JUPITERIO SUGRĮŽIMAS Į ŽUVIS. PROGNOZĖ VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Spalio 28d. Jupiteris paskutinį trečiąjį kartą aplanko Žuvų ženklą. Jis jau buvo jame 2021m. nuo gegužės 14d. iki liepos 28d., nuo 2021m. gruodžio 29d. iki 2022m. gegužės 10d., na ir dabar Jupiteris savo naktinėje buveinėje Žuvyse liks iki gruodžio 20d. Vėl Žuvyse Jupiteris atsidurs jau 2032m.

Galime tik pasidžiaugti, kad šis trečiasis Jupiterio sugrįžimas sutampa su Balto Mėnulio judėjimu Žuvimis. Reiškia viskas bus geriau, aiškiau, paprasčiau! Pasisekė…

Na, o kuo mums taps svarbiu šis paskutinysis Jupiterio apsilankymas Žuvyse? Kokias pamokas nori Zodiako mokytojas, vedlys Jupiteris, kad pakartotume, geriau išmoktume?  

Prisiminkite kas nutiko per ankstesnius (aukščiau paminėtos datos) Jupiterio tranzitus Žuvų ženklu? Ką mėginote nuveikti? Kur link kreipėte savo gyvenimo kursą? Ar patenkinti rezultatais? Gal norite kažką ištaisyti, pakeisti, perdaryti, sustiprinti, pagerinti?  Ir dabar Baltajam Mėnuliui padedant atsiveria puiki proga visa tai teisingiau įvertinti, koreguoti, puoselėti.  Tikrai įsitikinsite, kad „trečias kartas – nemeluoja“?

AVINAS Šis Žuviškasis Jupiterio laikas skatins atsiriboti nuo išorinio pasaulio labiau susitelkiant į savo vidų. Tai svarbios dvasinės paieškos, vidinės jėgos atvėrimas. Verta pasinerti į giliuosius intuicijos  vandenis. Ugdoma atjauta, artimo meilė, gerumas. Tiesa, nors spalvingas svajų pasaulis įkvėps ramybei, atsiribojimui nuo realybės, tačiau tai nereiškia, kad būsite atleisti nuo pilkosios kasdienybės pareigų bei rūpesčių. Gal tai ir bus proga išmokti kasdienybėje įžvelgti stebuklą?

JAUTIS Sugrįš suvokimas kur link judėti, kaip keistis, ką atnaujinti, kaip siekti savų tikslų? Likimas taps malonus ir suteiks jums daugiau laisvės įgyvendinant savo sumanymus, naujus projektus darbe, na ir senas svajones (romantiškas irgi). Taps svarbu daugiau bendrauti, – stiprinkite jau esamus bičiuliškus ryšius, užmegzkite naujas pažintis, ypač su tais, kuriais žavitės, iš kurių norite pasimokyti. Tai jus įkvėps naujiems dalykams! Ir drąsiai svajokite, kurkite naujus planus: jie bus perspektyvūs!

DVYNIAI Taps aktualūs karjeros bei jūsų profesionalumo, dalykinės reputacijos klausimai. Turėsite puikias galimybes iškilti, – būsite įvertinti ir pagerbti. Tad susitelkite ir kibkite į darbus! Tai ir gera proga tiems, kas dar tik ieško savo pašaukimo ar tiesiog tinkamesnės darbo vietos. Gal kažkam svarbus darbas užsienyje? Dabar pats laikas spręsti šiuos uždavinius. Vis dėl to nepervertinkite savo galimybių, – imkitės tik tų užduočių, kurias būsite pajėgūs įvykdyti. Viskame siekite aiškumo, konkretumo. Beje, tai bus ir palankus periodas užmegzti partnerystės ryšius dalykinius bei asmeninius. Tai sėkmingų tarnybinių romanų metas.

VĖŽYS Šiuo sunkiu metu, kai Juodasis Mėnulis vargina jūsų ženklo atstovus, Jupiterio tranzitas Žuvyse tikra atgaiva. Viskas taps kiek lengviau ir paprasčiau. Kiek sulėtės gyvenimo tempas, nustos varginti įtampa darbe, giedrės santykiai su artimaisiais. Atsiras išmintingas suvokimas, kad sunkumai laikini ir viskas dar priešaky! Atsiras naujų galimybių tolimoms kelionėms, – nuvykite į savo laimės salą? Tai palankus metas ir siekiantiems atnaujinti nutruktas kažkada studijas ar norintiems patobulinti užsienio kalbos žinias. Puoselėkite ryšius su gyvenančiais užsienyje. Na, ir mažiau užsisėdėkite namuose: bent savaitgaliui kur toliau nuo namų išvykite!

LIŪTAS Bus svarbu įvertinti partnerystę bei mokėti susitaikyti su tuo, kad jūsų partneriui gali labiau pasisekti ir pasidžiaugti, kad jo pajamos ims augti. Teks išmokti apjungti jėgas, finansines galimybes, talentus siekiant užsibrėžto tikslo. Tai gera proga ieškoti investuotojų, imti kreditą. Tiesa, galite pervertinti savo galimybes jį grąžinti… Na, ir drąsiai naudokitės siūloma pagalba, įvairiomis kitomis galimybėmis, kurios leis pasijusti stipresniais. Tiesa, bus vienas sritis, kur be jokių pastangų pasireikš jūsų meilės karalių jėga bei žavesys – provokuosite aistras, kurios degins jūsų gerbėjų širdis.

