KOVAS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

3d. 0val.53min. MERKURIJUS ŽUVYSE (2023.03.03 – 2023.03.19). Ima vyrauti intuityvus mąstymas, užgoždamas logiką, racionalumą – vaizdiniai, jutiminiai įspūdžiai tampa lemtingi, geriausiu atveju tai formuoja mitinį, poetinį pasaulio suvokimą. Nyksta riba tarp įsivaizduojamo ir realaus pasaulių, tarp „mano“ ir „kitų“, dėl to daugėja tuščių vilčių, melo, apgaulių, vagysčių, plagijavimo. Tampa sunkiau reikšti mintis, mažėja poreikis bendrauti, tačiau labiau pasiduodama aplinkinių įtakai, paisoma jų nuomonės – imama vadovautis ne sava galva, o tradicijomis (kartais ir neveiksmingomis, atgyvenusiomis) bei vyraujančiomis nuostatomis (jos taip pat gali suklaidinti).

7d. 15val.35min. SATURNAS ŽUVYSE (2023.03.07 – 2026.02.14). Prasideda itin prieštaringas metas. Saturnas, griežtų ribų bei apribojimų, disciplinos, izoliacijos planeta, atstovaujanti įcentrinę kryptį, atsiduria sau nebūdingoje aplinkoje – paslaptingose Žuvyse. Reikalas tas, kad šio ženklo profilį lemia Neptūnas, neigiantis bet kokias ribas, apribojimus ir Jupiteris, skleidžiantis išcentrinį judėjimą. Sąveikaus visiškai priešingi principai: aiškumas ir migla, realybė ir legenda, tiesa ir mistifikacija, konkreti sistema ir neapibrėžta svajonė, koncentracija ir užsimiršimas, vienatvė ir susiliejimas su visu pasauliu, šaltis ir meilė, susitraukimas ir išsiplėtimas. Teks suderinti nesuderinamas prigimtis. Panašu, kad tai daug kam (ne tik Žuvų ženklo globotiniams) virs iššūkiu. Geriausiu atveju, Saturnas Žuvyse nuvainikuos iliuzijos žavesį, išmokys atsisakyti tuščių fantazijų, atsiriboti nuo saviapgaulės. Ir tai neišvengiama, mat atsiskleis tai, kas buvo slepiama: yla iš maišo išlįs. Kitą vertus, visuomeniniame gyvenime, politikoje sustiprės pilkųjų kardinolų valdžia: svarbiausi dalykai bus sprendžiami užkulisiuose, slaptai nuo visuomenės akių. Žuvų ženklo principas – intuicija, didesnis emocingumas. Ko gero, Saturnas, vardijamas senovės astrologų, kaip Didžioji Nelaimė, mūsų reagavimą į bet kokius nesklandumus, net nežymias kliūtis padarys labiau dramatišku: problemas sunkiau išgyvensime, be reikalo imsime panikuoti. Deja, „baimės akys didelės“… Saturnas Žuvyse bus palankiai sutiktas filosofų, atsiskyrėlių mistikų, vienuolių. Suteiks energijos įkūnyti senus kūrybinius sumanymus kompozitoriams, muzikantams poetams. Galima tikėtis naujų atradimų povandeninėje archeologijoje. Šis metas naujoms aukštumoms (suprasti – gyliui) įkvėps giluminio nardymo, taip pat speleologijos gerbėjus. Galime, beje, sulaukti ir ryškesnių stilistinių pokyčių avalynės madose: ko gero bus daugiau masyvumo, vizualaus sunkumo, na, o lengvumas, grakštumas labiau liks išskirtinių progų atributu.

17d. 0val.35min. VENERA JAUTYJE (2023.03.17 – 2023.04.11). Tai viena geriausių Veneros padėčių, nes ji – Jaučio šeimininkė. Įsivyraus žemiški vertinimo kriterijai, svarbūs taps realūs, konkretūs džiaugsmai ir laimėjimai. Pakaks praktiškumo ir piniginiuose, turtiniuose reikaluose, ir jausmuose – tai sočiųjų romantika. Šiuo metu dažnai peršamasi ir tuokiamasi iš išskaičiavimo.

19d. 6val.25min. MERKURIJUS AVINE (2023.03.19 – 2023.04.03). Dominuos nauja informacija, naujos idėjos, nauji projektai – bus puiki proga išjudinti įstrigusį perspektyvų reikalą. Kūrybingas metas – į galvą šaus fantastiški sumanymai. Tik bus svarbu nesureikšminti savų užmojų, deramai įvertinti sėkmingus kitų sumanymus, nepaprastas mintis. Bendravimas, deja, gali tapti pernelyg tiesmukas, netaktiškas.

