JUODOJO MĖNULIO MEILĖS INTRIGOS LIŪTE. PROGNOZĖ VISIEMS ŽENKLAMS

Kad Juodasis Mėnulis (Lilit) Liūte kenkia meilės santykiams, sukeldamas iliuzijas, klaidindamas pasirinkime, savo partnerio vertinime – aišku, bet kaip kuris Zodiako ženklas labiau reaguos į Lilit provokacijas? Per ką būsime labiau pažeidžiami meilėje laike nuo sausio 8d. iki spalio 3d.? Daugiau apie Juodąjį Mėnulį Liūte pasiskaitykite čia: http://palmiroshoroskopai.lt/kokie-2023-musu-laukia-pagrindiniai-astrologiniai-akcentai-prognoze-visiems-zenklams/

AVINAS (03.21- 04.20)  Avinams Lilit apsuks galvą per entuziazmą! Jie šventai patikės šūkiu: „meilės viską gali!“, „meilė nugali visas kliūtis!“ . Vienintelis patarimas: jei jums pasirodys, kad iš dangaus nusileido Princas ant balto žirgo ar prieš jus stovi Meilės Deivė – tai signalas, kad išsisklaidžius Juodojo Mėnulio kerams suprasite, kad pavojingai įkliuvote…

JAUTIS (04.20- 05.20) Ar sena meilės nerūdija? Ir dar kaip! Jaučiai turėtų apgalvoti praeities pamokas: jie dar kartą bus linkę užlipti ant to paties grėblio… Ne laikas ir atstatinėti kažkada nutrūkusius meilės ryšius, nebent norite dar kartą įsitikinti, kad gerai, jog šio žmogaus nėra šalia jūsų? Blogas sumanymas būtų ir atvesti į savo namus išrinktąją (į), – ne laikas supažindinti su tėvais, vargu ar jie apsidžiaugs jūsų sprendimu?

DVYNIAI (05.21- 06.21) Dvyniams patartina mažiau flirtuoti su visais šalia atsidūrusiais gyvenimo kelyje (tarkim: transporte, kavinėje, koncerto salėje, paplūdimyje, parduotuvėje ir pan.)… Nemenka tikimybė atsidurti labirinte, iš kurio išeiti niekaip nesiseka!

VĖŽYS (06.22 – 07.22) Jeigu ieškosite to, kuris(i) išgelbės jus iš dabartinių finansinių problemų, tikrai susirasite tą, kuriam gali tekti ilgai vergauti. Nieko gero nesigaus ir tuo atveju, jei imsite iš bėdų žmogų traukti, kurį norite kažkaip prie savęs pririšti. Dėkingumo, atsakomojo jausmo nesitikėkite. Beje, romantiškos pažintys kavinėse, restoranuose, baruose irgi nebus perspektyvios.

LIŪTAS(07.23 – 08.22) Jei imsite degti meilės ugnimi, nebūkite tikri, kad tai ne karštligė, kurią reikia tiesiog persirgti? Jūsų ženklo žmonėms Lilit judėjimas Liūte (nuo sausio 8d. iki spalio 3d.) apskirtai bėda, nes provokuos klaidoms, netikusiems sprendimams įvairiose gyvenimo srityse, bet pirmiausia – meilėje. Ne laikas sau kvaršinti galvą: „Ar teisingai pasirinkau partnerį(ę)? O gal paieškoti kito(os)?“ … Perfrazuojant USA policijoje naudojamą įspėjimą sulaikant įtariamąjį, galima nebent paantrinti: „ Jūs turtine teisę likti prie savo senojo partnerio, – viską, ką naujo susirasite dabar gali būti panaudota prieš jus ir jūsų laimę“.

MERGELĖ (08.23 – 09.22) Kai drugeliai ims skraidyti pilve ir jūs suprasite, kad tą žmogų ne kartą regėjote sapnuose, nebūkite tikri, kad tai likimo ženklas, jog sapnas išsipildė! Gal ir išsipildė, tik nebūtinai sulauksite laimingos pabaigos. Pasistenkite likti mergeliškai racionalūs, – neskubėkite atverti širdies, jei nenorite, kad ji būtų sudaužyta. Šiuo metu geriau orientuotis ne į žavią, nepasiekiamą svajonę, o į realias galimybes: žvirblis rankoje patikimiau.

