LEMTINGI MEILĖS SANTYKIAMS 2022m. PERIODAI

Būti ar nebūti man šiame meilės žaidime? Šį klausimą užduoda 2022m. užtemimų ašis Jautis – Skorpionas (šiais ženklais Mėnulio Mazgų judėjimas prasidėjo 2022m. sausio 18d. ir truks iki kitų metų liepos 17d.). Ši ašis apie meilės santykių kokybę. Manau, kad būtent ji paskatino stebinantį dainų kiekį apie toksiškus santykius bei jų nutraukimą šiemetiniame Eurovizijos konkurse…

Užtemimai maksimaliai stiprina užduotis to ženklo, kuriame vyksta – jas išgrynina, išryškina. Jaučio programa – meilė, darnūs santykiai poroje. O štai aistros kupinas Skorpionas atvirkščiai – ieško plyšių santykiuose ir mėgina juos skelti, jei bendravimas tampa nepakeliamas. Tad galima drąsiai teigti, kad vienas svarbiausių 2022m. ir 2023 pirmojo pusmečio klausimų bus: kiek man svarbus šis meilės ryšys, kiek verta jį saugoti, puoselėti? O gal kaip tik – tai mane sekina, žlugdo?

Meilės keliamos emocijos bene pačios stipriausios, tad dažnai trukdančios objektyviai įvertinti situaciją. Kartais mes pernelyg sutirštiname spalvas ir gal be reikalo užsipuolame mylimą žmogų, imame nutraukinėti santykius, kuriuos dar būtų galima koreguoti, kažkaip gydyti? Bet būna ir taip, kad tuščia mėginti suderinti ledo ir ugnies sąjungą? Nors šia tema yra precedentų: štai išmanieji kiniečiai yra atradę, atrodytų, neįmanoma sprendimą: desertą Karšti Ledai. Tiesa, tai trumpalaikis malonumas!

Kokia jūsų sąjunga iš tiesų? Ar verta imtis remonto darbų? O gal paieškoti dinamito? Jei esate apimti dvejonių, verta pasitikrinti poros suderinamumą bei perspektyvas su astrologu. Dėl suprantamų priežasčių ši sistema nepaperkama (astrologija – vien skaičiai, planetų judėjimo orbitos), tad pakankamai objektyvi, kad būtų tinkama teisingai susiorientuoti bei suprasti kas yra kas?

Na o, labiausia kritiniai periodai, kai galime pasijusti prislėgti santykių naštos, kai ima kilti  klausimai: ar pelnytai ir už kokias nuodėmes esu baudžiamas tokiu toksišku ryšiu: gegužės 26-29d., birželio 16-18, 28-29d., liepos 1-3, 13-14, 24-28d., rugpjūčio 19, 24-29d., rugsėjo 14-16, 29d., spalio 18-27d., lapkričio 6-11, 30d., gruodžio 1-9d.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×