KOVAS. PALMIROS HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS Nuoseklūs ir apgalvoti veiksmai atneš naudą bei pasisekimą jau mėnesio pradžioje. Tik nederėtų persistengti – netikėta sėkmė gali sugundyti neapgalvotai avantiūrai, kuriai sėkmingai atlikti pristigs jėgų, pinigų bei laiko. Ir neatsisakykite bendrauti – dabar galimas lemtingas ir laimingas susitikimas su žmogumi, kuris taps jūsų angelu sargu (tai gali būti ir draugas, ir mylimas asmuo). Trečią dekadą būkite apdairesni nuojautoms – tai padės išvengti slapto priešų keršto, neįsivelti į pavojingas intrigas. Paskutinės mėnesio dienos padės išsigryninti prioritetus meilėje – dabar jau tiksliai žinosite ko jums reikia, o nuo ko dera atokiau laikytis?

JAUTIS Nebijokite permainų, eksperimentų – jums pavyks sudominti reikalingus asmenis savo sumanymais, rasti bendraminčių, gerų darbuotojų, pagalbininkų, pinigų. Mėnesio pradžia gera veiklos plėtrai, kelionėms. Toli nuo namų gali užsimegzti ir romantiškas ryšys. Labiau pažeidžiami būsite trečią dekadą, kai bus svarbu išlaikyti tai, kas pasiekta santykiuose su mylimu žmogumi, taip pat veikloje, finansuose – gresia apgaulės, nuostoliai. Iki gimtadienio nieko naujo nesiimkite – senų darbų užbaigimas, skolų grąžinimas turi būti svarbiausias uždavinys. Po gimtadienio verta imtis kažko naujo, reikšmingo.

DVYNIAI Mėnesio pradžia kiek įtempta, tad rizika turi būti pateisinama. Labiau pažeidžiami bus gimę mėnesio paskutinę savaitę. Pirmos dvi dekados gali atnešti nelauktą sėkmę, jei atkreipsite dėmesį į kažkada neišnaudotas galimybes, jei imsitės kažko su buvusiais bendraminčiais, senais bičiuliais. Sėkmės ieškoti reikėtų toli nuo namų – priimkite pasiūlymus bendradarbiauti iš užsieniečių. Jei trečią dekadą labiau pasaugosite sveikatą, taupysite pinigus, nesivelsite į konfliktus su vadovybe (galite prarasti darbo vietą) ir nesiimsite remontų namuose, neteks patirti stresų, traumų, nusivylimų.

VĖŽYS Mėnesio pirmos dvi dekados – netikėtų, bet gerų permainų metas. Likite drąsūs, nebijokite kai ką prarasti, paaukoti, eksperimentų – naujovės į naudą! Tai bus geras laikas ir darbo vietos pakeitimui, ir kraustymuisi į naują gyvenamą vietą. Trečią dekadą laisvalaikio sumažės, teks koncentruotis ties darbais. Ir negaiškite laiko veltui, dabar naudingai spręsis kilimo karjeros laiptais klausimas. Tuo metu patartina būti atidesniems užmezgant naujas pažintis, ypač romantiškas – naujas ryšys staigiai ir įspūdingai užsimezgęs, taip pat netikėtai gali nutrūkti, palikdamas nesmagias nuosėdas.

LIŪTAS Rizika pasiteisins, jei veiksite ne vieni, jei įklausysite į draugų patarimus, partnerių nuomonę, jei išgirsite, ką jums sako sutuoktinis. Mėnesio pradžia bus naudinga sprendžiantiems veiklos problemas, ieškantiems naujo darbo, naujų partnerių. Pats laikas investuoti pinigus į veiklą ir savo sveikatą. Pirmos dvi dekados palankios tvarkyti draudimo, kredito, mokesčių reikalus. Gana slidi trečia dekada – kai viskas nurims ir atrodys, kad saugu ir patikima, gali iškilti nenumatytų problemų dėl draugų, vaikų, dėl mylimo asmens, sutuoktinio. Taupykite jėgas, laiką, pinigus – gresia priverstinės išlaidos, traumos, avarijos.

MERGELĖ Jausitės šauniai ir būsite linkę avantiūroms – meilėje bei reikaluose – ir tai puikiai pavyks pirmąją mėnesio savaitę. Naujos pažintys, reikšmingi susitikimai, perspektyvūs pasiūlymai, kuriuos verta priimti. Pirma savaitė žada ir laimingas romantiškas pažintis – galite susitikti savo porą. Nuo mėnesio 18 d. prasidės nesmagus metas, kai dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių gali suirti tiek dalykiniai, tiek asmeniniai planai. Nepatartina planuoti keliones, netinkamas laikas svarbiems dalykiniams susitarimams. Galimi rūpesčiai ir dėl konkurencinės kovos veikloje, karjeroje.

