LAPKRITIS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Mėnuo prasidės įtampa, stresu: teks kartoti seną gyvenimo pamoką, kurios esmė – sukaupto blogio naikinimas savo bei artimųjų gyvenime. Sudėtingiausia – pirma mėnesio pusė. Siekite likti kantrūs: jokių santykių nutraukimų ar pasitraukimų iš darbo. Palaukite. Vėliau aplinkybės keisis jūsų naudai. Trečiąją dekadą spręsis finansinės, dalykinės problemos, nesklandumai santykiuose su pora. Mėnesio pabaigoje netikėtas romantiškas nuotykis vienišiams atneš gerų pokyčių.

JAUTIS Viskas taip, tik atvirkščiai. Nebūkite dėl nieko tikri, nepriimkite lemtingų sprendimų. Mėnuo bus sunkus dėl Mėnulio užtemimo jūsų ženkle (jis labiau palies gimusius gegužės 6-8d.). Greičiau kaupsis įtampa, kils pagunda nuo kažko atsiriboti, kažką nukirsti, tačiau dažniausia tai bus šaka, ant kurios sėdite. Svarbiausia bus išlaikyti darnius santykius su aplinkiniais, pora bei partneriais: juk „vienas lauke – ne karys“. Trečia dekada vis dar įtempta, tačiau naudinga, nes išjudins iš savotiško sąstingio ir atvers naujas perspektyvas.

DVYNIAI Būsite genami atsakomybės, užduočių bei reikalų gausos ir nebus su kuo pasidalyti šiuo užgriuvusiu krūviu. Pirma mėnesio pusė žada netikėtus rūpesčius, nesibaigiančias kovas (dažnai dėl kiekvieno nieko). Mokėkite nereaguoti į provokacijas, būkite atidūs, kad priešai nepasinaudotų jūsų konkurencijos jausmu. Trečią dekadą viskas palengva ims rimti ir atsistos į savo vietas. Atsiras geranoriškų pagalbininkų, supratingų draugų, išmanių partnerių bei dosnių rėmėjų. Reiktų parodyti savo privalumus visuomenei, naujam darbdaviui, bus palanku siūlyti naujus projektus, ieškoti investuotojų. Gali megztis tarnybinis romanas.

VĖŽYS Situacija atrodys geresnė, nei yra iš tiesų. Gal ir gerai viskas prasidės, bet nebūtinai gražiai baigsis. Ypač tiems, kas gimę liepos 15-17d. Nesivelkite pirmąją mėnesio pusę į avantiūras nei meilėje, nei dalykinėje veikloje, neskubėkite patikėti naujomis neįtikėtinomis perspektyvomis (ypač finansinėmis), permainų, eksperimentų reikalingumu. Visa tai gali sprogti gana greitai, jau po mėnesio, kaip muilo burbulas, ir teks prisiminti, kur paslėpta sukilusi gelda.

LIŪTAS Painus laikas: vienas neteisingas žingsnis ir pasijusite atsidūrę spąstuose. Nieko nuostabaus, nes bus sunku teisingai susiorientuoti: nuojauta meluos, protas apgaudinės, o draugai, patarėjai, viršininkai klys… Tapsite įtaresni, piktesni. Nepraraskite savitvardos, ieškokite, kaip įveikti nerimą (gal pertvarkyti namus, gal užsiimti remontu). Galimi nesutarimai darbe ir namie, kurie mėnesio pirmąją pusę provokuos skyrybas. Trečiąja dekadą nurimsite ir jums pradės sektis. Tiktų pamąstyti apie investicijas vaikų labui, apie paskolą naujiems namams.

MERGELĖ Pasimesti, susipainioti savo mintyse, savo noruose bus labai lengva. Kai galėsite – nesinorės, kai norėsis – negalėsite. Prieštarausite sau, būsite linkę nepasitikėti ištikimaisiais ir pasikliausite apgavikais, intrigantais. Nesiduokite sukiršinami su artimaisiais, su draugais piktų liežuvautojų ir nedalyvaukite intrigose darbe. Nepraraskite orumo, jei teks išgirsti dalykus, kurie žeis. Mėnesio pirmąją pusę galimi staigūs pasikeitimai darbe, o vėliau – asmeniniuose santykiuose.

