ILGASIS MARSO TRANZITAS DVYNIUOSE. PROGNOZĖ VISIEMS ŽENKLAMS

Šeštadienį 10val. 57min. Marsas įėjo į Dvynių ženklą, kuriuo judės itin ilgai iki 2023m. kovo 25d. (Marsas vienu ženklu dažniausiai juda 1,5-2min.). Ką Zodiako ženklams atneš šis neįprastai ilgas Marso tranzitas?

AVINAS Marsas, Avino ženklo šeimininkas, ilgai  užsibus Dvynių ženkle, tad laiko per akis Avinukus paversti Dvyniais (laikinai). Teks daugiau bendrauti, keliauti bei mokytis, mokytis  ir dar kartą mokytis… Laukia naujos pažintys (nebūtinai ilgalaikės). Užgrius informacija gausa. Informacijos kokybė bei mokėjimas pasinaudoti įgytomis žiniomis nulems šio ilgojo periodo sėkmę. Gera proga imti mokytis to, kam iki šios nesiryžote! Ir daugiau bėgiokite, pasimokykite kvėpavimo pratimų – jie padės nusiraminti, susikaupti. Na, o populiarūs apsauginiai raudonieji siūlai, rišami ant riešo, šiuo periodu taps itin naudingais. Bus palanku nešioti raudonų akmenų apyrankes, raudonos vilnos riešines, pirštines. Pagerins savijautą  rankų masažai, svarbus ir manikiūras.

JAUTIS Marsas jau pasitraukė iš jūsų ženklo, tad ims lėtėti gyvenimo tempai, o įvykiai vėl plauks įprasta vaga. Prasideda geras metas įgyvendinti ilgai puoselėjimus sumanymus, taip pat ieškoti naujų, papildomų uždarbio šaltinių. Ir to tikrai prireiks, – aplinkybės taip klostysis, kad gali padaugėti nenumatytų išlaidų. Vienintelis patarimas: venkite spontaniškų pirkinių, deramai pasvarstykite prieš investuodami. Apsaugai gerai nešioti ant kaklo šilkines, linines skareles, raudonus šalikus, raudono granato arba raudono koralo karolius. Palankūs fiziniai pratimai(masažai irgi) kaklo lankstumui, sprando judrumui.

DVYNIAI Dėl Marso įtakos būsite apdovanoti ypatingu dėmesiu bei pergalės sėkme! Visur  būsite pirmi, geriausi, šauniausi! Tapsite tikraisiais lyderiais. Tiesa, nepamirškite, kad Marsas – kovotojas, karys. Žinia: karo reikaluose svarbiausia – disciplina. Tad, pirmas reikalavimas, kad maksimaliai pasinaudotumėte Marso teikiamomis privilegijomis bus griežtas darbo – poilsio režimas. Stichiškumas, šokinėjimas nuo vieno veiksmo prie kito, ypač neužbaigiant pradėto, mažins jūsų galimybes laimėti. Šiuo laiku bus aktualus sportas, tačiau treniruokite ne tik savo fizinį kūną, bet ir dvasinę ištvermę, valią. Bus naudingas galvos masažas. Taps palankūs akmenys – deimantas, safyras, ametistas. Gerai nešioti ant pirštų, riešų, ausyse, prie nosies. Raudonas siūlas ant riešo irgi aktualu.   

VĖŽYS Marsas Dvyniais judės iki kitų metų kovo 25d. Deja, per didesniąją dalį šio tranzito, Vėžio ženkle stūksos Juodasis Mėnulis (iki 2023m. sausio 8d.). Tai įspėtų, kad iki kitų metų pradžios būsite ypač pažeidžiami.  Tiesa, visą laiką  kol Marsas bus Dvyniuose, galite jausti energijos stygių, menką norą kuo nors užsiimti… Skirkite šį ilgąjį laikotarpį jėgų kaupimui. Bus svarbi ramybė, taikumas. Atsitraukite nuo kovų, nesivelkite į konfliktus. Venkite nereikalingo bendravimo. Aktyvus sportas irgi nerekomenduojamas. Palanku joga, tinkamas laikas meditaciniams pratimams, aromoterapijai. Puikiai jausitės plaukiodami, gerai paveiks SPA procedūros, taip pat padų pasažas. Naudingi pasivaikščiojimai parkais, miškais, paupiais, poilsis prie vandens telkinių.  Palankūs akmenys – akvamarinas (sustiprins intuiciją, padės išlaikyti pusiausvyrą), žalias chrizolitas (ugdys pasitikėjimą savimi), jaspis (padės pajusti žemę po kojomis, kai ji ims slysti), kriauklė. Patartina nešioti grandinėles ant kojų.

