KUR STOTI? PATARIMAI SVARSTYKLĖMS, SKORPIONUI, ŠAULIUI

Suprasti savo pašaukimą, įvertinti save, savo galimybes, perspektyvas ne visada lengvai ir teisingai išsprendžiamas uždavinys. Orientuojamės į tai, kas traukia, žavi, pasitelkiame mokytojų įžvalgas, psichologų rekomendacijas, derinamės prie šeimos tradicijų ir mėginame neprašauti… Tačiau susiklosto ne visada sklandžiai. Lyg ir renkamasi kas patinka, bet kiek pasimokius nusiviliama ir keičiamas profilis. Deja, prarastas laikas, tuščiai išvaistyta energija ir lėšos. Būna ir kitaip: sėkmingai baigiami mokslai ir vos ne po kelių mėnesių einama dirbti visai į kitą sritį.

Ar gali padėti astrologija? Asmeninis horoskopas iš tiesų gelbsti siekiant įvertinti būsimo studento potencialą ir rasti teisingiausią sprendimą. Na, o nesant galimybių pažvelgti į asmeninį horoskopą verta susipažinti su bendromis rekomendacijomis kiekvienam Zodiako ženklui.

SVARSTYKLĖS

Tai pasirinkimo ženklas ir kam jau kam, bet Svarstyklėms išsirinkti tinkamą profesiją visų sunkiausia. „Blogiausia“ šiuo atveju yra tai, kad Svarstyklės įvairiapusės bei universalios, joms viskas pavyksta (nes yra iškirtinai talentingos), tad gali iš esmės užsiimti viskuo. Jos gali susižavėti skirtingomis viena nuo kitos nutolusiomis sferomis (tarkim menas ir verslas, kariuomenė ir konditerija, šokis ir medicina). Paprastai tai nutinka vienu metu… Pamėgink tuomet kažką vieną pasirinkti nepersiplėšęs?

Svarstyklių teisingumo jausmas, kaip ir atjauta itin išvystytas, tad nesmagiai jaučiasi ten, kur pažeidinėjami įstatymai, kur daug skausmo. Tik nedaugelis gimusių po Svarstyklių ženklu, gerai jaučiasi kriminalistikos sferoje, medicinoje (chirurgijoje, traumatologijoje, stomatologijoje itin). Tai išimtys, tiesa, jos siejamos su asmeninio horoskopo ypatumais: tarkim horoskope daug planetų kaimyniniuose Skorpiono arba Mergelės ženkluose.

Svarstyklės gali puikiai pasireikšti ten, kur reikia tartis, derėtis. Jos visada ras tinkamą kompromisą, nuramins nepatenkintus, pagirs jautrių ambicijų asmenį, palaikys savimi nepasitikintį, dvejojantį. Svarstyklės ne tik puikios psichologės (gerai nutuokia svetimus sielos išgyvenimus), bet ir estetės, apdovanotos išskirtiniu skonio bei stiliaus pajautimu. Šios savybės gali tapti puikiu pagrindu karjerai bei atnešti nemenką finansinę naudą.

Svarstyklėms sėkminga teisininko, diplomato, politiko, tiesiog vadovo karjera. Jie karaliauja įvairiose dizaino sferose: rūbų modeliavimas, interjeras, juvelyrika. Tai dailininkai, muzikantai, fotografai. Palanki kosmetologija, – dekoratyvinė, gydomoji. Beje, tarp plastikos chirurgų dažnas gimę po Svarstyklių ženklu. Šio ženklo žmonėms sekasi organizuoti įvairius renginius, jie sėkmingi vestuvių planuotojai. Svarstyklių gabumai puikiai pritaikomi ir restoranų versle.

SKORPIONAS

Skorpionai pasižymi ypatinga ištverme, vidine jėga. Jie nepalūžta ir pasižymi ekstremaliose situacijose. Tad darbai, kuriuose pakanka pavojų, nežinomybės, kur reikia rizikuoti, tiesiog išgyventi Skorpionus traukia, žavi. Jie apdovanoti psichologo įžvalga, stipria įtaigos galia, tad moka valdyti aplinkinius, ypač krizės atveju.

