KOVAS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS (03.21–04.20)

Neskubinkite įvykių(ypač pirmą dekadą)– gražūs norai, dideli užmojai tegu labiau subręsta. Dabar slaptojo virsmo metas, kai reikia atsiriboti nuo aktyvios veiklos ir visą dėmesį sutelkti į save, į savo nepažintą vidinį pasaulį. Tiesa, jus teigiamai paveiks bendravimas su tikraisiais draugais – jie parems ne tik moraliai. Mėnesiui baigiantis tapsite guvesni, palengvėle imsite atsiverti pasauliui. Galimas ir laimingas susižavėjimas. Tačiau nieko naujo nesiimkite, nieko nekeiskite nei asmeniniame gyvenime, nei veikloje, kol nesulauksite gimtadienio.

JAUTIS (04.21–05.20)

Netikėtumų mėnuo, kai reikia pasikliauti likimu: leiskitės vedami – jūsų laukia nepaprasti susitikimai, laimingos permainos! Mėnesio pirma savaitė netinkama aktyviai veiklai – analizuokite seną informaciją, užmegzti pažintis, naudingas veiklai. Vėliau – imkitės naujų ir drąsių sumanymų: rizikuokite, eksperimentuokite – jums tikrai pasiseks!  Dabar jūs žvaigždė! Trečia dekada palanki piligriminėms, misionieriškoms kelionėms. Bus naudingi susitikimai su dvasiniais mokytojais,  senųjų religijų, kultūrų studijavimas. Mėnesiui baigiantis galite gauti netikėtą pasiūlymą dėl naujo reikalo, darbo užsienyje arba namuose.

DVYNIAI (05.21–06.21)

Mėnesio pradžia gana inertiška,  – nepavyks nieko paskubinti, pakeisti. Tačiau ir nereikia, – skubūs sprendimai piniginiuose – turtiniuose reikaluose, asmeniniuose santykiuose nebus sėkmingi. Tenkinkitės anksčiau priimtais sprendimais, – užsiimkite jų plėtojimu. Ir nepergyvenkite, jei mėnesio pradžioje ne viskas išeis, kaip norite, – dabar sunku tikėtis, jog būsite deramai įvertinti, jog gausite tai, ką užsitarnavote. Svarbiam žingsniui bus palanki tik antra, trečia dekados. Vis dėl to mėnuo pozityvūs, ir jam baigiantis pavyks išspręsti veiklos finansavimo klausimą. Paskutinės dekados susitikimai, naujos pažintys laimingai pakoreguos jūsų ateitį. Tikėtinas ir slaptas meilės nuotykis.

VĖŽYS (06.22–07.22)

Nors mėnuo pradžia privers jus nustebti bei suklusti, atsisakyti kažko svarbaus, keisti veiklos planus, tačiau tai tik laikini sunkumai, kurie gana greitai išsiskirstys, ir nuo antros dekados viskas savaime susidėlios jums palankia linkme.  Antrą, trečią dekadas skirkite intensyviai veiklai, jos plėtimui, gilinimuisi į profesinę informaciją, stažuotėms, mokymuisi užsienyje. Bus palanku užmegzti ryšius su kolegomis užsienyje. Mėnuo atvers naujas perspektyvas veikloje, suteiks galimybę naudingai pakeisti darbovietę, gauti svajotas pareigas ar apskritai darbą rasti, juk dabar būsite likimo numylėtiniai: populiarūs, aukštai vertinami. Trečia dekada žada geras permainas ne tik veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime, – tik atsakingiau žadėkite.

LIŪTAS (07.23–08.22)

Pirmomis mėnesio dienomis būsite gana sudėtinga, būsite įsitempę, ir tam bus pagrindo – netikėtumai, keisti, beveik mistiški sutapimai, netikėti apribojimai. Tai likimo išbandymų metas, kuomet tiltas per prarają išsitiesia tik tada, kai koja ištiesta žengti į tuštumą…  Mėgstantiems garantijas, įsikibusiems į praeitį, buvusius laimėjimus, sukauptus turtus, taip ir nepavyks pasiekti kito kranto, kur bus saugu ir ramu. Mokėkite paleisti – ir jums bus duota.  Ir tuo įsitikinsite jau trečią dekadą, kai atsiras puikių progų kai ką svarbaus pakeisti savo naudai (bent jau požiūrį į gyvenimą bei meilę).

MERGELĖ (08.23–09.22)

Gal ne tik protingesnis pirmas nusileidžia, bet ir tas, kuris labiau įsimylėjęs? Jei pirmi žengsite susitaikymo žingsnį mylimo žmogaus ar sutuoktinio link – tai jūsų nepažemins, o sustiprins, sukilnins. Šiuo metu jums itin reikalingi darnūs santykiai poroje – tai ir sustiprins sveikatą, ir įkvėps kūrybai bei sėkmei veikloje, kuri iš tiesų jūsų laukia, bet gausite ją tik su viena išlyga, jei jus rems sutuoktinis, mylimas asmuo, draugai, visuomenė.

