JUPITERIO – URANO JUNGTIS JAUČIO ŽENKLE. PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Jupiterio ir Urano jungtis Jautyje, kuri stojo balandžio 21d. ankstų rytmetį 5val. 27min. bus reikšminga ilgam – net 83m. Bent jau 14 metų mes kiekvienas asmeniškai daugiau ar mažiau pajusime šio susijungimo Jautyje įtaką. Norėčiau pabrėžti, kad į tokių svarių, lėtai judančių planetų, kaip Jupiteris ir Uranas poveikį labiau reaguoja brandūs asmenys, charizmatinės asmenybės, žmonės dirbantys vadovaujantį darbą, karališkos personos. Tad, nebūtinai kiekvienas gali pastebėti kažkokių ypatingesnių postūmių, įtakotų šiuo planetiniu įvykiu.

Gali taip nutikti, kad jūsų pokyčiai bus kitokie, nei bendrai tikėtini pagal asmeninį Zodiako ženklą. Ir tai bus susiję jau su individualia planetų padėtimi asmeniniame horoskope. Geriausiu atveju ši jungtis padės sugriebti laimės paukštę už uodegos, įgyvendinti savo didžiąsias finansines ambicijas, blogiausiu – galima ir viską prarasti: tiesiog Uranas mėgsta išprovokuoti radikalius pokyčius… Vis dėl to, dabartinę jungtį saugo Baltasis Mėnulis, tad maža tikimybė, jog realizuosis blogiausiasis scenarijus.

Norėtųsi pridurti, kad ši jungtis Veneros valdomame ženkle bus svarbi ne tik socialiniame gyvenime, ne tik įtakos piniginius – turtinius reikalus: Venera siejama dar ir su meile, tad verta paanalizuoti ne tik finansines, bet ir romantiškas perspektyvas.

AVINO ženklo globotiniai gali tikėtis tikros finansinės sėkmės. Tiesa, prieš priimant sprendimą finansiniu klausimu reikėtų labiau atsižvelgti į nuojautas, būti atidesniems partnerių nuomonei. Bendri partneriški projektai bus naudingi. Sėkmė lydės ir širdies reikaluose. Išaugas laimingos santuokos tikimybė.

JAUČIAMS itin pasisekė, nes dabartinė jungtis apsaugota Baltuotu Mėnuliu (to nebuvo prieš 83m.). Jaučiams iš esmės atrištos rankos. Jie gali eksperimentuoti naujose investavimo srityse, imtis naujo verslo, keisti darbą ir pan. Dabar Jaučiams pavyks rasti naujus būdus savo gerovei užtikrinti. Ši jungtis padės Jaučiams gerai investuoti į nekilnojamą turtą, žemes. Beje, jie taps dar labiau populiarūs ir tai be abejo prisidės prie sėkmės įgyvendinant naujus sumanymus. Meilės fronte padaugės oficialumo – slaptas ryšys gali tapti paviešintas ir peraugti į santuoką.

DVYNIAMS reikėtų išmokti neskubėti, labiau įsiklausyti į nuojautas, o jos gali pasufleruoti naujus, daugumai nežinomus, būdus praturtėti. Bus svarbu ir mokėti negarsinti savo naujų sumanymų apie investavimą, verslą ir pan.  – jūsų sąjungininkė: TYLA. Kitą vertus, turite būti pasiruošę ir netikėtam jūsų finansinių paslapčių paviešinimui. Ko gero padaugės slaptų finansinių projektų – tai gali būti aplinkiniams negarsinami pirkiniai, investavimas. Gali megztis ir aistringas meilės ryšys, apie kurį niekas nežinos.

VĖŽIAMS ši jungtis atneš geras permainas karjeroje. Atsivers naujos galimybės užsidirbti. Verta investuoti į profesionalumo kėlimą. Jungtis gali paskatinti ir gyvenamosios vietos pakeitimą, naujų namų įsigijimą. Beje, dabar gali megztis ir ypatingi bičiuliški ryšiai. Nauji draugai padės sprendžiant finansinius, karjeros klausimus. Išaugs ir tarnybinio romano tikimybė.

LIŪTAI jausis pakankamai liūtiškai: jie ir toliau galės karaliauti, nes jų autoritetas augs, o profesinėje veikloje taps ryškūs lyderiai. Sėkmė lydės ne tik sprendžiant karjeros klausimus, – gali ištikti ir perspektyvus tarnybinis romanas. Naujos romantiškos pažintys bus perspektyvios, kurios vers priimti atsakingus sprendimus – tuoktis, o kai kuriais atvejais ir skirtis.