MERGELĖ Prasideda puikus metas rinktis porą ar stiprinti santykius su antrąja puse. Dabar tinkamas laikas ir dalykinio bendradarbiavimo užmezgimui. Palanku ieškoti teisybės, kovoti už pažeisto teisingumo atstatymą, užsiimti sudėtingų juridinių problemų sprendimu. Na, jei taip nutiktų, kad būtent dabar esate paniręs į skyrybų epopėją – tai gera proga gražiuoju atsidalinti, pasidalinti ir atsisveikinti liekant draugais, galinčiais ateityje vienas kitą palaikyti, paremti.

SVARSTYKLĖS Romantiškoms Svarstyklėms prasideda ne pats romantiškiausias metas, kai prioritetu tampa darbas, pareigų vykdymas. Tiesa, būtent dabar atsiveria proga išmokti džiaugtis tuo, kuo užsiimi, atrasti žavesį, pajusti pasitenkinimą atliekant net ir kasdienes užduotis, rutininius darbus. Kitą vertus, tai bus palanki proga susirasti labiau įdomų ar naudingą darbą, plėtoti tą veiklą, kurią turite. Tai sėkmingas laikas ir ieškantiems darbo užsienyje. Bus palanku grįžti prie nebaigtų projektų, atidėtų darbų, atnaujinti pamirštą reikalą. Tai bus ir palankus metas siekiant sustiprinti sveikatą.

SKORPIONAS Tampate itin populiarūs, visų mėgstami bei mylimi, – susižavėjusių gerbėjų gretos sparčiais augs… Mėgaukitės gyvenimu, džiaukitės meile, kūryba. Sėkmė lydės, kad ir kuo užsiimsite. Ir ypač tai pajus gimę ženklo paskutinėmis dienomis. Tiks spręsti ne tik asmeninio gyvenimo klausimus, bet ir susijusius su jūsų veikla, materialia gerove.

ŠAULYS Prasideda mielas šeimyninių džiaugsmų metas, kai pagaliau randama laiko įvertinti namų šilumą. Puoselėkite darnius santykius su artimaisiais, stenkitės kuo daugiau dėmesio jiems skirti. Verta užsiimti ir gyvenamosios vietos klausimu. Tai tinkamas metas ieškoti savo svajonių namų, juos įsigyti. Arba užsiimti jau turimų namų pertvarkymu, remontu. Palanku kelti gyventi į naująją vietą. Gera proga ir gyvenantiems atskirai partneriams pradėti gyventi kartu po vienu stogu.

OŽIARAGIS Santūrieji darboholikai Ožiaragiai turės proga aplinkiniams parodyti, kad jie gali būti puikūs draugai (išsigelbėjimas nelaimėje), atidūs pašnekovai (sužeistai širdžiai paguoda) bei išradingi sąmokslininkai rengiant bičiulišką vakarėlį. Šis laikas bus skirtas leisti sau daugiau pasidžiaugti bendravimu, pamiršti rūpesčius, pabūti tiesiog linksmais ir laimingais. Palankus laikas ir įvairių dalykų mokymuisi, savo žinių bagažo papildymui, užsienio kalbų studijavimui. Tai geras laikas mėginti ir literatūrinius sugebėjimus! Gal pamėginkite parašyti knygą? Na, o jei nėra noro griebtis plunksnos, tai bent imkite ir perskaitykite senai svajotą knygą (kuri vis dulka ant lentynos?). Verta bus pirkti transporto priemones, o taip pat mokytis vairuoti (galima ir atvirkščiai).

VANDENIS Prasideda Vandenių įsižeminimo laikas. Teks spręsti žemiškų resursų klausimą. Ir tai bus sėkminga akcija. Būtent dabar atsiras galimybės sustiprinti savo materialiąją bazę bei naudingai investuoti (dabar patartinos konservatyvios investicijos – nekilnojamas turtas, taurieji metalai ir pan.), įsigyti tuos vertingus daiktus, apie kuriuos ilgai svajojote. Nors jūsų finansinė galia išaugs, tačiau neskubėkite tuo pasinaudoti, – per neapdairumą, neatsargumą galite ir išvaistyti įgytą turtą.

ŽUVYS Tai jėgos, svajonių išsipildymo metas. Kad ir ko imsitės – rezultatai bus puikūs! Galite startuoti visiškai naujose srityse, jėgas mėginti ten, kur anksčiau atrodė baisu, neįmanoma… O dabar pavyks! Beje, jei anksčiau kažkas nesisekė, nesigavo, imkitės dar kartą – išeis! Mokykitės, plėskite akiratį, tobulinkite savo įvaizdį. O seksis ne tik reikaluose. Galima ir laiminga romantiška pažintis.


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×