Kirpimas, SPA, Sportas. Grožio Dienos. Birželis

Birželio mėnesį dominuoja dvynių ženklas ir oro stichija. Tai jaunatviško žavesio metas. Šio mėnesio aprangos kodas būtų jaunatviškas nerūpestingumas ar paaugliška nepriklausomybė. Verta rinktis laivą aprangą su kuria patogu judėti, sportuoti, pramogauti. Venkite prabangos. 

Nors vasaros pradžia ir provokuos susirūpinti svoriu bei atrodyti liekniau, bet šis laikas visiškai netinkamas griežtoms asketinėms praktikoms ar dietoms. Verta rinktis nuoseklius bei saugius būdus reguliuoti svorį. 

Daugiau dėmesio skirkite kvėpavimo pratimams, sportui gryname ore. Skirkite daugiau dėmesio nugaros raumenų stiprinimui, venkite apkrauti kelio sąnarius. Labai gera diena pradėti sportuoti yra birželio 27.

Antroje mėnesio pusėje išaugs traumų tikimybė (nugaros, kelių) dėl kritimo iš aukščio. Būkite atsargesni lipdami kopėčiomis, sportuodami. Venkite rizikuoti kalnuose. Moterims patartina vengti aukštakulnių nešiojimo, geriau orientuotis į patogią ortopedinę avalynę. 

Palankiausios dienos plaukų kirpimui, manikiūrui: 10(po 13val. sustiprins sveikatą), 11(iki 14val.), 15(po 18val. atneš laimę), 17(ilgaamžiškumą), 21(gerovė), 29(džiaugsmas, laimė).

Palankiausios dienos SPA, pirties procedūroms: 10, 11, 24, 25, 26, 30.

Nerekomenduojamos rizikingos (invazinės) grožio procedūros: 18, 19, 22, 25, 26.

Nepalankios dienos: 11(po 14val.), 12(iki 16val.), 16,18, 19, 22, 26, 27.

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×