SVARSTYKLĖS Nors lengva nebus, tačiau tai alcheminio virsmo metas, kai suprasite savo pražangas, suvoksite ką praleidote, ko neišnaudojote. Mėnesio pradžia kiek sudėtinga – tai trumpalaikės stagnacijos metas, kai neverta imtis svarbių darbų veikloje. Šis laikas bus tinkamas pasišvęsti namams – tai puiki proga juos pertvarkyti, kažką juose pakeisti, paremontuoti. Nuo antros savaitės reikalai pajudės sparčiau, ims sektis. Dabar pajusite savo realią jėgą bei rasite būdus, kaip senas spragas užtaisyti ir pasiimti tai, ką buvote pametę ar nepastebėję. Negeri dalykai trauksis iš jūsų gyvenimo, atsiskleis jūsų charizma. Antrą dekadą galite sulaukti naudingų darbo pasiūlymų, atsiskleis ir naujos galimybės veikloje. Galimas ir aistringas įsimylėjimas. Trečia dekada atneš sukrėtimų – likimas gali atimti iš jūsų tai, kas jums nepriklauso.

SKORPIONAS Pirma savaitė – puiki proga karštai įsimylėti, užglaistyti nesklandumus su pora, su darbo partneriais. Šis laikas itin palankus kūrybinei veiklai, jos pristatymui visuomenei, pasirodymams scenoje. Antra dekada – puiki senų sumanymų įgyvendinimui, geresnio darbo paieškai: atsiras nuoširdžių pagalbininkų, įtakingų užtarėjų. Trečia, rizikingas metas, netikėtai galite sukelti visuomeninį skandalą, į kurį bus įpainiota ne tik dalykinė veikla, bet ir asmeninis gyvenimas. Nebūkite lengvabūdiški finansiniu klausimu – praradimai labiau tikėtini nei pelnas.

ŠAULYS Neskubinkite įvykių mėnesio pradžioje – tegu bręsta gražūs norai, dideli užmojai. Stiprinkite sveikatą, darykite namuose remontus. Teigiamai paveiks ir bendravimas su bičiuliais – jie parems ne tik moraliai. Beje, pirmos mėnesio pusės pažintys lemtingos – galimas laimingas susižavėjimas. Antrą mėnesio pusę nesiimkite nieko naujo, nieko nekeiskite, saugokite jau turimus ryšius. Trečia dekada, nors atvers naujas galimybes ir jūsų nuotaikos vėl taps pakilios, tačiau tai nestabilus laikas – viskas gali apsiversti: tiek santykiai su mylimu asmeniu, tiek dalykiniai, finansiniai reikalai. Mėnesiui baigiantis neišspręsti šeimos konfliktai paskatins skyrybas.

OŽIARAGIS Smagi ir sėkminga pirma mėnesio savaitė. Kibkite į darbus, siekite savo tikslų atkakliai – jums pasiseks, būsite įvertinti! Būsite energingi ir daug nuveiksite, nemažai laimėsite! Tai bus ir tinkamas laikas kelionėms – ne tik veiklos, bet ir pažintinėms. Pirmos savaitės susitikimai, naujos pažintys bus svarbios bei laimingos. Tai gera proga ir dalykinio bendradarbiavimo užmezgimui, ir asmeninėms pažintims. Antra dekada – naudos, pelno metas. Tai puikus laikas sandoriams, investavimui. Trečios dekados sėkmė priklausys nuo šeimos paramos, partnerių geros valios. Likite labiau saikingi finansiniuose reikaluose, nekeiskite planų bei likite ištikimi savo išrinktiesiems – naujovės nuvils.

VANDENIS Pirma mėnesio savaitė – ramybės metas, kai reikia išlaukti. Labiau pasikliaukite likimu – savaime reikalai susitvarkys geriau nei mėginsite jėga patys kažką laimėti. Nepatartina planuoti kelionių bei svarbių dalykinių reikalų, daugiau laiko praleiskite namie – su artimaisiais jausitės tvirčiau, saugiau ir tai bus nepaprastai gera proga šiltų, darnių santykių puoselėjimui. Nuo antros mėnesio savaitės atkusite, vėl būsite kupini jėgų, drąsių sumanymų. Pats laikas naujovėms, jų įgyvendinimui. Rūpesčių padaugės po 17 d. – gali kilti finansinių nesutarimų veikloje. Nesileiskite į avantiūras – nei finansines, nei meilės: jos baigsis kitaip, nei tikitės bei atneš nemažai rūpesčių. Trečiąją dekadą likite saikingi ir atsargūs – tai išbandymų laikas, kai nereikia nieko keisti. Saugokite tai, ką turite. Nesureikšminkite galimų nesutarimų su mylimu asmeniu.

ŽUVYS Smagi ir naudinga mėnesio pradžia – įvyks gerasis persilaužimas, išsipildys seniai puoselėta svajonė! Šiuo metu tikėtinos ir naujos laimingos romantiškos pažintys. Dabar būsite drąsūs ir atkaklūs, tad daug pasieksite! Nuo antros mėnesio savaitės tinkamas laikas įgyvendinti senus planus, plėtoti veiklą. Greita įvykių kaita, įvairūs netikėtumai neleis nuobodžiauti antrą mėnesio pusę, teks staigiai persiorientuoti, priimti valingus, nepopuliarius sprendimus. Trečią dekadą nesiimkite jokių papildomų darbų, ne laikas ir veiklos plėtrai – jūsų lūkesčiai gali nepasiteisinti. Ir neskubinkite įvykių, jei nenorite, kad reikalai įstrigtų vietoje. Mėnesio pabaiga bus malonesnė, jei atidėsite dalykinę veiklą ir trumpai pailsėsite namuose.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×