LIŪTAS Prasideda permainų metas. Tiesa, jūsų ženklas inertiškas, tad vargu ar iš karto pulsite prie kažko naujo, neatrasto, nepažinto? Vis dėl to, būsite pasiruošę startui į nežinią, į naujus neatrastus tolius, ten, kur „gyvena liūtai“(kaip būdavo rašoma ant senovinių žemėlapių ties neištirtomis teritorijomis). Atrasite naujas erdves, savas Amerikas… Gal būt keisis jūsų pomėgiai, atsiras naujų ryšių su išskirtiniais žmonėmis. Bičiuliaukitės – draugystė įkvėps! Mėginkite tai, ko dar nebandėte – pavyks! Na, o sėkmei bus svarbus mokėti ilsėtis, atsipalaiduoti. Raskite laiko pasivaikščiojimams (gal būt bėgiojimui) pušynuose. Puiku ir pasportuoti spygliuotų miškuose. Beje, jums taps svarbus (bei naudingas jūsų likimui) šokis! Ir nesvarbu koks – pramoginiai, gatvės, liaudies šokiai, baletas ar dar kažkas? Palankūs akmenys – safyras (padės koncentuortis ties svarbiausiais dalykais), ametistas (apmalšins blaškymąsi, perteklinį smalsumą, norą visur sudalyvauti, visiems draugams padėti), kalnų krišolas. Apsaugai sustiprinti verta nešioti grandinėles ant kojų, taip pat blauzdines.

MERGELĖ Marsas prives išsikelti dar aukščiau kartelę. Tapsite perfeksionistais (nors ko gero tokie buvote visada?). Dabar bus svarbu išsigryninti  prioritetus, nusibrėžti tikslus ir ties tuo susikoncentruoti. Atsisakant ne tik antraeilių užsiėmimų, bet ir neprivalomo bendravimo. Nors Mergelės ir stengiasi dažnai sudalyvauti artimųjų, draugų likime, tačiau dabar kištis nepatartina. Ir nuo to jus apsaugos raudonos, avietinės spalvos akmenys (granatas, hiacintas). O, jei kada pasirodys, kad nebematote išeities iš aklavietės, užsidėkite opalą. Susikoncentruoti, tikslui pasiekti pagelbės juodas oniksas.  Atgauti ramybę, vidinę pusiausvyrą padės nugaros masažas. Bus palankūs jogos pratimai, cigunas.

SVARSTYKLĖS Jūsų galimybės augs, atsivers nauji horizontai. Plėsis akiratis, keisis kai kurie prioritetai, bendravimo ratas. Imsite daug keliauti, sieksite daugiau pažinti, gilinsite jau turimas žinias. Tapsite tikrai optimistais, žinosite, kaip įveikti negandas? Bet, jei vis dėl to nepavyktų susidoroti su slogučiu, puoškitės turkiu, lazuritu (pastarasis atneš sėkmę ir užmezgant naujas pažintis). Puiku, jei ausyse švytės deimantų porelė! Gerai jausitės keliaudami, svečiuodamiesi ir pasipuošę berilu (apsauga tolimose kelionėse), žydrais topazas ar geltonu citrinu (šis jums padės tapti kompanijos siela).

