KARALIŠKAS CHIRONO LAIPSNIS AVINE. PROGNOZĖ VISIEMS ŽENKLAMS

Chironas – mįslingas dangaus kūnas vadinamas tai planeta, tai asteroidu, atrastas dabartiniais laikais tik 1977m., nors buvo puikiai žinomas dar senovėje. Štai Avestoje (zoroastriečių šventų raštų rinkinys) ši planeta buvo žinoma ir vadinama Donsarma.

Chironas yra dieninis SVASRTYKLIŲ ir naktinis JAUČIO ženklo šeimininkas. Jis tarpininkas tarp nesutariančių, kovojančių jėgų, dviejų skirtingų energijų – aktyvių ir pasyvių, priešingų pasaulių – dangiško ir žemiško, vyriško ir moteriško.  Jis diplomatas, leidžiantis susikalbėti, suprasti, susitarti. Ir atgauti pusiausvyrą, prarastą harmoniją.

Šiuo metu Chironas juda sau itin nepalankiu Avino ženklu, kuriame jis yra išvarytas. Į Aviną Chironas į ėjo 2019m. vasario 18d. ir išeis 2027m. balandžio 15d. Kaip matote dar pakankami ilgai bus šiame sau sudėtingame ženkle, kuriame jo saikingumo bei diplomatiškumo politika turi menkas galimybes pasireikšti. Ir vis dėl to bus periodų, kai jausime tikrąją Chirono galią bei galėsime maksimaliai pasinaudoti jo teikiamomis privilegijomis. Tai tas laikas, kai Chironas bus išskirtiniame Karališkame laipsnyje. Šiemet (2023m.): nuo balandžio 26d. iki gegužės 13d., nuo spalio 4d. iki 28d., o 2024m. nuo vasario 25d. iki kovo 14d.

Chirono įtaką bene labiausia pajus bei galės įvertinti tiesioginiai jo globotiniai, t.y.: gimę po SVARSTYKLIŲ, AVINO, o taip pat ŠAULIO (čia planeta egzaltuoja) ženklais, o taip pat tie, kieno asmeniniame horoskope Chironas AVINO ŽENKLE – tai gimusieji nuo 1968 iki 1976m. (beje, gal Chironas jūsų horoskope yra atsidūręs Karališkame laipsnyje? Į tai atsakymą rasite tik savo asmeniniame horoskope).

Vis dėl to patarčiau ir kitų Zodiako ženklų atstovams nenumoti ranka ir pasinaudoti tokia sėkminga dabartine Chirono padėtimi. Tai metas, kai tinka spręsti pačius sudėtingiausius suderinamumo uždavinius, kad ir vilkas būtų sotus ir avis sveika. Tai sveiko kompromiso metas bet kokiose gyvenimo srityse – darbe, asmeniniuose santykiuose ir t.t. Kaip dar gali  Chironas pasitarnaus kiekvienam ženklui skaitykite žemiau:

AVINO globotinius dabar Chironas išmokys startuoti laiku (o ne prieš švilpuką) ir apskritai – pirma pagalvoti, o paskui bėgti, pirma suabejoti savo sprendimo teisingumu bei pasitarti su kitais ir tik paskui žengti lemtingą žingsnį. Gyventi čia ir dabar bei su tuo, kas yra šalia.

AVINUI ir SVARSTYKLĖMS Chironas padės ne tik sau rasti porą bei užmegzti patvarų ryšį. Na, o tiems, kas jau senai susituokę –  renesanso laikas. Jūsų santykiai vėl gali tapti, kaip medaus mėnesį.  Dabar pavyks atrasti  pusiausvyrą tarp „aš pats“ ir „be jūsų pagalbos man nieko neišeis“…  Tai laikas, kai pavyksta paskelbti paliaubas ir ilgalaikėje kovoje, susitarti gražiuoju su priešais. Kitaip kalbant, atėjo taikos metas! AVINAMS ir SVARSTYKLĖMS pagelbės jaspis – jis padės mažiau kitus kritikuoti, gyventi darnoje su aplinkiniais, opalas gelbės nuo kraštutinumų – tiek apatijos, tiek hiperaktyvumo, turmalinas apsaugos nuo emocijų svyravimo, nuo vaikymosi „vyturio danguje“, bet sustiprins optimizmą, atjautą.

