LAPKRITIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

3d. 19val. 47min. DIREKTINIS MERKURIJAUS JUDĖJIMAS (11.03 – 2021.01.30) Puikus metas bendravimui, darbui su nauja informacija, aktyviai veiklai, verslui.

10d. 23val. 57min. MERKURIJUS SKORPIONE (11.10 – 12.01) Kai Merkurijus yra Skorpiono ženkle, mąstymas ir vertinimai tampa skeptiškesni, kritiškesni. Keičiasi ir bendravimo stilius – atsiranda slapta ironija, sarkazmas. Daugėja konfliktų, intrigų, nelaimingų atsitikimų darbe ir namuose. Aktyvėja šnipinėjimas, sekimas, šantažavimas svetimomis paslaptimis, ypač susijusiomis su nelegaliais pinigais, seksu, slaptais meilės ryšiais.

14d. 2val. 36min. DIREKTINIS MARSO JUDĖJIMAS (11.14 – 2022.10.30) Paspartės įvykių eiga, kiekviename iš mūsų taps ryškesnis asmeninis pradas. Bus lengviau veikti ir kurti. Deja, energijos antplūdis skatins ir agresyvumą. Šiuo laikotarpiu reikia drąsiai siekti naujų tikslų, ieškoti naujų erdvių.

21d. 15val. 23min. VENERA SKORPIONE (11.21 – 12.15) Ši Veneros padėtis sunki moterims, problemiška įsimylėjusiems, nes skatins vidines baimes, nepasitikėjimą savimi ir jausmais. Veneros padėtis Skorpione komplikuota – darnos, ramybės, grožio planeta atsiduria kančių, išbandymų, stresų zonoje, kurios didžiausia pagunda – susinaikinimas. Kitaip kalbant – savo jausmus, savo meilę, ramybę galite sunaikinti patys be jokios rimtos priežasties ar kažkieno įsikišimo. Metodų įvairovė pakenkti savo laimei bus neribota – Skorpiono ženklas susijęs ne tik su naikinimu, bet ir priemonių gausa. Tiesa, Veneros judėjimas Skorpione gali būti naudingas poroms, kurios nesutaria – joms neteks ieškoti priešo, kurio nėra, šios poros turės galimybę aiškiau suvokti savo konfliktų priežastis bei rasti būdų juos išspręsti. Veneros padėtis Skorpione skatina padidintą dėmesį erotikai bei sadomazochizmui, taipogi stimuliuoja agresyvų pavyduliavimą. Piniginiuose, turtiniuose reikaluose atsiras didesnis poreikis rizikuoti. Pamirštami įsipareigojimai – ima reikštis grobuoniški instinktai, nesiskaitoma su kito nuosavybės teisėmis. Manoma, kad ši Veneros padėtis naudinga finansų biržos makleriams, taip pat užsiimantiems draudimo verslu.

21d. 22val. 41min. SAULĖ ŠAULYJE (11.21 – 12.21) Tokia Saulės padėtis skatina poreikį plėsti veiklos ir įtakos sferas, vykti į tolimas keliones, bendrauti su užsieniečiais ir įtakingais asmenimis, užimančiais aukštesnę socialinę padėtį. Tai gera proga užsitarnauti autoritetą visuomenėje.

29d. 0val. 29min. DIREKTINIS NEPTŪNO JUDĖJIMAS (11.29 – 2021.06.25) Tai puikus etapas ugdyti atjautą ir meilę visoms gyvoms būtybėms. Naudinga mokytis muzikos, meditacijos, maldų.  Palankus metas kurti muziką ir eiles, lieti akvareles. Gerai daugiau laiko praleisti prie vandens (ypač jūros, vandenyno).

30d. 11val. 44min. MĖNULIO UŽTEMIMAS DVYNIUOSE Mėnulio užtemimas Dvynių ženkle pasieks maksimalią fazę 11val. 44min. Vilniaus laiku (9val. 44min. Grinvičo). Labiau pažeidžiami bus dirbantys su informacija ir jos perdavimu (ypač žiniasklaidos, knygų leidybos, telekomunikacijų srityse), besimokantys, taip asmenys, susiję su prekyba, su transportu (ypatingai žemės ir oro). Užtemimo įtakoje (dvi savaitės iki ir mėnesį po) padaugės dezinformacijos bei kitokių apgaulių – viską tikrinkite, nebūkite patiklūs (itin pasirašinėjant dokumentus ar perkant): juk „kvailys ne tas, kas nesąmonę pasakė, o kas patikėjo?“ Deja, išaugs vagysčių, avarijų keliuose bei skraidant ore tikimybė. Tai bus blogas metas ir svarbiems komerciniams susitarimams, transporto bei ryšio priemonių įsigijimui.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×