KOKIA PLANETA LEMIA EPIDEMIJAS?

Šiuo metu, kuomet pasaulis, gavęs įvartį iš gamtos, įsitempęs bando suvaldyti virusą, kiek optimistiški galime būti ir ką kiekvienas galime padaryti?

Užkrečiamos ligos astrologijoje siejamos su planeta Prozerpina.  Analizuojant jos judėjimą, galima daryti išvadas apie epideminių ligų proveržius. Deja, Prozerpina juda itin lėtai ir jos nepalanki padėtis lemia problemas ilgesniam laikui. Destruktyvioje padėtyje Prozerpina atsidūrė 2019m. rugpjūčio viduryje ir išeis tik 2021m. rugpjūčio pabaigoje. Kažkiek sušvelnins jos veikimą Baltasis Mėnulis, kol judės Skorpiono ženklu nuo gegužės pradžios iki gruodžio pradžios. Labiausia tikėtis gerų postūmių galima rudens pradžioje. 

Jei domina, kaip sekdavosi galynėtis  su nepalankia Prozerpinos padėtimi ankstesnėms žmonijos kartoms, pamatysime, kad paskutinį kartą Prozerpina destruktyvioje pozicijoje atsidūrė 1918 – 20 m.m. Tuomet siautėjo  Ispaniškasis gripas.

Chronologiškai judant anksčiau, vėl destruktyvi Prozerpina 1815-17m.m. Šie metai žymūs dėl milžiniško Tamboros išsiveržimo 1815m., sąlygojusio stiprius klimato pokyčius, dėl kurių kilo badas, šiltinės, choleros  epidemijos.

Nuosekliai einant gilyn, Prozerpina dar kartą  destruktyvi: 1710-12m.m. – (1710-11m.m. maro epidemija Lietuvoje),  1621-23m.m. – (1621 – 27 m.m. maro epidemija LDK ).

Tad ko iš mūsų nori Prozerpina, Mergelės ženklo šeimininkė? Ji siejama su švara, tvarka, disciplina, ekologija. Ir sąžine. Padorumu. Tik tiek tereikia. Štai tokie Prozerpinos reikalavimai svarbūs visada ir itin skaudžiai baudžiantys už jų nevykdymą, kai Prozerpinos pozicija neigiama. Primenu, kad tokia ji išliks iki 2021m. rugpjūčio pabaigos.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×