JAUČIUI šis palankus Chirono tranzitas padės geriau suprasti „nesuprantamąsias“ sutuoktinio puses, suvokti: kas nuo jūsų slepiama? Ir gal būt rasti jėgų atleisti – tai, kas netenkina partnerio elgesyje? Tai metas, kai aptiksite ir tai, ką patys nuo savęs slepiate, išvysite savąją „tamsiąją Mėnulio pusę“. Ir, jei ten bus kažkas tokio, kas jus baugina, rasite būdų, kaip tai koreguoti, kaip pozityviai panaudoti? Na, o įsilieti į teisingų sprendimų srautą jums padės gamta, ypač vanduo, – ilgiau pabūkite prie vandens telkinių, gerkite daugiau tyro vandens. Nešiokite akvamariną – jis padės nusiraminti, ypač, supykus, sulaukti teisingumo savo atžvilgiu. Ametistas atneš nusiraminimą, numalšins nuoskaudas meilės santykiuose, išsiskyrimo liūdesį, padės užmegzti naujus santykius. Opalas apsaugos nuo pavyduolių, aferistų, sukčių, melagių.

DVYNIAI Chironas šiuo metu taps pagalbininkų tiems, kas jaučiasi įstrigęs situacijoje. Dabar galite pereiti į kitą lygmenį – bendravime, veikloje. Dabar gali apimti tikras nušvitimas, kai sukuriami neįtikėti, nauji dalykai (pvz.: iš musės pagaminamas dramblys, o mėšlo kibirėlio – statinė medaus), randama išeitis beviltiškoje situacijoje.  Jumis tikės, jūsų įžvalgas vertins. Dabar jūsų gyvenime gali atsirasti nepaprastų, ypatingų žmonių, charizmatinių asmenybių, kurie jus visada palaikys, virs tikrais draugais. Akvamarinas padės įveikti stresą, įveikti emocinį išsitaškymą, atsikratyti blaškymosi mintyse, nenuoseklumo mąstant, apsaugos nuo patiklumo bendraujant su sukčiais, lazuritas – atneš laimę užmezgant pažintis, chrizoprazas ne tik padės harmonizuoti santykius su mylimu asmeniu, bet ir atneš pinigų, mėlynas safyras padės susitelkti ties svarbiausiais uždaviniais, sustiprins intuiciją, cirkonis – geriną atmintį, ugdo mąstymą, puoselėja optimizmą, žinių troškimą.

VĖŽIUI dabartinis Chironas padės spręsti profesinio pasirinkimo problemas, rasti išeitį, jei sunku suderinti kelias veiklas arba rasti teisingą būdą, kaip išgyventi tarp dviejų vadovų darbe, kurie dažnai reikalauja priešingų dalykų… Na, o jei slegia nesutarimai su Tėvu, būtent dabar laikas pasikalbėti, išsakyti savo poziciją, pamėginti suprasti tėvo lūkesčius. Lankstumo, sugebėjimo atsidurti jūsų tėvo, jūsų vado pozicijoje pakaks. Gagatas padės apsaugos nuo nepagrįstų baimių, nuo neigiamo aplinkos poveikio, nesusipratimų bendraujant su tėvais, malachitas stiprins sveikatą, padės jūsų norų išsipildymui, oniksas pagalbininkas kopiant karjeros laiptais, siekiant užsibrėžto tikslo, padės atspėti priešininkų kėslus.

LIŪTUI Chironas suteiks išminties, kuri šiuo metu, kai Juodasis Mėnulis jų ženkle yra itin reikalinga. Jis padės suprasti, kad viskas, kas tik vyksta – nebūtinai blogai (reikia tik pakeisti vertinimo kampą) ir gali būti net naudinga (tarkim, kaip pamoka). Aplinkiniai ims jus labiau vertinti, gerbti jūsų nuomonę, plėsis bendravimo ratas, padės užmegzti ryšius su žmonėmis iš aukštesnio socialinio sluoksnio ar iš toli atvykusių. Žydras turkis suteiks jėgų įveikti kliūtis, rasti galimybių daugiau užsidirbti, padės įveikti neryžtingumą, sustiprins pasitikėjimą savimi, mėlynas safyras suteiks įžvalgų, saugančių nuo avantiūrų, išmokys pajusti melą, dviveidiškumą, žydras topazas saugos nuo intrigų, pavydo, padės atpažinti užsimaskavusį priešą, rasti teisingą sprendimą reikaluose, įgyti vadovybės pasitikėjimą, o taip pat turtą, išsaugoti ilgai jaunystę, rasti sau porą.

MERGELĖMS Chironas Avine žada nemenkai išbandymų, – stresai dėl partnerių, dėl neteisingo pasirinkimo (taip jums dabar atrodys, ir tai bus nebūtinai teisinga), dėl lygininio savęs su kitais…  Ir dabar, kai ši planeta Karališkame laipsnyje turite galimybę kai ką pakreipti savo naudai: pats laikas suprasti, kad jūsų padangėje žydrynė tokia pat sodri, o žolė ne mažiau žalia nei kažkur kitur, kad savo darbus atliekate puikiai ir apskritai: savo tobulumui pretenzijų neturite. Jei bendraudami su svetimais žmonėmis ar darbe jaučiatės nesaugūs, užsidėkite hematitą, namuose nešiojamas akmuo padės geriau suprasti artimuosius, būti kantresniais bendraujant, granatas stiprins ryšį su mylimu žmogumi, taip pat ir  su draugais, padeda nutuokti būsimu įvykius, pastoviai jį nešiojant gerėja nuotaika, stiprėja optimizmas, šiuo klausimu bus naudingas ir koralas, taip pat jis saugos ir nuo apmaudžiu klaidų

