių, ypač 19-24d. kai gali išeiti atvirkščiai nei tikitės. Tuo metu galimi netikėti konfliktai su dalykiniais partneriais, bei viršininkais, su antrąją puse, su draugais. Galimi ir nuostoliai – ne tik moraliniai, bet ir materialiniai.

VĖŽYS. Liepa – įpareigojantis gimtadienio metas, kuris susijęs su atsinaujinimu bei naujo gyvenimo kurso pasirinkimu. Atgausite jėgas, optimizmą, būsite kupini įkvėpimo. Labiausiai aktyvus ir naudingas laikas iki 21d., kai verta planuoti svarbesnius darbus, suplanuotas permainas. Vis dėl to neskubinkite įvykių – sėkmę lems kantrybė, nuoseklumas, ištvermė. Trečia dekada dalykinei veiklai, reikalų tvarkymui bus nebetinkama. Tai metas, kai reikia atsiduoti poilsio malonumui.  Pasinerkite į prisiminimus, aplankykite vaikystės vietas – tai jums suteiks jėgų.

LIŪTAS. Iš esmės smagus mėnuo – daug bendravimo, įspūdžių. Būsite sumanūs, pakaks draugų dėmesio bei pagalbos, bei malonaus Fortūnos dėmesio, vis dėl to, tai sudėtingas metas prieš gimtadienį, kai reikia atsisakykit rizikos, taupyti jėgas, kai svarbu nesivadovauti ambicijomis. Kuklumas, atsargumas ypač bus aktualus 1-4, 19-24d., kuomet tikėtini planų suirimai, apgaulės, įtampa su antrąją puse. Po 24d. reikalai pajudės geresne linkme, tiesa, kol neatšvęsite savo gimtadienio, nieko nekeiskite, nieko naujo nesiimkite.

MERGELĖ. Pagaliau galite atsipūsti – Juodasis Mėnulis (Lilit) jau išėjo iš jūsų ženklo, tad nesuprantami kliuviniai bei kitokios pasaulio priešiškumo apraiškos paliks jus ramybėje. Na, nebent jūsų asmeninime horoskope dar būtų specialių nuorodų į tolimesnę „draugystę“ su Lilit?  Pirmos dvi dekados puikios veiklai, tad pasistenkite kuo daugiau nuveikti, –  nuo trečios reikalai ims strigti, ims stigti jėgų, apims nuovargis. Nuo dabar geriausia ilsėtis ir, jei tik įmanoma, iki pat gimtadienio.

SVARSTYKLĖS. Būsite kupini ryžto, šaunių, perspektyvių sumanymų, tačiau Juodasis Mėnulis jau jūsų ženkle. Ir nors jį labiau pajaus gimę ženklo pirmomis dienomis, tačiau nepiktnaudžiaukite savo jėga, įtaka – tai atsigręš prieš jus. Per didelis reiklumas, kritiškumas išprovokuos nepasitenkinimą darbe bei namuose, taip pat pakenks jūsų įvaizdžiui ateityje. Nebūkite tikri, jog teisingai matote perspektyvą veiklai, jog tikslas pateisina priemones. Būkite pakantūs kritikai, bet kokioje situacijoje stenkitės parodyti savo taurumą, išmintingumą, o agresyvumą griežtai kontroliuokite.

SKORPIONAS. Liepa atvers naujas perspektyvas, paskatins kelionėms, nuotykiams, naujų romantiškų pažinčių užmezgimui (tik neįsivelkite į romantiškus nuotykius 1-8, 19-24d.). Taip pat minėtomis dienomis nederėtų planuoti reikalų, kelionių, susijusių su bendradarbiavimu, – partneriai nevykdys įsipareigojimų, stabdys reikalo eigą, sudarys kitokių kliūčių sėkmei. Tai laikas, kai netikėtai įgrysta ir sutuoktiniai, partneriai, kas gali būti aktualu seniai kartu gyvenančioms poroms. Neskubėkite skirtis – tai netikras noras, vėliau gailėsitės.

ŠAULYS. Pirmoji dekada jūsų diplomatiškumo, o antroji ir nervų tvirtumo išbandymas. Na, o svarbiausia – stenkitės išlaikyti darnius santykius su antrąją puse. Beje, tai aktualu bus ir 19-24d. Pirmos dvi dekados žada nemenką įtampą, tad, jei apims liūdesys,  raskite laiko susitikti su bičiuliais, kur drauge išvykti papramogauti, pailsėti. Jei pablogės sveikata – pagelbės sveikatingumo stovyklos, sanatorijos. Trečia dekada labiau optimistiška, ir nuo 25d. puikiai tinkama kelionėms. Beje, iki to laiko derėtų vengti santykių aiškinimosi su pora, na o vienišiams nesileisti į naujo partnerio paieškas.

OŽIARAGIS. Jūs kupini gerų sumanymų, tačiau nesitikėkite, kad juos pavyks greitai bei vieniems įgyvendinti – daug ką lems jūsų partneriai bei aplinkybės šeimoje, sutuoktinio problemos. Pasistenkite per pirmas dvi mėnesio dekadas kuo daugiau reikalų sutvarkyti, nes nuo 19d. jūsų reikalai ims strigti, kils naujų rūpesčių dėl artimųjų, dėl namų. Mėnesio pabaiga nuo 25d. bus geras laikas imtis remontų namuose. Išmokite šį mėnesį labiau prisiderinti prie keliamų reikalavimų ir darbe ir namie, – gali tekti net pakeisti kai kurias pažiūras, atsisakyti kažkokių malonumų bei įpročių. Trečią dekadą aplinkybės gali priversti pakeisti darbo partnerius ar ieškoti naujo darbdavio.

VANDENIS. Būsite itin aktyvūs, norėsite kuo daugiau nuveikti, ir tai spėkite atlikti per pirmąją mėnesio dekadą, antrą – neverta persistengti, jei neturėsite pagalbos. Bet kokiu atveju antrąja dekadą verta užsiimti sveikatos stiprinimu. Gana nesmagus laikas tarp 19 ir 25d., kai padidės gamybinių bei buitinių traumų tikimybė, kai būsite likę ir labiau konfliktuoti su partneriais darbe bei sutuoktiniu, ir tai gali jus net išskirti. Gali padaugėti rūpesčių ir dėl vaikų. Mėnesiui baigiantis palengvės – sulauksite supratimo, o darbuose ir talkininkų. Dalykiniuose reikaluose tuo metu atsiras neblogų pasiūlymų bei bendradarbiavimo galimybių.

ŽUVYS. Pirma dekada gana apgaulinga, kai reikia labiau pasitikėti antrąja puse, ir visai netinka ieškoti naujos meilės.  Antra dekada – puikus mėnuo įsimylėti, sukurti šeimą, na, o jau turintiems savo šeimą, geras metas poilsiui. Pirmos dvi dekados skatins optimizmą bei įkvėpimą ir bus naudingos tiems, kurių profesija kūrybinė ar susijusi su vaikų priežiūra, ugdymu. Mėnesiui baigiantis mažinkite darbų tempą bei apimtį ir imkite labiau taupyti pinigus. Trečia dekada (geriau po 25d.) tinkama imtis namų pertvarkymo, remontų. Tai bus ir puikus laikas sveikatos tikrinimui bei stiprinimui.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×