SVARSTYKLĖS (09.23–10.23)

Būkite atidesni partneriams, pavaldiniams bei jų darbo kokybei, kolegoms bei santykiams su jais. Jums reikia elgtis ir namuose, ir darbe minkščiau, apdairiau, pakančiau. Ugdykite kantrybę ir stiprinkite sveikatą. O visų svarbiausia išmokite realiai vertinti savo bei partnerių galimybes – jūsų siekiai nors ir gražūs, tačiau viskas priklausys nuo komandos darnių pastangų. Daugiausia sėkmės galite tikėtis mėnesiui baigiantis. Šis laikas žada laimingas romantiškas pažintis, – galite susitikti savo būsimą porą.

SKORPIONAS (10.24–11.22)

Būsite kupini entuziazmo – tai sėkmės mėnuo, tiesa, mėnesio pradžioje taip nepasirodys – tai bus traumingas, avaringas laikas, kai suyra svarbūs planai, kai tenka labiau pasaugoti darnius santykius su mylimu asmeniu. Išeitį rasite gana greitai ir nuo 6d. viskas pakryps naudingesne kryptimi. Jei jūsų darbas kūrybinis – pasinaudokite gera proga kuo daugiau nuveikti. Šis laikas bus svarbus ir santykiams su savo vaikais – pasistenkite, kad jei būtų kuo glaudesni, tauresni, – tuomet ilgam tokie liks. Tai ir netikėtų įsimylėjimų metas, – gali būti jūs būsite komandiruotėje mėnesio viduryje, o gal trečią dekadą stiprinsite sveikatą sanatorijoje?  

ŠAULYS (11.23–12.21)

Mėnesio pradžia įkvėps svajonei kažką pakeisti namuose, darbe. Tik nenuleiskite rankų, susidūrę su kliūtimis, aplinkinių skeptiškumu ar nerangumu – jums pavyks ieškoti finansinių rezervų, seksis su užsispyrėliais rasti kompromisą,  pakas sumanumo bei praktiškumo naudojantis minimaliais rezervais. Svarbiausia bus veikti ramiai, nuosekliai, atsargiai, nesitikint išvysti rezultatą iš kart. Netikėtai džiugi taps mėnesio pabaiga, nes viskas išsispręs laimingai!

OŽIARAGIS (12.22–01.19)

Mėnesio pradžiai daug neplanuokite – laukia nenumatyti darbai, netikėti rūpesčiai namuose. Tai apribojimų metas, kai reikia saugoti pinigus, darbo vietą, sveikatą. Ko gero tik antrą dekadą sulauksite gerojo atpildo – trokštamo dalykinio pasiūlymo,  palankių sąlygų būstui įsigyti, gerų permainų šeimoje. Nuo antros dekados įvykių eiga paspartės, patirsite didesnį aplinkinių dėmesį – tai nuoširdaus bendravimo, abipusės pagalbos metas, kai įgyjami puikūs draugais, kai mezgasi perspektyvūs romantiški santykiai. Na, o jei kiltų konfliktai – spręskite juos gražiuoju. Paskutinė mėnesio dekada palankus metas ieškoti, pirkti nekilnojamą turtą. Šį laiką geriausia būtų skirti poilsiui su šeima.

VANDENIS (01.20–02.18)

Nepervertinkite savo galimybių mėnesio pradžioje – tai apribojimų, net nuostolių metas. Gali užsimegzti ir svarbi veiklai ar asmeniniam gyvenimui pažintis, tikėtina su solidžius asmeniu ar užsieniečiu. Būtų puiku, jei laiką nuo 5d. galėtumėte daugiau laiko skirti sau asmeniškai, savo šeimai, vaikams. Geras permainas žada mėnesio pabaiga – tai netikėtos sėkmės laikas, kai galimi perspektyvūs darbiniai pasiūlymai, kuriuos vertėtų priimti Tikėtinas ir laimingas įsimylėjimas. Tai naudingas metas vienišiams – ieškoti sau poros.

ŽUVYS (02.19–03.20)

Gimtadienis leis atgauti jėgas, pasitikėjimą savimi, ir jums vėl ims sektis, – mokėsite pasinaudoti jums atsiveriančiomis galimybėmis. O jų šį mėnesį per akis – naujos pažintys, nauji pasiūlymai – tik spėk reaguoti. Beje, pirmą dekadą jūsų reakcija nebus sparti, ir kažko naujo imtis nederėtų. Tačiau po 16d. gyvenimas užvirs. Ypač šauni trečia dekada: įgysite puikių draugų, bendraminčių, įtakingų rėmėjų. Palankūs kontaktai su užsieniečiais, kelionės. Tai ir geras laikas sandoriams, finansinių problemų sprendimui.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×