KĄ ATNEŠ JUPITERIS DVYNIUOSE? PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Jupiteris gegužės 26d. įėjęs į Dvynius įsitvirtino šiame ženkle metams iki 2025 birželio 9d. Jupiteris mokytojas, tad keliaudamas Zodiako ratu ugdo mumyse tam tikras savybes, padeda įsisavinti taisykles, svarbias šiam pasauliui bei mums asmeniškai.

KO MOKYS JUPITERIS JUDĖDAMAS DVYNIAIS KIEKVIENĄ IŠ 12-OS ZODIAKO ŽENKLŲ?

AVINAS “Skaitymas žmogų paverčia išmintingu, pokalbis – guviu, rašymas – kruopščiu” (Esė “Apie mokslus”) Frensis Bekonas, 1561-1626m., anglų politikas, filosofas ir eseistas.Dabar svarbiausia bus tapti smalsiu, žingeidžiu mokiniu. Net jei jums 80+. Jaunos kartos atstovams Jupiteris padės lengviau įsisavinti mokslus mokykloje (kolegijoje, universitete ir t.t.), na, o vyresniems – mokymasis sugražins jaunatvišką entuziazmą bei tiesiogiai atjaunins (tyrimais įrodyta, kad naujų dalykų mokymasis gražina prarastus metus). O mokytis verta visko – šokti, dainuoti, slidinėti, vairuoti, bet ir daug vaikščioti pėsčiomis… Tiesiog bendrauti! Be abejo, tai idealus laikas užsienio kalbų mokymuisi. Tai ir gera proga išmėginti savo literatūrinius gabumus. Na, o svarbiausia – nepamirškite savo moksladraugių (pats laikas klasės susitikimams). Stenkitės daugiau laiko rasti broliams, seserims. Gerinkite santykius su kaimynais. Tai ir gera proga įsigyti savo svajonių automobilį.

JAUTIS “Pinigai tarsi šeštasis pojūtis be kurio neįmanoma prideramai naudotis penkiais likusiais” („Apie žmogiškus ryšius“, 51skyrius) V. Somersetas Moemas, 1874-1965m., anglų romanistas.Ką tik Jupiteris buvo jūsų ženkle atnešdamas pergalę, suteikdamas lyderystę. Įkvėpdamas naujiems darbams. Dabar arėjo metas tai įgyvendinti, užtvirtinti naujus laimėjimus.Kol Jupiteris Dvyniuose, galėsite pasijusti savimi. Prasideda tas metas, kuris atliepia Jaučio ženklo užduotis. Dabar jūsų pagrindini tikslas bus susitelkti ties materialiomis vertybėmis, ties turto gausinimu. Palankūs metai investavimui, nekilnojamo turto įsigijimui. Bus naudinga gilinti ir savo finansines, ekonomines žinias. Tikėtina, jog susitiksite žmonių, kurie jus išmokys, kaip efektyvinti jūsų pastangas daugiau užsidirbti, sustiprinti savo materialinę bazę.

DVYNIAI “Bevelyčiau būti pirmu mažame kaime, nei antru Romoje” Gajus Julijus Cezaris, 102-44m. pr. Kr. Romos valstybės veikėjas ir generolas. Tai išskirtinis laikas, kuris nutinka kartą per dvylika metų. Šis laikas ypatingas dar ir tuo, kad dabar jūsų ženkle šalia Jupiterio ir Baltasis Mėnulis (Selenė). Tad turėsite pakankamai daug progų laimėti Didžiąją Gyvenimo Kovą. Nesibijokite išūkiu. Rizikuokite! Grumkitės už savo pripažinimą, laimę! Dabar jums atviri visi keliai! Bene pats aktyviausias periodas jūsų gyvenime, kai prie Jupiterio su Selene prisijungs ir Marsas nuo liepos 21d. iki rugsėjo 5d. Tai bus tikrosios lyderystės periodas, kai tapsite iš tiesų stiprūs bei neįveikiami!Ir nepamirškite, kad Jupiteris – Didžioji Laimė! Tad, kol jis Dvynių ženkle, jus gali aplankyti tikroji sėkmė ne tik reikaluose, bet ir asmeniniame gyvenime… Dažnai tokiais periodais laimingai įsimylima, tuokiamasi!

VĖŽYS “Garbindami, kas prarasta, prisiminimus padarome nepaprastai gražius” Viljamas Šekspyras 1564- 1616m., anglų dramaturgas ir poetas. Prasideda intravertiškas periodas, kai atsiribojama nuo išorinio pasaulio, kai užsidaroma savo jausmų, prisiminimų kriauklėje… Tam, kad pailsėtumėte, kad sukauptumėte jėgas naujam gyvenimo ciklui. O dabar užbaigimas didelio gyvenimo etapo. Tad, kol Jupiteris neįeis į jūsų ženklą nieko naujo nesiimame, mažiname darbų apimtis ir skiriame laiko savo vidinių paslapčių pažinimui. Daugiau laiko pasistenkite praleisti gamtoje, būkite prie vandens telkinių (geriausia prie jūros, vandenyno)… Susitelkite muzikai, meditacijai, maldai… Garsų, kvapų harmonija įsileis į savo rafinuotą pasaulį.

