LAPKRITIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS. Sudėtingas mėnuo, žadantis netikėtumus dėl kurių teks staigiai persiorientuoti, sulaužyti vidinius principus, elgtis, taip, kaip nesinori.  Nuo pirmų mėnesio dienų susikaupusios problemos darbe bei namie, meilės ilgesys skatins keisti kažką savo gyvenime, atsisakant kompromisų. Kad sumažinti įtampą, nesipriešinkite įvykimas, vertinkite svetimą nuomonę bei jėgą ir nemanykite, kad visada esate teisūs. Nenustebkite, jei teks skirtis su tuo, kas buvo brangu – pirmos dvi dekados atsisveikinimo laikas. Mėnesiui baigiantis gali tekti keisti darbo vietą ir net gyvenamą šalį. Tiesa, tai neturi būti jūsų iniciatyva, – darykite tai nebent, jei reikalaus aplinkybės.

JAUTIS.  Slegiantis, įtemptas mėnuo (ypač gimusiems pirmomis ženklo dienomis) – slaptos, iki šiol nepasireiškusios problemos bei tos, su kuriomis nuolat kovojate, taip pat nesklandumai meilėje, rūpesčiai dėl darbo gali pakirsti ne tik gerą ūpą, bet ir sveikatą. Mėnesio viduryje galimi nemenki nuostoliai, pralaimėjimai, draugo, partnerio išdavystė. Siekite kompromisų – dėl to net verta atsisakyti ambicijų. Itin komplikuota bus trečia dekada, – nerizikuokite ką nors keisti savo gyvenime ar kažko naujo imtis, venkite žadėti ir įsipareigoti. Šis nepalankus Mėnulio užtemimo metas, netinkamas rizikuoti turtu. Kelionėms irgi ne pats geriausias metas.

DVYNIAI. Prieštaringas  mėnuo – atrodys, kad viską darote teisingai. Santykiai su artimaisiais, su mylimu žmogumi, vaikais, kolegomis, vadovais yra puikūs, bet netikėtai įsižiebs konfliktas, galintis peraugti į ilgalaikį priešiškumą, skyrybas ar darbo vietos netekimą. Būtina daugiau dėmesio skirti sveikatai – raskite laiko ją pasitikrinti, galite netikėtai sunegaluoti. Labiau grės traumos, – ypač trečią dekadą, kuomet išaugs autoavarijų tikimybė. Dėl Mėnulio užtemimo jūsų ženkle įtakos, mėnesiui baigiantis galite nukentėti per neapgalvotus susitarimus, o taip pat per partnerį (sutuoktinį irgi). Labiau pažeidžiami bus tie, kas gimė gegužės paskutinėmis dienomis.

VĖŽYS. Mėnuo bus stipriai įtakotas Mėnulio užtemimo, nors jis ir stos paskutinę lapkričio dieną. Tad būtina atida, atsargumas visą mėnesį. Nesitikėkite, kad viskas sklandžiai klostysis. Net, jei finansinių problemų bei priešų neturite, stenkitės būti  taupesni, korektiškesni su aplinkiniais, ypač kolegomis. Tiesa, daug ką lems jūsų asmeninis žavesys ir iš dalies ryšiai. Tik pastaraisiais labai nepasikliaukite: trečią dekadą tikėtina išdavystė. Savo pažadus geradariai irgi nelabai vykdys – mėnesiui baigiantis taip ir nesulauksite  žadėtos pagalbos ar pinigų. Mėnuo neatneš pelno, būkite pasiruošę, kad  mėnesiui baigiantis bus prisiminta jūsų sena skola ir pareikalauta jos gražinimo. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos stiprinimui.

LIŪTAS. Mėnuo itin sunkus vadovams bei namų šeimininkėms, mamoms auginančioms vaikus. Na, o tarnautojai turėtų būti itin atidūs savo darbų kokybei – ryškės trūkumai, klaidos, kas gali savo ruožtu pakenkti jūsų karjerai. Labiau saugokite sveikatą, skirkite daugiau dėmesio tėvams, santykių šeimoje stiprinimui bei taurinimui. Mėnesiui baigiantis teks labiau užsiimti vaikų reikalais, spręsti jų problemas. Tik neįsivelkite į naują meilės romaną – tai bus nuostolinga visomis prasmėmis. Tad nieko nekeiskite –  pasekmės dėl Mėnulio užtemimo bus fatališkos.

MERGELĖ. Įdomus, tačiau apgaulingas mėnuo: iš pažiūros naudingi kontaktai bei pasiūlymai, reikalingos sąjungos pasirodys bergždžios, net nuostolingos. Nepervertinkite savo jėgų bei partnerių, nepasirašinėkite ilgalaikių susitarimų. Labiau saugokite darbo vietą – galite jos netekti. Taip pat pasisaugokite sukčių, melagių, o taip pat vagių. Ši  mėnesį venkite naujas pažintis užmegzti, saugokite svarbią informaciją (dalykinę bei asmeninę) ir venkite ginčytis, užsigauti – jūsų ambicijos bus perdėtai jautrios. Galimos ir fizinės traumos dirbant, avarijos kelyje (1, 2, 5, 6, 9, 10. 15-19, 29, 30d.). Mėnesio pabaigą geriau praleisti namuose su artimaisiais. Nepatartina išvykti toli nuo namų, ypač tėvų. Tikėtini rūpesčiai dėl mamos.