Skorpionams verta žvalgytis tokiose darbuose, kur pakaks nestandartinių, rizikingų situacijų. Tai puikūs gelbėtojai, ugniagesiai, kriminalistai, chirurgai bei stomatologai, traumatologai. Skorpionai dažnai randami reanimacijos, intensyvios terapijos, onkologinių, infekcinių, venerinių ligų skyriuose, psichiatrinėse ligoninėse, gausu tarp atominių elektrinių personalo, tarp lakūnų bandytojų. Skorpionams, kaip požemių bei požeminių vandenų valdovams, sekasi dirbti požeminių komunikacijų, nuotekų valymo įrengimo, taip pat vandentiekio, kanalizacijos, santechnikos srityje. Jie sėkmingai dirba aplinkosaugos tarnybose.

Skorpionai nebijo pavojų ir nesustoja savo siekdami. Jiems patinka rasti reiškinio priežastis, ištakas. Jie gali daug pasiekti mokslinių tyrimų srityje. Taip pat ir tiriamojoje žurnalistikoje. Skorpionai gali būti puikūs įvairių krizių (finansinių irgi) prevencijos specialistai. Gerai išmano bankroto mechanizmą. Jie būna sėkmingi investavimo konsultantai. Skorpionams palanku dirbti draudimo, mokesčių, bankrotų administravimo sferose, muitinėse.

Skorpionai randami ir povandeninių laivų įgulose, jų pakanka tarp samdomų kareivių ar tiesiog tarp apsaugos personalo. Skorpionams patinka rizikuoti akrobatikoje (cirke, sporte), užsiimti rytų kovų menais, jie veržiasi į tolimuosius kosmoso skrydžius. Palanku dirbti ir kibernetinės apsaugos srityje, žvalgyboje. Juos traukia filosofija, teologija. Jie nepamainomi darbuotojai ritualinių paslaugų biuruose.

ŠAULYS

Šaulys – išminties ženklas. Jis – guru. Jie žino viską. Jų darbas visu tuo pasidalyti, mus visus neišmanėlius apmokyti, išmokyti ir paėmus už rankos nuvesti teisingiausiu keliu ten, kur reikia. Įdomiausia tai, kad su jais net niekas nesiginčija… Tiesiog daro taip, kaip Šaulys liepė. O jis žino!

Specializuojasi tokiose srityse: kas yra gerai, kas blogai? Tai vaikščiojanti dogma. Jie įstatymų leidėjai bei prižiūrėtojai. Ir ne tik socialinių. Jiems svarbi religija. Tai Aukščiausios Ministerijos tarnautojai.

Jų pašaukimas būti ideologais, dvasininkais, politikais, teisininkais, pedagogais, socialiniais darbuotojais. Jie vedliai. Ir ne tik išvedantis iš dvasinių klystkelių, socialinio pasaulio džiunglių. Su jais tikrai ne tik nukeliausi į pasaulio kraštą bei po to dar ir po visą pasaulį pasibastysi. Kelionės – Šaulių religija. Juos tiesiog hipnotizuoja užjūriai, tolimi horizontai. Jie pastoviai gyvena viltimi, kad tuoj, tuoj, kur toli nuo namų nutrūks… Na, o jei ir nepavyks į Gerosios Vilties iškyšulį savaitgaliui išlėkti, bent jau pasitenkins draugų lankymu kokiame nors atokiame gamtos draustinyje…

Šaulys – tai mokyklos direktorius, šalies prezidentas, kardinolas (retai pilkas), misionierius, ambasadorius. Tiesiog teisėjas, advokatas, profesorius. Savo pašaukimą atranda ir turizmo, viešbučių, restoranų versle. Jiems tinka jūreivystė. Šaulių silpnybė – plaukiojimas jachtomis, jodinėjimas žirgais. Tarp Šaulių rasime ir jūrų kapitonų ir žokėjų. 

***

Nota bene!

Norisi pabrėžti, kad nebūtinai visos minėtos profesijos, jums asmeniškai patiks, juolab tiks! Jei asmeniniame horoskope bus pakenkta planeta, valdanti kažkurią iš minėtų profesijų, jums, be abejo, ją rinktis bus neprasminga.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×