KADA ATSISAKYTI BLOGO ĮPROČIO? ARTIMIAUSIOS PALANKIOS DATOS

Ko gero ne vienas yra nusivylęs savimi, net praradęs viltį pasikeisti geresne linkme, nes sprendimo: „nuo pirmadienio mesiu rūkyti, žaisti azartinius žaidimus, pradėsiu sportuoti, nustosiu valgyti saldumynus, imsiu laikytis dietos“ ir pan. nepavyksta įvykdyti…

Astrologiniu požiūriu – tai normalu. Taip ir turėjo nutikti, nes pirmadienis – Mėnulio diena, o jis, kaip žinia, įpročių, sukaupusios informacijos saugotojas. Tądien harmoninga būtų laikytis senų įpročių, o ne juos laužyti!

Jei norite kažko atsisakyti: geriausia savaitės diena – griežtojo, kategoriško Saturno valdomas šeštadienis. Jis kaip nukirs, tai ilgam.

Tačiau pirmiausia reikia atsižvelgti į Mėnulio fazę. Ji turi būti dylanti. Šeštadieniai per dylantį Mėnulį patys naudingiausi siekiant įveikti žalingą įprotį.

Na, o šiuo metu galiu pasiūlyti nebent Marso valdomą antradienį (06.28) – priešpaskutinę Mėnulio mėnesio dieną (Jaunatis stos jau šį trečiadienį ryte 5val. 52min.). Marsas irgi yra naudingas ką nors nukirsti, nes siejamas su drąsiais, valingais sprendimais.

Pamėginkite antradienį nuo ankstyvo ryto užsibrėžti, ko daugiau nedarysite? Jei nepavyktų, verta Saulei leidžiantis ant popieriaus surašyti dalykus, kurių norite atsikratyti ir šį raštą sudeginti, pelenus išsklaidant pavėjui ar į vandenį išpilant.

Na, o liepos mėnesį per dylantį Mėnulį išpuola tik vienas šeštadienis – tai bus 23diena (2022 liepos 23d.)


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×