SKORPIONAMS geras laikas alternatyvaus darbo paieškai, įvairioms darbo sutartims. Palanku ir tikrinti sveikatą, pradėti gydimosi ar sveikatinimosi kursą. Sveikatos stiprinimui puiku nešioti nefritą, chrizolitas padės tobulinant profesines žinias, padės išvengti perdėto kategoriškumo, reiklumo bendraujant su artimaisiais ar kolegomis, o taip pat konservatyvumo, trukdančio vystytis, tobulėti, judėti pirmyn, katės akis pagelbės susidūrus su darbų rutina, taip pat gydys nuo pavyduliavimo, jaspis stiprins pasitikėjimą savimi bei verslumą, išmokys nepriekabiauti artimiesiems, neįkyrėti savo komentarais, nepeikti visko, kas neatitinka jų skonio, kitaip kalbant, mokys tolerancijos, pagelbės harmonizuojant santykius su artimaisiais.   

ŠAULIUI dabartinė Chirono pozicija sėkminga. Ji žada ir laimingas bei perspektyvias romantiškas pažintis, ir esamų santykių džiugų puoselėjimą, – nevertėtų praleisti tokios galimybės. Beje, tai ir gera proga atsiprašymui, susitaikymui. Pabrėžti jūsų asmenybės išskirtinumą jums padės deimantas, romantiškai sėkmei stiprinti galima nešioti rubiną, šis akmuo dar padės ir atgauti dvasinę pusiausvyrą stresinėje situacijoje, apsaugos nuo negatyvaus aplinkos poveikio, chrizolitas tinkamas sukurti darną santykiuose su mylimu asmeniu, su artimaisiais bei apgaubti juos šiluma.

OŽIARAGIUI dabartinė Chirono pozicija bus naudinga ieškant tinkamos visai šeimai gyvenamos vietos, pagelbės ir sprendžiant nesantaiką su tėvais, seneliais. Tai ir gera proga šeimoms (dėl skyrybų, dėl naujos šeimos susikūrimo ir pan.) racionaliai, teisingai bei taikiai pasidalinti gyvenamą plotą, rasti naujus visiems tinkamus namus. Smaragdas padės atgauti vidinę ramybę, sustiprins finansinę sėkmę, amazonitas pagelbės puoselėjant meilės santykius poroje, darną šeimoje, na, o suakmenėjusi kriauklė (fosilija) ne tik saugos šeimos narių vienybę, bet ir turtą, padės užsidirbant pinigus, skatins kilimą karjeros laiptais, atneš sėkmę versle.

VANDENIUI ši išskirtinė Chirono pozicija gelbės sprendžiant bendravimo problemas: dabar turite retą galimybę susitarti su jums reikalingu žmogumi, išgirsti „taip“ itin svarbiu klausimu.  Jei jus slėgė įtampa bendraujant su broliais, seserimis, su kaimynais, jei norite su jais išsiaiškinti ankstesnius nesklandumus, būtent dabar (šią savaitę) reikia apie tai kalbėti.  Tai išskirtinis laikas taikymuisi, – skelbkite paliaubas. Lengviau bendrauti, susitarti padės kalnų krištolas, rausvas kvarcas, palaikyti darnius santykius, rasti bendrą kalbą su giminaičiais, draugais, kaimynais padės ir jaspis.

ŽUVIMS toks sėkmingas Chirono tranzitas padės spręsti finansines problemas: būtent dabar galite rasti papildomą uždarbio šaltinį ar geriau apmokamą darbą, gauti gerą užsakymą, pasirašyti naudingą sandorį ar tiesiog sėkmingai suinvestuoti (jeigu tai bus ilgalaikė investicija – nepamirškite: dabar Saturnas įsitvirtino jau jūsų ženkle dviems su puse metų, tad pasitvirtins tik ilgalaikės akcijos). Na, o finansinei sėkmei sustiprinti jums padės chrizoprazas (geriausia žiedas ant bevardžio piršto: moterims ant kairės rankos, vyrams – ant dešinės, na o kairiarankiams – atvirkščiai), žalias agatas, karneolis, turkis, –  pastarieji du taip pat pritraukia ir meilę.

Šiuos akmenis – talismanus visiems verta nešioti ne tik, kai Chironas judės Karališku Avino laipsniu, bet ir visą laiką, kol planeta bus Avine – iki 2027m. balandžio 15d. Jie ne tik stiprins gerąsias Chirono savybes, bet apsaugos, kai planeta atsidurs nepalankiose pozicijose Avino ženkle.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×