(ATNAUJINTA) KĄ RASITE MANO NAUJAME ASTROLOGINIAME KALENDORIUJE?

***Palmiros astrologinis kalendorius buvo sudarytas remiantis Žiemos laiku, atsižvelgiant į ankstesnį planą mūsų šalyje nebepereiti prie Vasaros laiko. Deja, šio ketinimo buvo atsisakyta, ir dabar mes gyvename jau Vasaros laiku. Tenka atsiprašyti, kad kol truks Vasaros laikas, turėsite naudodamiesi kalendoriumi,  pridėti po 1val. prie kiekvieno pateikto laiko.***

Sveiki, mielieji!

Po metų pertraukos išleidžiu 2022m. kalendorių, – pageidavimų gausa įtikino, kad astrologinės žinios yra paklausios ir tas glaustas formatas, kuriuo sudarytas kalendorius yra patogus naudoti.

Čia rasite viską, ko reikia, kad suprastumėte dienos pobūdį, kad išsirinktumėte tinkamą datą svarbiam susitikimui, susitarimui, kelionei, vertingo daikto įsigijimui ar sveikatos priežiūrai, grožio procedūroms, meilės pasimatymui, šventėms. 

Kalendorius tinkamas naudoti ir tiems, kas nenori gilintis į astrologines subtilybes, – jiems pakaks tik pasitikrinti, kokie ženkliukai(ikonėlės) pažymėti dienos langelyje (žalias ženkliukas – palanku, raudonas – nepalanku jums rūpimu klausimu), ir stebintiems Mėnulio, Saulės bei kitų planetų judėjimą Zodiako Ratu.

Kalendoriuje rasite  Mėnulio bei Saulės parų seką, Mėnulio, Saulės bei kitų planetų ingresijų datas bei konkretaus tranzito Zodiako ženkle reikšmę.

Taip pat aprašytos ženklų prognozės kiekvienam mėnesiui Zodiako ženklams.

Kaip ir kada sutikti Naujuosius (pagal vakarietišką sausio 1d., Rytų, senovės Arijų tradicijas) irgi pateiktos rekomendacijos.

Na, o didžiausia šio kalendoriaus naujovė – tai RUNOS! Jos – savotiškos dienos talismanas – amuletas! Runos buvo parenkamos pagal dienos specifiką kartu su Smells like Spells!

Tikiuosi, kad astrologinės žinios bus jums naudingos bei pagelbės planuojant savo ateitį!

Mano naują astrologinį kalendorių įsigyti galima čia: https://smellslikespells.com/lt/produktas/palmyros-kelertienes-astrologinis-kalendorius-2022/ arba fizinėje SMELLS LIKE SPELLS parduotuvėje: Mėsinių g. 7, Vilnius

Gerųjų permainų 2022m.!

Šiltai – Palmira


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

(

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×