Kirpimas, SPA. Dienos Palankios Grožiui. Gegužė

Gegužė yra Veneros dominavimo mėnuo, todėl labai svarbu rūpintis savo grožiu. Ypač oda akcentuojant kaklą. Rekomenduojamas dažnesnis sprando masažas, nešioti kaklo papuošalus jį akcentuojant. Nuo gegužės 21 dienos daugiau dėmesio skirkite rankoms, jų gimnastikai, pratimams, manikiūrui. Verta mūvėti žiedus ir apyrankes.

Palankiausios dienos plaukų kirpimui, manikiūrui: 11, 18, 20, 21, 22, 25, 30

Palankiausios dienos SPA, pirties procedūroms: 11, 12, 19, 25, 26, 31

Nerekomenduojamos rizikingos (invazinės) grožio procedūros: 6, 9, 27

Nepalankios dienos: 9, 17 (nuo 19.22) 18(iki 20.43), 29

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×