SVARSTYKLĖS. Nesijaudinkite dėl naujų keblumų su partneriais –  esate pakankamai stiprūs, kad įveiktumėte sunkumus patys vieni savo jėgomis. Nemažai laiko mėnesio viduryje teks skirti finansinių problemų sprendimui, tik labai daug nesitikėkite bei daug nenorėkite – didelis apetitas šį Mėnulio užtemimo mėnesį žalingas. Nebūkite patiklūs – galimos nešvarios konkurentų intrigos. Kad ir kas nutiktų, konfliktus spręskite draugiškai ir ieškokite neįprastos, originalesnės išeities. Taip pat nepamirkite, kad šeima, namų rūpesčiai bei draugai gali pareikalauti daugiau laiko bei energijos nei paprastai.

SKORPIONAS. Likite santūrūs ir atsargūs savo gimtadienio mėnesį, kai dažnai pervertinamos galimybės, – situacija atrodys geresnė nei yra iš tiesų. Reikalai vystysis kiek kitaip nei planavote – nuo mėnesio pradžios gali tekti užsiimti nesutvarkytai reikalais, skolomis. Venkite ir konkrečių asmeninių įsipareigojimų, nerodykite iniciatyvos, per tai nukentėsite mėnesiui baigiantis. Jei jūsų sąjungininkai patikimi ir santykiai su sutuoktiniu puikūs – net bendrame įtampos fone jūsų reikalai klostysis sėkmingai, jums pavyks įgyti reikalingų žmonių paramą bei gauti sutikimą dėl įvairių jums svarbių dalykų. Ir nenuostabu – juk Baltasis Mėnulis vis dar jūsų ženkle! Mėnesio pabaigai nepalikite neišspręstų problemų –laukia Mėnulio užtemimas, kuris gali pakenkti jūsų materialiai gerovei bei darniems santykiams su partneriais.

ŠAULYS. Tai fatališkas metas, ypač kas gimė lapkričio pabaigoje gruodžio pradžioje. Jie bus itin įtakojami Menulio užtemimo, tad laukia sudėtingi metai, kai viena klaida pakenkia ilgus metus kauptai gerovei, kai galima prarasti ne tik turtus, socialinę padėtį bet ir gerą vardą. Sau padėsite, jei nesiimsite šį mėnesį sunkių darbų, nepriiminėsite atsakingų sprendimų bei rasite laiko pailsėti. Tai padės atgauti ne tik jėgas prieš gimtadienį, bet ir apsaugos nuo klaidų (nieko nedaryti šį mėnesį geriau nei ką nors veikti ir klysti). Sutuoktiniams taps aktualu stiprinti abipusį pasitikėjimą – mėnesio gale kai kurioms poroms iškils skyrybų pavojus.

OŽIARAGIS. Gal tik pirmą mėnesio pusė nebloga permainoms, tiksliau sakant, būsite priverti kažką keisti savyje, savo veikloje, santykiuose su aplinkiniais.  Mėnulio užtemimas įspės, kad šį mėnesį netinka nieko naujo imtis, vengti bet kokių avantiūrų reikaluose bei meilėje, –  bus gerai nebent atsisakyti kažko blogo, netikusio, jus erzinančio, jums trukdančio gyventi. Ypatingų rūpesčių nepatirsite, jei mažiau šnekėsite antrą mėnesio pusę,  – bus svarbu ne tik paslapčių neišplepėti: kalbant prarasite daug reikalingos energijos. Mėnulio užtemimas patikrins jūsų stabilumą darbe bei sveikatą.

VANDENIS. Nieko nesibijokite – panikavimas tik pritrauks problemas (ir nereikalingą dėmesį). Būkite principingi, tačiau diplomatiški – siekite draugauti, bendradarbiauti, o ne pyktis, kovoti. Pirmos dvi dekados  vers labiau susirūpinti karjera. Derėtų labiau saugotis slaptų priešų, intrigų kolektyve. Labiau paisykite ir savo vidinio balso įspėjimų: jei jausite nepasitikėjimą kolega, tarpininku ar partneriu, verta atsisakyti to asmens paslaugų. Mėnesio pabaigoje gali suirti svarbi kelionė ar reikalingas verslo susitikimas. Šis laikas atneš rūpesčių ir dėl vaikų. Labiau pasaugokite ryšį su mylimu žmogumi.

ŽUVYS. Nesibijokite kliūčių, iniciatyvos apribojimų – tai į naudą. Mėnesio vidurys pavojingas klaidingomis viltimis dėl naujų pažinčių, naujų projektų, veiklos plėtojimo, galimų perspektyvų. Nepatartina šį mėnesį planuoti ir užsienio kelionių. Mėnesio pabaiga itin sunki, ypač dirbantiems vadovaujantį darbą. Galima krizė karjeroje, bendražygio išdavystė. Galimi išbandymai ir šeimoje – ne laikas reikalauti savo teisių, aiškintis, kas svarbesnis. Šis laikas net konfliktinis, bet ir traumingas, avaringas.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×