LAPKRITIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

8d. MĖNULIO UŽTEMIMAS JAUTYJE. Stos lapkričio 8d., o maksimalią fazę pasieks 13val. Vilniaus laiku (11val. pagal Grinvičą). Užtemimas skatins sunkiai kontroliuojamą emocingumą, problemas, susijusias su godumu bei savininkiškumu, taip pat pinigais bei turtu, gyvenamosios vietos pasirinkimu ir šeimos santykiais. Maždaug mėnesį netinka priimti lemtingus sprendimus šiose srityse: investuoti pinigus, keisti gyvenamąją vietą, skirtis. Dėl užtemimo įtakos bus sunku teisingai numatyti dabartinių sprendimų pasekmes. Viskas gali pakrypti nenumatyta linkme, o gauti rezultatai vargu ar jums patiks.

16d. 8val. 10min. VENERA ŠAULYJE (2022.11.16 2022.12.10). Šiuo metu bus labiau idealizuojami jausmai, partneris. Stiprės ir pagarba tarp įsimylėjusių. Dažniau bus siekiama užmegzti romaną arba su įtakingu, turtingu, žymiu asmeniu, arba su užsieniečiu. Daugiau bus išleidžiama pinigų kelionėms, pobūviams, prestižiniams daiktams.

17d. 10val. 17min. MERKURIJUS ŠAULYJE (2022.11.17 – 2022.12.06). Imama optimistiškai mąstyti, atsiranda poreikis keliauti ar bent jau dažniau svečiuotis, rodytis visuomenėje, dalyvauti prestižiniuose renginiuose, užmegzti naujas pažintis, ypač su įtakingais, aukštesnę socialinę padėtį užimančiais asmenimis, taip pat užsieniečiais, dvasininkais, politikais. Tai metas, kai jums pavyks įgyti autoritetą per bendravimą su reikalingais žmonėmis.

22d. 10val. 22min. SAULĖ  ŠAULYJE (2022.11.22 – 2022.12.21). Saulė Šaulyje apdovanoja optimizmu bei išmintimi. Šaulys skatina didesnį domėjimąsi moralės, religijos klausimais, ieškoti autoritetų. Labiau ima traukti tolimos kelionės, bendravimas su užsieniečiais, siekiama pažinti naujas kultūras, religijas. Dabar prasminga rūpinti padėtimi visuomenėje, įtakos, autoriteto stiprinimu, veiklos plėtimu. Tai gera proga užsitarnauti autoritetą visuomenėje. Šis ženklas labiausia įtakoja politikus, teisėsaugos, teisėtvarkos atstovus, pedagogus. Jie taps labiau aktyvūs, ryžtingi.

24d. 0val. 50min. DIREKTINIS JUPITERIO JUDĖJIMAS (2022.11.24 – 2023.09.04). Taps aktualu visuomenės gyvenimas, bus aktyviau domimasi politika. Palankus metas plėsti savo veiklą, įtaką, plėtoti ryšius su užsieniu. Geras metas ilgalaikėms kelionėms į užsienį. Dera užsiimti savo padėties ieškojimu ir įsitvirtinimu visuomenėje.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×