MERGELĖS ženklo globotiniams ši jungtis sustiprins pasitikėjimą likimu bei savimi, savo galimybėmis, kurioms realizuoti atsivers nauji horizontai. Tiesa, kad ir kaip jums norėtųsi, nereikėtų tikėtis, kad Mergelėms viskas dėliosis pagal planą, pagal apskaičiavimus: staigmenų pakaks. Gali sugriūti gerai parengtas planas, atnešdamas nuostolių, o ten, kur nelaukėte – staiga aplankyti sėkmė. Rizikuoti, jei viskas apgalvota, galima, tačiau įvykių skubinti nereikia. Nepamirškite, kad tuomet, kai Jupiteris susijungė su Uranu, jūsų šeimininkas Merkurijus judėjo atatupstas. Tai būtų ir priminimas, kad gali sugrįžti sena sėkmė. Gal būt verta atnaujinti kažkada naudingą veiklą? Meilėje ieškosite kažko naujo, nepatirto, to, kas įkvėpia. Galima romantiškos pažintys su charizmatiška asmenybe, su žmogumi iš toli. Tiesa, senos sutuoktinių poros liks stabilios.

SVARSTYKLIŲ laukia sėkmė investuojant, spekuliuojant – jos ras sėkmingiausią kryptį. Joms palanku imti paskolas. Tai tas atvejis, kai netikėtai ima ir atsiranda pinigai: tarkim kažkas pamirštą skolą gražina, sulaukiate netikėto paveldėjimo, draugiškos pagalbos ar išmokos iš kažkokio fondo ir t.t. Tikėtina, kad senas romantiškas ryšys gali peraugti į santuoką.

SKORPIONAMS ši jungtis padės sustiprinti partneriškus ryšius – tiek dalykinius, tiek santuokinius. Netikėtai gali atsirasti naujas partneris, – užsimezgus jausmams sprendimas tuoktis gali būti staigus, beveik žaibiškas. Tikėtini stiprūs, turtingi partneriai veikloje. Galima ir santuoka su pasiturinčiu asmeniu. Tiesa, turite daugiau dėmesio skirti jėgų atgavimui, sveikatos stiprinimui, sveikesniems maitinimosi įpročiams.

ŠAULIAMS jų ženklo šeimininko Jupiterio jungtis su Uranu itin reikšmingas įvykis, liepiantis pervertinti ankstesnius pasiekimus (ypač veikloje) bei pagalvoti apie reikalingus pokyčius. Išaugs poreikis kažką perdaryti, renovuoti. Ir būtų gerai, kad susirūpintumėte ne tik remontais darbe, namuose, bet ir savo sveikata. Investuoti verta į darbo technologijas, į profesinių žinių gilinimą. Dėl šios jungties gali padaugėti darbinių kelionių, kurių metų gali megzti naudingos veiklai pažintys. Galite susitikti ir su būsima antrąją puse.

OŽIARAGIUI, Zodiako fanatiškam atsakingajam darboholikui, ši jungtis atneš laimės pojūtį, meilės džiaugsmą ir daug mielų akimirkų šeiminiame gyvenime. Šis pavasaris palankus kurti šeimą. Galimą tikėtis iš šeimos pagausėjimo. Beje, gali taip nutikti, kad apie nėštumą galite suprasti (sužinoti) itin vėlai. Veiklai jungtis irgi bus naudinga, nes tapsite labiau kūrybingi bei išradingi. Bus palanku įsigyti nekilnojama turtą gyvenimui, taip pat investavimui.

VANDENIUI itin svarbus jo šeiminio Urano susijungimas su Jupiteriu – jis lems ilgalaikį sėkmės profilį. Dabartinis susijungimas vers susimąstyti apie didžiąsias gyvenimo svajones bei paieškoti būdų jas įgyvendinti. Ko gero nemaža dėmesio Vandeniai ims skirti namų, šeimos klausimams. Kai kas keis gyvenamą vietą, įsigys naujus šaunesnius namus, kai kas nuspręs baigti viešą gyvenimą ir sukurti šeimą. 

ŽUVIMS ši jungtis padės susikoncentruoti ties veikla, ties viskuo, kas gali padėti kilti karjeros laiptais, taip pat išspręsti uždarbio klausimą. Dabar taps itin svarbus profesinių žinių gilinimas, tad verta kažko naujo mokytis, įgyti naujų veiklos įgūdžių. Jungtis paskatins ne tik kažko mokytis, plėsti bendravimo ratą, bet ir daugiau keliauti. Tikėtina, jog pagausės komandiruočių. Beje, tai geras laikas pirkti vertingą darbo techniką ar transporto priemonę. Širdies reikaluose daugės sentimentalumo, prieraišumo. Prioritetu gali tapti senos simpatijos. Vienišiams verta ieškoti poros tarp vaikystės ar mokslo metų draugų.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×