SVARSTYKLĖS (09.23 – 10.23)  Jums atsibodo rutina meilėje? Ieškote kažko naujo, įkvėpiančio, to ko dar nebuvo, nepatyrėte? Sveikinu: jau atsidūrėte Juodojo Mėnulio pinklėse. Prasidėjo metas, netinkamas keisti partnerį vien todėl, kad tapo nuobodu, viskas žinoma, nebeįdomu… Beje, jei jus intriguoti senas draugas ar draugė, – nemanykite šis naujas romanas pasiteisins. Kažko ypatingo tikėtis ir iš tų, su kuriais susipažinsite bičiuliškoje aplinkoje irgi neverta. Tad: „Nemesk kelio dėl takelio“!

SKORPIONAS (10.24 – 11.22) Tapsite labiau reiklūs mylimam asmeniui, žmogui, kuriam patinkate – kelsite kartelę, kelsite ir savo kainą. Tik nepersistenkite! Dabar jūsų gyvenime įsivyraus taisyklė: „daug norėsi – mažai gausi“. Norėtųsi įspėti ir dėl tarnybinių romanų, dėl santykių su vyresniais, viršesniais, vadovaujančiais asmenimis – tai nebus kelias į išsvajotą rojų…

ŠAULYS (11.23 – 12.21) Būkite tikri, kad visko, ko reikia – jau turite, o jei ir trūksta – ieškokite šalia. Kuo toliau, kuo egzotiškiau, tuo jūsų popieriai prastesni… Venkite įžymybių, mažiau žavėkitės įvairiais autoritetas, guru. Kad ir kokio amžiaus būtumėte, kol Lilit Liūte, mokėkite nepasiduoti išmintingų mokytojų, profesorių asmenybės kultui. Pats laikas dažniau prisiminti biblijinį priminimą: „Nesukurk sau stabo“ ! Ir apskritai: nedarome iš mylimo žmogaus dievybės…

OŽIARAGIS (12.22 – 01.19) Jei jūsų gyvenimas iki šiol tekėjo ramia vaga ir norite pajusti kai ką ekstremalaus, po ko ilgai ramu nebus ir nebežinosite, kaip paprasčiau išsikraustyti iš proto, kad viską pamiršti, tiesiog įsimylėkite. Į bet ką, pirmą sutiktą ir pradėkite audringą romaną… Priešingu atveju, reikėtų palaukti, ko Lilit išsikrapštys iš Liūto ženklo!

VANDENIS (01.20 – 02.18) Meilė sutuoktiniui gali patirti ištikimybės išbandymą. Tikėtina, kad šiuo metu, kad ir kokie būtų geri santykiai su antrąja puse, ims atrodyti, kad atėjo laikas kažkiek prasiblaškyti, gal paieškoti alternatyvos? Būkite tikri: būtent dabar tikrai nuo: „nuo vilko – pas mešką“ ! Net, jei esate laisvi, nesusituokę ir ieškote sau tinkamos poros, kol kas pristabdykite žirgus – tai, su kuo susipažinsite kol Lilit bus Liūte, vargiai tiks bendram santuokiniam gyvenimui. Nebent norisi kiek labiau sau bei mylimam žmogui komplikuoti gyvenimą?

ŽUVYS (02.19 – 03.20) Kol kas (iki balandžio) Žuvys yra apgaubtos Baltojo Mėnulio globa, kuris saugo nuo klaidingų žingsnių. Bet labai norint ir dabar galima pakenkti geriems santykiams su mylimu žmogumi, susirasti tą, kuris (i) suvalgys jūsų laimę ir jus pačius… Jei siekiate susipriešinti su savo pora – pradėkite analizuoti jūsų santykius, kabinėtis prie antrosios pusės žodžių, elgesio ir t.t., sudarykite taisyklių sąrašą ir reikalaukite jo vykdymo. Na, o jei norite įklimpti į ilgalaikę nerimo būseną (bei pastovų lankymąsi psichologo kabinete), užmegzkite tarnybinį(sanatorinį) romaną!

Valentino dienos proga nuolaidos laukia siekiančių pasitikrinti suderinamumą su partneriu (senu arba nauju), ieškančių tinkamų galimybių santykių gerinimui poroje ar tiesiog pačios palankiausios datos sužadėtuvėms, vestuvėms. Spėkite užsiregistruoti, galioja nuo šiandienos iki 02.28. Kainos su nuolaida: 1val. konsultacija – 70eu, pusantros – 100eu. Susisiekite asmeniškai, tel. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp)


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×