KUR STOTI? PATARIMAI VĖŽIUI, LIŪTUI, MERGELEI

Suprasti savo pašaukimą, įvertinti save, savo galimybes, perspektyvas ne visada lengvai ir teisingai išsprendžiamas uždavinys. Orientuojamės į tai, kas traukia, žavi, pasitelkiame mokytojų įžvalgas, psichologų rekomendacijas, derinamės prie šeimos tradicijų ir mėginame neprašauti… Tačiau susiklosto ne visada sklandžiai. Lyg ir renkamasi kas patinka, bet kiek pasimokius nusiviliama ir keičiamas profilis. Deja, prarastas laikas, tuščiai išvaistyta energija ir lėšos. Būna ir kitaip: sėkmingai baigiami mokslai ir vos ne po kelių mėnesių einama dirbti visai į kitą sritį.

Ar gali padėti astrologija? Asmeninis horoskopas iš tiesų gelbsti siekiant įvertinti būsimo studento potencialą ir rasti teisingiausią sprendimą. Na, o nesant galimybių pažvelgti į asmeninį horoskopą verta susipažinti su bendromis rekomendacijomis kiekvienam Zodiako ženklui.

VĖŽYS

Vėžio šeimininkas Mėnulis, o šis nakties šviesulys valdo emocijas, pasąmonę, o taip pat siejamas su namais, šeima su protėviais. Tad sėkmingai veiklai, kilimui karjeros laiptais bus itin svarbu, kad pasirinkta sritis teiktų emocinį pasitenkinimą bei atitiktų jų pasaulėžiūrą.  Vėžiui svarbu būti naudingu, padėti kitiems žmonėms, suteikti džiaugsmą, būti gėrio, o pat ir žinių skleidėju.

Vėžiui patinka ginti ne tik silpnuosius, bet ir palaikyti stiprius, tikslo siekiančius žmones. Jie stengiasi rinktis tokius darbus, kad liktų pakankamai laiko ir šeimai, namų ūkiui. Būtų tikslinga atsižvelgti į tėvų, senelių, prosenelių veiklą – jie stiprūs tose srityse, kuriose jau yra šeimos įdirbis. Jie puikiai jaučiasi, jei gali tęsti dinastiją. Renkantis profesiją Vėžiui svarbu, kad jie jaustųsi naudingi ir reikalingi kitiems, kad galėtų skleisti žinias, gėrį, džiaugsmą.

Jei Vėžys nenori orientuotis į šeimos, giminės įdirbį, pirmiausia turi pagalvoti, kur emociškai jausis komfortiškiausiai? Gera emocija – Vėžiui turi būti pagrindinis pasirinkimo kriterijus. Veiklos spektras iš tiesų labai platus. Vėžiai gali būti puikūs psichologai, psichiatrai, šeimos gydytojai, pediatrai ir statybininkai, muzikantai ir išskirtiniai virtuvės meistrai (kulinarai, konditeriai ir pan.), somelje. Vėžiai puikiai realizuoja savo psichologinį, pedagoginį talentą, kaip socialiniai darbuotojai, mokytojai, treneriai, auklės, guvernantės. Emociškai puikiai jaučiasi dirbdami muziejininkais, archyvarais, restauratoriais, archeologais, istorikais. Vėžiai gerai reiškiasi viešbučių, namų statybos (jie puikūs architektai, interjero dizaineriai) ar nuomos versle. Vėžiai apdovanoti meniška siela ir tampa puikiais poetais, dailininkais, muzikantai, šokėjais.

LIŪTAS

Liūtas individualistas ir nori būti matomas, įvertintas, pamalonintas. Liūto darbo efektyvumas susijęs su ovacijomis – dėl aukštų įvertinimų jis gali virsti tikru darboholiku. Jei jo nepastebi, jei jis negirdi komplimentų, pradeda nusivilti pasirinkta veikla (blogiau savimi), net mėgina ją keisti. Geriausia jaučiasi tie Liūtai, kurie turi jais besižavinčią, garbinančią „auditoriją“, – šio ženklo žmonėms svarbu jaustis dievaičiais savo srityje. Priešingu atveju gali aptingti, panirti į depresines nuotaikas.