SVARSTYKLĖS Neišspręstos problemos santykiuose su antrąja puse (mylimu žmogumi) pirmąją mėnesio dekadą gali pavirsti rimtu rūpesčiu. Nebus kur trauktis ir tiems, kas blaškosi meilės trikampio rėmuose. Venkite daug įsipareigoti mėnesio pradžioje: galite netyčia pervertinti savo galimybes, ypač finansines. Ir tik trečią dekadą atsiras galimybių naudingoms permainoms veikloje. Jūsų laukia neblogi pasiūlymai, naujos pažintys su žmonėmis, galinčiais padėti spręsti dalykines, finansines problemas.

SKORPIONAS Gimtadienio mėnuo ypatingas, nes lems metų eigą. Labiau sudėtingi metais laukia gimusių spalio 24 – 26d. (juos tiesiogiai įtakos Saulės užtemimas), taip pat tų, kurių gimtadienis lapkričio 7-9d. (labiau įtakojami bus Mėnulio užtemimo). Užtemimai suteiks fatališkumo, kai sunku ištaisyti padarytas klaidas. Tad siekite apskaičiuoti kiekvieną žingsnį, saugoti tamprius ryšius su pora, su dalykiniais partneriais, branginti draugišką pagalbą. Ir venkite žodžio: „aš pats!” Ir ne tik šį mėnesį, bet ir visus metus, nes būsite labiau priklausomi nuo aplinkybių bei aplinkinių. Tad likite malonūs, pakantūs, dėkingi ir kantrūs. Mažiau reikškite iniciatyvą, leiskitės reguliuojami likimo.

ŠAULYS Nieko nekeiskite, neskubinkite įvykių. Tai giluminių pokyčių metas, kai pirmiausia reikia susivokti savyje. Pirmą mėnesio pusę verta atsiriboti nuo išorinio pasaulio, daugiau ilsėtis. Labiau saugokite sveikatą ir venkite naujų susižavėjimų. Trečią mėnesio dekadą tapsite guvesni, apims pakilimas, noras pakovoti už save, savo idėjas bei karjerą, už savo šeimą. Sugrįš poreikis imtis kažko naujo. Vis dėlto nesulaukus gimtadienio dera vien baigti senus darbus ir nieko naujo nesiimti.

OŽIARAGIS Pirma mėnesio pusė – nenumatytų pokyčių metas, kai reikia pasiruošti iššūkiams. Nesitikėkite, kad viskas bus taip, kaip planuosite. Ypač pirmą dekadą nerizikuokite pasiekimais veikloje, pasaugokite ne tik darbo vietą, bet ir sveikatą. Partneriški santykiai taps labiau trapūs, branginkite darną šeimoje. Šis konfliktiškas, traumingas, avaringas laikas netinkamas kelionėms, svarbiems susitarimams, naujų projektų pradžiai, santuokai. Apskritai nereikėtų pervertinti savo jėgų, pasikliauti viršininkų pažadais, kolegų, klientų diskretiškumu ar partnerių atsakingumu.

VANDENIS Aplinkybės taps stipresnės už jus ir mėginti kažką pakeisti, išjudinti nepavyks. Teks atsisakyti visko, kas nebūtina. Bus privalu išlaikyti santarvę tiek namuose, tiek darbe. Jei pasirodys, kad aplinkiniai tapo aršesni, venkite veltis į konfliktus, verčiau mėginkite pakeisti požiūrį į jums keliamus reikalavimus, į savo pasiekimus. Jei labiau pasistengsite trečiąją dekadą pavyks sužavėti savo užmojais bei sugebėjimais vadovybę, įtakingus asmenis, užsieniečius. Mėnesiui baigiantis galite tikėtis iš jų naudingų pasiūlymų. Mėnuo bus darbingas ir romantiškoms nuotaikoms liks mažai laiko. Nebent mėnesio viduryje suprasite, kad esate skolingi dėmesio savo porai.

ŽUVYS Daug optimizmo, plačių užmojų, romantiško įkvėpimo! Tačiau ne viskas bus pasiekiama, bent jau pirmą mėnesio pusę. Kliuviniu gali tapti neišspręstos problemos šeimoje, rūpesčiai dėl namų, dėl tėvų, senelių. Antrą mėnesio pusę atgysite. Reikalai, ypač susiję su veiklos plėtimu, su jūsų nuopelnų pripažinimu, o taip pat su darbais užsienyje pajudės greičiau. Lydės sėkmė ir užmezgant romantiškas pažintis, ypač 12-16d. Trečia dekada tiks intensyviai dalykinei veiklai, jos plėtimui, taip pat gilinimuisi į naują profesinę informaciją, stažuotėms bei mokymuisi užsienyje.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×