LIŪTAS “Išsiversiu padedamas draugų” (“Nedidelė draugų pagalba”) Džonas Lenonas 1940-1980m. ir Polas Makartnis 1942m. “The Beatles” roko grupės nariai, anglų muzikantai.Taps lengviau, tarsi atsivers antrasis kvėpavimas. Ir net, jei ir toliau vis tiek pat daug dirbsite, būsite itin užimti, tačiau viskas dėliosis paprasčiau, spręsis lengviau, vyks tarsi savaime. Reikiamu momentu atsidursite reikiamoje vietoje, gausite naudingą patarimą, sulauksite bičiuliškos pagalbos. Tai metas, kai gyvenimas siunčia tikruosius draugus, bendraminčius, kurių dėka išvengsite klaidų, pasuksite teisingu keliu. Naujovių nesibijokite – tai tas laikas, kai reikia drąsiai žiūrėti į dar nepažįstamas ateities erdves. Na, ir be abejo, galite tikėtis ypatingo populiarumo socialiniuose tinkluose – būsite įvertinti!

MERGELĖ “Kelias į viršūnę sudėtingas ir vingiuotas” (Esė “Apie viršūnes”) Frensis Bekonas 1561-1626m., anglų politikas, filosofas ir eseistas. Prasideda alpinistinis periodas! Jūsų laukia viršūnės. Ir į jas tikrai įkopsite! Dabar išsigrynins jūsų didieji gyvenimo tikslai ir atsiras galimybės juos pasiekti. Tai laikas, kai reikia koncentruotis ties kažkuo vienu. Visko neaprėpsite. Jupiteris Dvyniuose jums suteiks išskirtinę galimybę karjeros kilimui, verslo sukūrimui. Net, jei neturite profesinių ambicijų, išnaudokite šį Jupiterio tranzitą, kad išmoktumėte remtis tik į save, likti tvirti konkurencinėje kovoje. Tai pamokos būsimam nugalėtojui!

SVARSTYKLĖS “Svarbiausia yra išmintis: įsigyk išminties, supratimo, nors tai kainuotų visa, ką turi.” Biblija. Patarlės 4:7.Jupiteris Dvyniuose greta su Baltuoju Mėnuliu (Selene) taps patikima atspara tuo sudėtinguoju periodu, kuris jūsų laukia nuo birželio pabaigos, kai Juodais Mėnulis (Lilit) įeis į jūsų ženklą. Jupiteris padės jums likti išmintingais, kad ir kokias išdaigas mėgins krėsti Lilit. Jis padės pakilti virš bukinančios kasdienybės, neleidžiančios atskirti pelus nuo grudų bei išvysti teisingas perspektyvas (tikrąją šviesą tunelio gale, o ne atvykstančio traukinio prožektorius). Daugiau keliaukite, jei yra galimybės ilgiau pabūkite kitose šalyse. Gilinkitės į svetimas kultūras, į tolimų šalių gyventojų papročius, jų dvasines, religines patirtis, mokykitės iš jų sėkmės filosofijos asmeniniame gyvenime, veikloje. Dabar (tikėtina svečiose šalyse) galite sutikti ir savo tikrąjį gyvenimo Guru – savąjį mokytoją, vedlį. Studijuokite, gilinkite profesines žinias. Iš esmės nieko naujo imtis nederėtų. Tiesa, gautų pasiūlymų kažką nuveikti užsienyje neatsisakykite.

SKORPIONAS “Šis pasaulis yra komedija tiems, kurie mąsto, ir tragedija tiems, kurie jaučia” (Laiškas Viršutinio Osioro grafienei, 1776m.) Robertas Volpolas (1-asis Oksfordo grafas) 1676-1745m., anglų politinis veikėjas.Kas laukia jūsų, kai Jupiteris skelbia Dvynių ženklo diktatą? Matyt labai priklausys nuo jūsų pozicijos!  Vargu ar šį periodą bus galima pavadinti ramaus atsipalaidavimo atostogomis? Teks likti budriems, susitelkusiems, pasirengusiems, – laukia katarsis. Jo tikslas – jūsų transformacija. Teks išmokti su kai kuo atsisveikinti, susitaikyti su netektimis. Branda nebus lengvai pasiekiama. Gal būt sugebėjimas stebėti save iš šalies, ramiai vertinti situaciją padės ir nusišypsoti? Pats laikas ugdyti autoironiją. Ir dažniau prisiminkite, kiek daug aplink yra žmonių, kuriems reikia pagalbos, atjautos? Padėkite. Būkite savanoriais. Aukokite ir aukokitės. Taip prasmingiau (ir be savigraužos) praeis šis savotiškas skaistyklos metas.

