LAPKRITIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

Blogos dienos: 2, 3, 4, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28.

Geros dienos: 1, 6, 29, 30.

5d. 12val. 45min VENERA OŽIARAGYJE (11.05 – 2022.03.06). Romantiški jausmai taps ne tokie reikšmingi, labiau slepiami. Tikri meilės ryšiai tik dar labiau sustiprės, o atsitiktiniai subyrės savaime. Mėgstantiems flirtą, pramogas – gana nuobodus metas. Geras laikas ieškoti pelningesnio darbo, siekti geriau apmokamų pareigų. Šiuo metu megsis pastovūs meilės ryšiai, paremti rafinuotais jausmais ir dažnai – protingu išskaičiavimu.

6d. 0val. 36min. MERKURIJUS SKORPIONE (11.06 – 11.24). Kai Merkurijus yra Skorpiono ženkle, mąstymas ir vertinimai tampa skeptiškesni, kritiškesni. Keičiasi ir bendravimo stilius – atsiranda slapta ironija, sarkazmas. Daugėja konfliktų, intrigų, nelaimingų atsitikimų darbe ir namuose. Aktyvėja šnipinėjimas, sekimas, šantažavimas svetimomis paslaptimis, ypač susijusiomis su nelegaliais pinigais, seksu, slaptais meilės ryšiais.

19d. 11val. 4min. MĖNULIO UŽTEMIMAS JAUČIO ŽENKLE

Mėnulio užtemimo Jaučio ženkle maksimalią fazę pasieks 11val. 4min. Vilniaus laiku (9val. 4min pagal Grinvičą).  Užtemimas skatins didesnį emocingumą, problemas, susijusias su pinigais bei turtu, taip pat gyvenamosios vietos pasirinkimu, šeimos santykiais. Maždaug mėnesį (prieš ir po) nepatartina priiminėti lemtingų sprendimų šiose srityse, – rizikinga investuoti pinigus, keisti gyvenamąją vietą, skirtis. Jei vėliau suprasite, kad tai buvo klaida, ją taps sunku ištaisyti.

Beje, dabar Skorpiono laikas, tad gali padaugėti ir visokių nepaaiškinamų dalykų, susijusių su anuo pasauliu, – nenustebkite, jei tektų susidurti su kažkuo keistu, nepaaiškinamu, išgirsti intriguojančių, mistiškų istorijų (ypač susijusių su mobiliais telefonais, kompiuteriais, transporto priemonėmis).

Dėl užtemimo įtakos bus jautresnė bei labiau pažeidžiama gerklė, balso stygos, taip pat sprandas. Patartina nešioti agato karolius, apyrankes. Na ir nepamirškite šilto šaliko!

22d. 4val. 35min. SAULĖ ŠAULYJE (11.22 – 12.21). Tokia Saulės padėtis skatina poreikį plėsti veiklos ir įtakos sferas, vykti į tolimas keliones, bendrauti su užsieniečiais ir įtakingais asmenimis, užimančiais aukštesnę socialinę padėtį. Tai gera proga užsitarnauti autoritetą visuomenėje.

24d. 17val. 38min. MERKURIJUS ŠAULYJE (11.24 – 12.13). Imama optimistiškai mąstyti, atsiranda poreikis keliauti ar bent jau dažniau svečiuotis, rodytis visuomenėje, dalyvauti prestižiniuose renginiuose, užmegzti naujas pažintis, ypač su įtakingais, aukštesnę socialinę padėtį užimančiais asmenimis, taip pat užsieniečiais, dvasininkais, politikais. Tai metas, kai jums pavyks įgyti autoritetą per bendravimą su reikalingais žmonėmis.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp).

Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×