SKORPIONAS Skorpionus galiu pradžiuginti – laukia itin skorpioniškas periodas. Tad, kol Marsas judės Dvyniais,  nuobodžiauti neteks. Gyvenimas jus aprūpins pačiais „įdomiausiais“ uždaviniais, kurių sprendimai prireiks nemenkų dvasinių ir net fizinių, finansinių išteklių. Nuo neigiamo aplinkos poveikio jus saugos hematitas. Berilas padės rasti vidinių jėgų, jei užgriūtų išbandymai. Na, o jei sieksite malonaus bendravimo, ieškosite naujų ryšių nešiokite geltonos, rožinės spalvos topazus. Žydras topazas padės atitolti nuo kategoriškų vertinimų, tad lengviau pamiršite nuoskaudas ir išvysite šviesiąsias „tos nepakeliamos būties lengvumo“ puses…

ŠAULYS Apims lengvumo pojūtis bei noro pagaliau atrasti harmoniją tokiame margame, įvairialypiame pasaulyje… Ir šiuo klausimu jums padės margasis opalas „arlekinas“. Gali dažniau apimti dvejonės: o kas iš tiesų geriau? Pasirinkimas gali virsti rimta problema. Ir jis persekios visur – kokiu maršrutu važiuoti, kokią šalį rinktis, kuris iš darbų jums labiau tinka, na ir pats baisiausias ko gero bus – antrosios pusės išsirinkimo klausimas… Aiškumo renkantis, tvirtumo priimant sprendimą jums suteiks deimantas. Jei esate susituokę ir saugote taikius santykius su antrąja puse bei norite juos apginti nuo pavydo, tiks berilas.

OŽIARAGIS Panirsite į darbus. Sakysite, kad niekada ir nebuvote išnėrę iš darboholizmo okeano (kai kam liūno?). Na, sviestas – sviestuotas: darbas – darbe. Kas gelbės? Ne tik darnūs santykiai kolektyve, šeimoje (gelbės chrizolitas: juo pasipuošę nebūsite tiek įsitempę, kategoriški), bet ir mokėjimas pasidžiaugti turimais pasiekimais bei juos įvertinti! Ir čia jums padės mėlynas safyras: jis pabrėš jūsų reikšmingumą, ar net sukels aplinkinių pagarbų pavydą… Kad ir kuo puošitės, bus svarbu gerai subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas…

VANDENIS Marsas Dvyniuose įkvėps Vandenius pakovoti už savo laimę, už savo vertę bei pripažinimą. Pakas jėgų bei ryžto! Dabar galima imtis pačių sudėtingiausių, labiausia avantiūristiškų sumanymų!  Būsite itin kūrybingi, sumanūs.  O įkvėpimą skatins gintaras, gelsvai žalsvas peridotas (chrizolitas), citrinas. Gintaras, beje, suteiks Vandeniams dažnai trūkstamos veiksmo energijos bei sustiprins motyvaciją, o taip pat tikėjimą, kad esate nuostabūs! Na, o tigro akis ne tik padės pakelti savivertę, bet ir apsaugos nuo impulsyvių, neapdairių sprendimų bei sustiprins finansinę sėkmę. Akmenis gerai nešioti ties Saulės rezginiu.

ŽUVYS Visas Žuvų gyvenimas tarsi persikels į siaurą šeimos ratas (savotiškas likimo karantinas). Ir nenuostabu, nes jėgas jūs semsitės būtent iš namų. Kuo daugiau namie, tuo geriau! Aišku, tai gali baigtis įvairiais perversmais, esminiais namų pertvarkymais… Namų dvasios energiją padės pajusti smaragdas, jis saugos ir  nuo besikaupiančių konfliktų šeimoje. Juodas oniksas tinkamas savimi nepasitikintiems, jautriems ar šeimoje užguitiems asmenims:  padės įveikti vidines baimes, suteiks tvirtumo, mokėjimo nugalėti. Šiuos akmenis geriau nešioti ant krūtinės.  Pagalbos Žuvys sulauks ir iš rubino – jis padės susigrąžinti vidinę pusiausvyrą, sąlygos šeimos gerovę bei klestėjimą. Žiedas su rubinu padės kaupti vidinius rezervus, stiprins gyvybingumą, atskleisti jūsų geriausias savybes. Na, ir lems abipusę meilę. 

***

Tiesa, ne mažiau svarbus yra ir jūsų Marso, esančio asmeniniame horoskope, santykis su tranzitiniu Marsu. Bet tai jau gali pasakyti tik astrologas, deja, bendrų patarimų šiuo klausimu pateikti nebeįmanoma.  


Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, darbo dienomis, tarp 11 val. ir 13 val. tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×