Karingojo Marso energija grožio tikslams

Moterį astrologijoje apibūdina Venera – grožis ir taika, Neptūnas – poezija ir žydėjimas, Mėnulis – siela ir motinystė.  Naktis, gėlės žiedas, ramybė ir yra moters savastis.

Kitaip kalbant, besiskleidžiant  žiedams, pats laikas ir moterims pasirūpinti savo grožio puoselėjimu. Ką patartų planetos dabar, baigiantis švelniajam pavasario etapui, laukiant gyvybine energija klestinčios vasaros?

Astrologijoje aktyvius veiksmus nurodo Marsas. Jis – galingos veiksmo energijos simbolis! Nuo gegužės 25d. Marsas Avino ženkle, kuriuo judės iki liepos 5d. Tai reikštų, kad pačios efektyviausios pastangos dabar susijusios su Avino zona kūne – galva, veidas.

Prasideda išskirtinai palankus metas įvairioms procedūroms susijusioms su Avino zona.  Būtent šiuo metu galima koreguoti veidą chirurginiu būdu, lazeriu, tinkamas laikas veido ovalo patempimui specialiais siūlais, palankus metas įvairioms injekcijoms, mezoterapijai ir kitokioms invazinėms procedūroms. Tikslingas metas nosies, ausų formos korekcijai, įvairioms dantų chirurginėms operacijoms gydymo bei estetikos klausimais.

Nuo gegužės 25d. iki liepos 5d. puikus laikas permanentiniam makiažui, kitokiai lūpų, akių, antakių korekcijai. Tinkamas metas ir įvairioms tatuiruotėms, auskarų vėrimui veido srityje.

Taip pat geras laikas siekiantiems paskatinti plaukų augimą galvos srityje, įvairioms terapijos nuo likimo, plaukų priauginimui. Palanki proga ir ieškantiems naujos šukuosenos, eksperimentuojantiems su plaukų spalva.

Tiesa, jei jūs susiruošite labiau sudėtingai veido intervencijos procedūrai, verta rinktis specialiai tam tikrai veido vietai tinkamą datą. Svarbu atsižvelgti ir į asmeninį horoskopą: reikalas tas, kad jei diena bus jums asmeniškai nepalanki, neišgelbės nė bendrai tinkamas laikas procedūrai. 

Iš  karto noriu atkreipti dėmesį į kelis nepalankius rodiklius: venkite procedūrų per

  • Mėnulio  pilnatį;
  • Mėnulio tranzitą Avino ženklu;
  • kritines diena pagal Mėnulio ir Saulės kalendorius;
  • kritines dienas dėl nepalankios planetų padėties.

Šia informaciją galite lengvai rasti mano Astrologiniame kalendoriuje.

***

Įspėti norėtųsi ir siekiančius drąsiau pasigrąžinti Vėžio ženklo globotinius! Dabar jūsų ženkle Juodasis Mėnulis. Ir tai rimtas įspėjimas atsisakyti radikalių intervencijų veido srityje. Kol Juodasis Mėnulis neišeis iš Vėžio (iki 2023m. sausio 8d.), nepalanku daryti plastines veido operacijas(nebent – tai neišvengiama ekstrinė korekcija dėl patirtos traumos). Blogas sumanymas daryti tatuiruotes, koreguoti lūpas, antakius, įvėrinėti auskarus. Atidžiai parinkus laiką, išimtis būtų nebent tam tikroms injekcijoms, veido patempimui kai kuriais siūlais. Vis dėl to saugiausia šiuo sudėtingu išbandymu periodu būtų pasyvi veido priežiūra – kaukės, masažai, taip pat ultragarso procedūros.  


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×