21d. 1val.26min. SAULĖ AVINE (2023.03.21 – 2023.04.20). Pradeda suktis naujas Zodiako ratas, kurio principas – gera pradžia (kaip žinia – pusę darbo). Tai naujo gyvybinio impulso metas, kai įvykius lemia stichiškumas, automatiškas pasitikėjimas savimi, beatodairiška narsa. Saulė Avine užtvindo gyvybine energija, uždega naujomis idėjomis bei noru veikti, kovoti, kurti. Tokia Saulės padėtis leidžia greitai priimti lemtingus sprendimus, išsikovoti sau, savo veiklai tinkamas pozicijas bei garsiai pasauliui pareikšti apie save, savo šaunumą, išskirtinumą. Tai itin palankus metas vadovams, kariškiams, chirurgams, stomatologams, tiems, kas dirba su metalais, ginklais, reklama, mokslininkams.

23d. 17val.24min. PLUTONAS VANDENYJE (2023.03.23 – 06 11, 2024.01.24 – 2043.03.09). Plutonas, kolektyvinės energijos, gigantiškų pastangų, visą apimančios pasąmonės jėgos valdovas. Jis siejamas su žūtimi ir atgimimu, su transformacija, perėjimu į kitą kokybę. Vikšro virsmas į drugelį, išsinėrimas iš senos odos, regeneracija – Plutono esmė. Ką Plutonas padovanos žmonijai judėdamas Vandeniu, permainų, revoliucijų, išsivadavimo ženklu? Ko gero naujovėms bei permainoms (ypač susijusios su pasaulinių finansų pasiskirstymu, su kriptovaliutų paplitimu, su skaitmenizacijos įsigalėjimu), bus įjungta žalia šviesa, ir tai, ką anksčiau buvo mėginama sustabdyti, sulaikyti, dabar ims įsitvirtinti. Per dvidešimt Plutono šeimininkavimo metų Vandenio ženkle į pasaulį ateis nauja karta, kuriai taps svarbūs bičiuliški ryšiai, bendradarbiavimas, pasaulis be ribų. Blogiausiu atveju, Plutonas Vandenyje griaus tradicijas, paskatins anarchiją. Atneš daugiau rūpesčių dėl terorizmo naudojimo revoliucijų tikslams, dėl atominių elektrinių veikimo, dėl kosminės erdvės aplink Žemę įsisavinimo.

25d. 14val.46min. MARSAS VĖŽYJE (2023.03.25 – 2023.05.20). Tokia Marso padėtis sutelkia didesnį dėmesį namams, šeimai. Dalykinės karjeros problemos tampa antraeilėmis. Prasideda palankus metas esminiams pertvarkymams namuose, sode, darže, taip pat kapuose. Tinkamas laikas remontui, statyboms, įvairiems restauracijos, atnaujinimo darbams. Derėtų daugiau dėmesio skirti tėvams, seneliams – būkite atidūs jų poreikiams, prašymams. Pasistenkite per šį laiką būti tolerantiškesni artimųjų atžvilgiu: ginčai, konfliktai gali kilti ir be rimto pagrindo.

03.21: Ostara, Pavasario lygiadienis

Astronominė pavasario pradžia kai diena lygi nakčiai. Tai pavasario darbų, sėjos pradžia. Senovės lietuviai tikėjo, kad lygiadienio rytą išsimaudžius upėje, tekančioje iš rytų, būsi tyras ir sveikas visus metus. Lygiadienio rytą saulė teka tiksliai rytuose. Toks paprotys praustis rytą užfiksuotas ir Velykų šventės metu; galbūt kažkada iki krikščioniškos „Velykos“ buvo švenčiamos būtent šią dieną, per pavasario lygiadienį. Šios raganiškos, pagoniškos šventės ritualai buvo siejami su ego augimu, savęs įtvirtinimu. Jei derliaus šventės metu buvo dalijamasi užaugintomis gėrybėmis, jų gausa, pertekliumi, tai sėja visada nukreipta į save, sėjame sau, manome, kad iškilusias kliūtis įveiksime vien savo jėgomis. Ne veltui šiuo metu prasideda ir pirmasis astrologinis zodiako ženklo Avino periodas, o zoroastrizmo išpažinėjai pasitinka naujuosius metus, švenčia Nowruz‘o šventę (šiais metais prasideda Leopardo metai). Avinas dažniausiai turi puikiai išlavintas lyderio savybes, kurios gan dažnai neteisingai painiojamos su egoizmu, egocentrizmu.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×