ŠAULYS “Vedybos – pažangiausia kovos forma dabartiniame pasaulyje” („Istorinis žmogus“) Malkolmas Bredberis 1932m., anglų romanistas ir kritikas. Vienas lauke ne karys. Tad nebūkite vieni. Mylėkite savo antrąsias puses. Sakote, o kur ji? Nieko baisaus: dabar tai pataisoma! Jūsų šeimininkas Jupiteris, judėdamas Dvyniuose kartu su Baltuoju Mėnuliu (Selene) padės jums išsirinkti patį geriausią partnerį! Tai bus puikių, išskirtinių sąjungų (ne tik asmeninių, bet ir dalykinių) metas, kurios padės jums įgyvendinti didžiuosius gyvenimo tikslus, na ir tiesiog pasijusti laimingais! Tai tikros pilnatvės atgavimo metas.

OŽIARAGIS „Žmogus gimsta darbui, kaip paukštis lakstymui“ (Lietuvių liaudies patarlė). Manau, kad šis Jupiterio tranzitas jūsų neturėtų erzinti, gal net patiks, mat niekas nesikeis: darbų krūviai augs, ir toliau dirbsite nuo aušros iki aušros, be išeiginių su simbolių atostogų miražu… Ar to pakaks, kad įtiktumėte Jupiteriui (t.y. patenkintumėte Jo keliamus Ožiaragiui reikalavimus, kol šis bus Dvynių ženkle)? Manau, kad ne. Nes Jupiteris iš esmės linkęs matyti bei valdyti viską. Jam patinka, kai visi lieka patenkinti. Deja, jo Didenybė gali būti nepatenkintas jūsų sveikatos būsena. O Sveikata gali pradėti maištauti, nes stigs poilsio, mankštos, sistemingo maitinimosi. Norėtųsi įspėti: jei kasdienybėje savo noru neįteisinsite darbo – poilsio režimo higienos, Jupiteris tai privers padaryti, apkraudamas sveikatos rūpesčiais. Tad nelaukite, kol Jupiteris pasidomėsi: ar jums pakanka poilsio, ar jūsų dietos pagrindą sudaro vien kavos puodelis su džiūvėsėliu (per darbinį susitikimą)? Aišku, Jupiteriui patinka teisingumas ir jis yra dosnus, tad nebus šykštus tokiems darbštuoliams, kaip atkaklieji Ožiaragiai. Vis dėl to norėtųsi, kad nereikėtų išleisti uždirbtų honorarų sveikatos stabilizavimui.

VANDENIS “Viskas ko tau reikia – meilė” (dainos pavadinimas), Džonas Lenonas 1940-1980m. ir Polas Makartnis 1942m. “The Beatles” roko grupės nariai, anglų muzikantai.Jei anksčiau jūsų tapatybę atitiko sausa dietinė bandelė, tai dabar tapsite badelė su įdaru. Fantazijos padaugės. Gyventi taps įdomiau. Gal net linksmiau? Kitaip kalbant, dėl nieko nesijaudinkite, jūsų svajonės (romantiškos irgi) pildysis!

ŽUVYS “Tie, kurie užmiršo praeitį, yra pasmerkti ją pakartoti” (“Gyvoji priežastis”) Džordžas Santajana 1863-1952m., ispanų kilmės JAV filosofas ir kritikas.Gyvenimo tempai ims lėtėti. Vis labiau norėsis atsigręžti atgalios. Dabar Jupiteris jums brėžia vektorių į praeitį. Tad atsiranda galimybė grįžti prie ištakų, prie pirminio šaltinio ir suprasti, kas dabar negerai, kaip ištaisyti praeities klaidas? Praeitis, (prisiminimai apie protėvius) atgaivins bei suteiks jėgų spręsti visus kylančius klausimus – tiek šeimyninius, tiek darbinius. Nenuliūskite, jei pasijusite tarsi įkritę į šulinį (taip gali nutikti dėl Saturno – dabar esančio Žuvyse – keliamų apribojimų). Prisiminkite pasakų išmintį: ten gilumoje galite užsitarnauti sėkmę bei turtus, kaip tai nutiko našlaitei įkritusiai į šulinį…Kol Jupiteris Dvyniuose, iš esmės susitelkite ties šeima, namais. Ir darykite tai, ką anksčiau veikėte, – nieko naujo nesiimkite, nebent tai būtų senų darbų atkartojimas.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×