KAIP SUTIKTI 2020 METUS?

Sausio 1d. Naujųjų sutikimas, – nėra Naujieji Metai pagal Rytų kalendorių tad, dar neskubinkime agresyviosios žiurkytės: tegu ji ramiai miega savo urvelyje! Pasidžiaukime, kol kas dosniąja bei geraširdiška, ramiąja Kiaule.

Žiurkės Metai Kinijoje sutinkami stojus Jaunačiai Vandenio ženkle, prasidėjus Žiurkės valandai, Tibete iš karto nuo Jaunaties. Ir ji mūsuose stos sausio 24d.

Naujųjų metų šventimas išpuola išskirtiniu laiku – tai metas tarp dviejų užtemimų: Saulės gruodžio 26 d. ir Mėnulio sausio 10 d. Tad svarbu būti ramiems, taikiems ir saikingiems.

Labai svarbi sausio 1d. sutikimui bus svarbi rami, šeimyniška aplinka. Geriausia, jei šventė vyks pirmame namo aukšte, o dar geriau rūsyje, sėkmę lems ir kaimo sodybos. Ypatingai tiems, kurie turi darbo, karjeros užmojų, sėkmingų veiklai metų. Palanki vieta bus ir jūros arba okeano krantas. Geras ženklas bus sutikti Naujuosius su tėvais, seneliais.

Laimingos spalvos sutinkant 2020 bus balta, sidabrinė, mėlyna – jomis palanku ir patiems puoštis, ir namus bei vaišių stalą dekoruoti.

Labiausia palankūs akmenys – balti perlai, Mėnulio akmuo, suakmenėjusi kriauklė, gagatas, ametistas, fluoritas. Patartina puoštis sidabru bei ji naudoti stalo įrankiams. Puiku, jei patalpoje, kur švęsite bus įrengtas mažas vandens fontanėlis. Tinkamiausi tradiciniai, šeimoje pamėgti patiekalai.

***

2020-ųjų metų totemų susitikimas intriguojantis, bet ir simboliškas – dramblys vengiantis bendravimo su pelėmis dabar turės drauge vesti metų paradą! Ar misija įmanoma?

„Taip“, –  atsako Mėnulis! Jis žino, kaip suderinti nesuderinamą, kaip užglaistyti aštrius kampus, užpildyti įplyšimus. Reikalas tas, kad Mėnulis, siejamas su Negyvuoju Vandeniu, yra vientisumo saugotojas.  Jis užpildo įtrūkimus, apdoroja įskilimus, kilusius konfliktuojant. Jis – kosminiai klijai, kurių dėka sulipdomi net ir pakankamai priešingi dalykai(bent jau astrologiniu požiūriu), kaip darbas ir šeima, vyras ir moteris, tėvai ir vaikai… 

Tylusis nakties šeimininkas Mėnulis, savo slaptu įsikišimu padeda  įsigalėti taikai, ramybei.

Tad 2020 – ieji  bus puikiai subalansuoti atgauti balansą.

                 Šiltai – Palmira

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×