JUODOJO MĖNULIO (LILIT) JUNGTIS SU ŠVIESULIAIS ir PLANETOMIS VĖŽIO ŽENKLE

Juodojo Mėnulio (Lilit)  poveikis tampa itin aktualus visiems Zodiako ženklams, kai vyksta Lilit konjunkcija su šviesuliais bei planetomis. Štai su Saule Lilit bus kartu jau šiandiena (06.30), su Merkurijumi liepos 10d., o su Venera liepos 27d. Daugiau informacijos rasite video apačioje:

Nuoroda į video: https://youtu.be/Okhp8RPug98

Didelis dėkui draugams SMELLS LIKE SPELLS. Paminėti produktai:

Tuos, kas gimimo horoskope turi Juodąjį Mėnulį Vėžio ženkle, Lilit įspėja apie sunkią giminės ir protėvių karmą. Kai Lilit juda Vėžiu, tampa svarbu gerbti praeitį, saugoti tradicijas, savo šeimą, santykius su tėvais bei vyriausiais šeimoje bei ryšį su praeities kartomis. Daugiau apie Lilit Vėžio ženkle:


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×