Liūtai, Saulės globotiniai, iš prigimties lyderiai, kūrėjai, tad vykdytojo rolė jiems ne itin tinkama. Jie puikūs organizatoriai. Taip pat svarbu, kad veikloje būtų bent nedidelis kūrybos elementas. Liūtai plačiąją prasme režisieriai, jiems patinka modeliuoti situaciją, tad gali būti puikūs vadovai (bet kokioje veikloje – tiek statybų aikštelėje, tiek teatre, pramogų versle ir t.t.). Tai sėkmingi politikai, renginių organizatoriai, aktoriai, režisieriai, dresiruotojai, psichologai, pedagogai, architektai.

Šauniai reiškiasi mados, grožio srityje kaip stilistai, dizaineriai, fotografai, modeliai, visažistai (plaukų sušukavimas, tatuiruotės, manikiūras, auskarų vėrimas ir pan.). Be abejo, Liūtai menininkai, tad gali būti ne tik talentingi scenos užkariautojai (aktoriai, dainininkai, šokėjai), bet ir dailininkai (ypač teatro), juvelyrai.

MERGELĖ

Mergelės Zodiako pedantės, fanatiškai besilaikančios tvarkos bei taisyklių, dirbančios pagal schemą. Šio ženklo atstovai šventai laikosi patvirtintų  metodikų, kitaip kalbant, nieko neišradinėja ir dirba pagal numatytą protokolą. Tai griežto darbinio grafiko žmonės, kurie nesijaučia komfortiškai, jei suteikiama laisvė, jei tenka ką nors išradinėti (net ir gerai žinomą dviratį). Tiesa, išimtys visada yra. O jų reikėtų ieškoti tarp Mergelių, pasirinkusių muzikos kelią. Neįtikėtinas darbštumas, pedantiškumas, būdingas Mergelėms, paverčia juos tikrais šios srities virtuozais, stulbinančiais pasaulį.  

Nors Mergelės gali puikiai dirbti vadovaujantį darbą, tačiau dažniau renkasi vidutinės grandies pareigas, nes ten nereikia nieko išradinėti ir galima ramiai veikti pagal kažkieno sukurtą formulę. Mergelėms verta rinktis profesijas, kur svarbu taisyklių laikymasis, pedantiškumas, tikslumas, kur reikalinga kantrybė, išvystytas atsakomybės jausmas, sąžiningumas. Nenuostabu, kad viską, ką padaro Mergelės yra labai kokybiška – jos preciziškos viskame.

Mergelės yra slaptos alchemikės, ir turi talentą keisti kokybę – ne tik iš vario auksą padaryti gali…  Šio ženklo žmonės puikūs gydytai, beje, ir veterinarai (jie jautrūs gyvūnų pasauliui ir sugeba be ypatingų tyrimų pajusti, kas nutiko gyvūnui), biologai, chemikai, farmacininkai. Mergelės apdovanotos analitiniu mąstymu, tad puikūs matematikai, fizikai, IT specialistai, taip pat buhalteriai, konstruktoriai, inžinieriai. Šio ženklo žmonės itin pastabūs, puikiai randa klaidas, ir jie yra geri tekstų redaktoriai. Mergelės gerai jaučiasi žemės ūkio sferoje – tai agronomai, zootechnikai. Statybos, remontai (namų, technikos, transporto)  irgi šio ženklo sėkmės vieta. Mergelės gali padaryti karjerą ir kaip tvarkos prižiūrėtojos – policininko, kriminalisto pašaukimą ne viena turi. Joms puikiai sekasi viskas, ką reikia daryti rankomis – tai gali būti ir juvelyrika, ir audimas, mezgimas, nėrimas.

***

Nota bene!

Norisi pabrėžti, kad nebūtinai visos minėtos profesijos, jums asmeniškai patiks, juolab tiks! Jei asmeniniame horoskope bus pakenkta planeta, valdanti kažkurią iš minėtų profesijų, jums, be abejo, ją rinktis bus neprasminga.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×