JUPITERIS DVYNIUOSE: VIENAS IŠ REIKŠMINGIAUSIŲ TRANZITŲ METUOSE

2024 gegužės 26d. Jupiteris, apibūdinantis socialinius, valstybinius santykius, visuomenės prioritetus, moralės normas, oficialiąją religiją pereina į Dvynių ženklą, kuriame išbus iki kitų metų birželio 9d. Tad minėtose srityse didesnės ar mažesnės permainos sutrikdys nusistovėjusią tvarką. O Dvyniuose Jupiteris daug gero gali nuveikti skatindamas brolybės idėjas, primindamas, kad atėjome į šį pasaulį mokytis. Ir pirmiausia, tai turi būti žmogiško gerumo pamokos. Ir iki Naujų Metų tam bus puikios sąlygos, mat visą tą laiką nuo birželio pradžios kartu su Jupiteriu judės ir Baltasis Mėnulis.

Jupiteris Dvyniuose bylotų apie informacijos, jos perdavimo, apie žmonių bendravimo išskirtinę reikšmę. Tai puikus metas mokytis kažko naujo, studijuoti užsienio kalbas, plėsti erudiciją bei pažinčių ratą. Dvyniai – tai dar automobilis, na ir demokratija, išaugusi iš šio ženklo brolybės idėjos. Kokios demokratijos ir automobilio sąsajos paliksiu pasvarstyti patiems, tik priminsiu, kad vienoje ryškiausių Dvynių valstybių JAV – automobilis lyg šeimos narys, prie kurio prisirišama visam gyvenimui, o demokratija – valstybės pagrindas.

Na, o Dvynių pagrindu supaprastintai galime laikyti – ratą, judėjimą ratu: neveltui Avestos astrologinėje tradicijoje labiausiai giminišku ženklu Dvyniams laikomas Liūtas, jo šeimininkė Saulė kaip tik ir simbolizuoja gyvenimo (atgimimo) ratą. Bet kokiu atveju, naujų dalykų, o ypač užsienio kalbų mokymasis, kaip tik ir rekomenduojamas senjorams, kaip jaunystės bei gero atminties išsaugojimo priemonė. Per mokymąsi realizuojama Dvynių misterija – ratas. Ratu iš seno – jaunas (priminsiu, kad būtent Dvynių ženklas susijęs su jaunatve, su paauglišku amžiumi).

Ratas – tai ir žiedai, apyrankės – visas kas ant rankų puikuojasi (Dvynių valdoma zona – nuo pirštų iki pečių). Bent jau žiedų, apyrankių nešiojimas, kol Jupiteris Dvyniuose – sėkmingas sumanymas. Na, o ratų temą gali papildyti ir motociklas, dviratis, paspirtukas, lėktuvėlis bei visa kitą, kas gali skristi su motoru ar be jo. Beje, Jupiterio pozicija Dvyniuose nėra stipri – čia jis išvaryta planeta ir dėl to gali virsti kompleksų šaltiniu, tarkim dėl nepakankamo išsilavinimo, užsienio kalbų nežinojimo, įtakingų giminaičių (draugų), o gal ir prabangaus automobilio, madingo mobiliojo telefono neturėjimo, nepakankamo populiarumo socialiniuose tinkluose ir pan. Ko gero, jei dėl šių priežasčių (pasitikėjimo savimi stokos) ir verta mokytis tai, ko nežinai? Laikinai kai kam gali padėti atgauti savivertę ir svajonių automobilio ar naujausiojo modelio mobiliojo telefono įsigijimas.

Beje, kai Jupiteris Dvyniuose žymiai suaktyvėja prekyba transporto bei ryšio priemonėmis. Taip pat ir pačia įvairiausia literatūra. Tampa įdomu skaityti, rašyti – neišvengiamai atsiskleidžia turintys literatūrinį arba grafomano talentą. Žiniasklaida tampa net tik realia, bet dažnai ir pagrindine valdžia. Svarstant apie Jupiterį Dvyniuose galima pridurti, kad jis gelbsti, padeda pasveikti, sustiprėti sergant kvėpavimo takų ligomis. Taip pat jis naudingas lavinant kalbėjimo įgūdžius, gydant įvairius  kalbos sutrikimus.

Ši Jupiterio padėtis palanki vystyti ir sporto šakas, kuriose žaidžiama kamuoliu rankomis (tenisas, krepšinis, tinklinis ir kt.). Turi galimybių tapti populiaresniu sportu ir rankų lenkimas. Ko gero sporto šaka gali virsti ne tik rankų mankštinimas, bet ir liežuvio lankstumo ugdymas, tarkim skleidžiant  prasimanymus, gandus, apkalbas. Galėtų susiformuoti net šios gandų sporto rūšys: meniniai gandai (kai painiojama Anglijos karaliene su nuosava senele norint pritapti prie miestelio aukštuomenės), šiurkščios apkalbos (gana dažnai jos užsimezga kaltinant dėl savo nelaimių kitus) ir visa tai gali būti skirstomos pagal distancijų reglamentą: maratonas (ilgalaikės apkalbos), sprintas (įžeidžiančios užuominos).

Šį tranzitą galima lyginti su Kinų Naujaisiais Metais! Priminsiu, kad Rytų kalendorius remiasi Mėnulio bei Jupiterio ciklais. Reikalas tas, kad Jupiteris apeina Zodiako ratą beveik per 12 metų (11,9 m.), tad kiekvienam Zodiako ženklui dovanojami metai. Tarkim, laikas, kai Jupiteris Jaučio ženkle atitinka Drakono metus, kai Jupiteris Dvyniuose – Gyvatės metus ir t.t. Tiesa, Jupiteris savo poziciją gali keisti ir metų viduryje, – nebūtinai sausį, vasarį, kai stoja Rytų Naujieji. Pvz.: Jupiteris į Jaučio ženklą įėjo pernai gegužės 16d. Ir nors tuo metu formaliai buvo Juodojo Katino metai, tačiau prasidėjo laikas, kai realiai jautėme Drakono metų apraiškas, kurios perskirstė sėkmę jau Drakonams, Beždžionėms, Žiurkėms. Jupiteris Jaučio ženkle puikuosis iki pat šio sekmadienio. Iki to laiko turėsime klasikinį Drakoną.

Nuo sekmadienio 2val. 16min. Jupiteris atsidurs Dvyniuose, kas atitiks Gyvatės metų charakteristiką, tad be abejo, atkus Gyvatės, Gaidžiai, Jaučiai. Kaip dėl šio Jupiterio tranzito ištisus metus jausis Zodiako ženklų atstovai, kas bus „ant bangos“ aptarsiu atskirame straipsnyje.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×