KĄ BŪTINA ŽINOTI APIE SAULĖS UŽTEMIMĄ AVINO ŽENKLE?

Saulės užtemimas Avino ženkle stos 20d. ir maksimalią  fazę  pasieks 7val.17min. Vilniaus laiku arba 4val. 17min.  pagal Grinvičą.

Saulės užtemimas  lemia įvykius ilgam, na o labiausiai juntama įtaka trunka mėnesį (prieš ir po), tiesa, net pusmečiui lieka aktualūs užtemimo atnešti apribojimai. O jie bus susiję su agresija – dideliuose ir mažuose dalykuose. Stigs ir atidos, sąmoningumo, atsargumo. Tad elkitės taip, kad nieko neužgautumėte, na ir patys neužsipliekskite, ką netikusio patyrę.

Išeitis – pakantumas, geranoriškumas, – mėginkite suprasti kitą, neteisti, nepykti, nei namie, nei darbe. Nors tai ir nebus lengva, deja, nepalanki planetų padėtis, skatins despotiškumą, provokuos norą (žinoma pačiais geriausiais sumetimais) pamokyti, neva tai „apsaugoti“ kitus. Neskubėkite neprašomi kištis į kitų gyvenimus, turėkite omeny, kad šiuo metu bus sunku įvertinti: kas naudinga, o kas pražūtinga? Deja, už duotus patarimus teks atsakyti bei susimokėti nemenką kainą.

Daugės maištautojų tiek namų virtuvėje, tiek  viešumoje. Gali populiarėti įvairios revoliucingos žmonių materialios gerovės „pagerinimo“ idėjos.  Reikėtų atkreipti dėmesį, kad šis užtemimas įvyks pačioje Avino ženklo pabaigoje, ties sandūra su Jaučiu. Būtent ši vieta siejama su mūsų idėjų materializacija. O kokios tai idėjos, kiek tikėtinas įsikūnijimas pačių neįtikėtinamiausių, absurdiškiausių sumanymų padės suprasti kai kurios įžymybės, gimusios šio užtemimo sektoriuje: Adolfas Hitleris 1889 balandžio 20d., Vladimiras Uljanovas (Leninas) 1870 balandžio 22d. Tad balandžio 20d. užtemimas gali tapti startine aikštele įvairiems apsišaukėliams, ideologiniams fanatikams, tiesiog netikriems pranašams lįsti į politinę, ideologinę areną.

Užtemimas gali paskatinti ne tik agresyvumą, bet ir galvos skausmus bei traumas (ypač nosies ir smegenų), taip pat įvairias smegenų ligas, insultus. Beje, kelias savaites iki ir kelias po užtemimo nepatartina planuoti plastinių estetinės korekcijos operacijų. Šis laikas apskritai nėra labai tinkamas atsakingos chirurginėms operacijoms galvoje, dantų operacijoms, ir net ausų, nosies, antakių pradūrimui.

Netiks pirkti ir ginklus, peilius ar kitokius metalinius brangius instrumentus. Per šį laiką galima nukentėti per ugnį, aštrius, metalinius  įrankius, ginklus, sprogmenis. Labiau pažeidžiami bus vyrai, kariškiais, o taip pat vaikai.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×