GRUODIS. PLANETŲ TRANZITAI ZODIAKO ŽENKLUOSE

1d. 16val. 33min. MERKURIJUS OŽIARAGYJE (12.01 –  12.23). Sustiprės barjero pojūtis. Bendravimas taps oficialesnis, bet ir taktiškesnis, labiau dalykiškas, racionalus, tad neišvengiamai ir santūrus. Emocijos nemaišys protui, ir sprendimai bus priimami šalta galva. Labiau kritiškai bus vertinama svetima nuomonė, – greičiau išryškės diletantiškumas. Sustiprės atsargumas, net skeptiškumas naujų žmonių bei idėjų atžvilgiu. Įsivyraus konservatyvumas. Tai bus tinkamas metas atsakingam dalykiniam sprendimui, taip pat profesinių žinių gilinimui, dalykinių  kontaktų užmezgimui bei plėtojimui, apskritai bendravimui su asmenimis už jus viršesniais ar vyresniais.

4d. 20val. 52min. VENERA SKORPIONE (12.04 – 12.29). Ši Veneros padėtis sunki moterims, problemiška įsimylėjusiems, nes skatins vidines baimes, nepasitikėjimą savimi ir jausmais. Auga despotiškumas ir godumas meilėje, aistrose. Pavyduliavimas, sadomazochistiniai kompleksai veržiasi paviršiun. Piniginiuose, turtiniuose reikaluose mažiau paisoma susitarimų, pamirštami įsipareigojimai – ima reikštis grobuoniški instinktai.

6d. 12val. 09min DIREKTINIS NEPTŪNO JUDĖJIMAS (12.06 – 2024.07.02). Tai puikus etapas ugdyti atjautą ir meilę visoms gyvoms būtybėms. Naudinga mokytis muzikos, meditacijos, maldų. Palankus metas kurti muziką ir eiles, lieti akvareles. Gerai daugiau laiko praleisti prie vandens (ypač jūros, vandenyno).

22d. 5val. 28min. SAULĖ OŽIARAGYJE (12.22 – 2024.01.20). Kai Saulė ateina į Ožiaragį, prasideda nepaprastas metas: Žemė savo metiniame kelyje apie Saulę labiausia prie jos priartėja, ir tai suteikia ypatingo aiškumo mintims, giedrumo širdžiai. Ožiaragis – aukščiausia vieta Zodiake (praminta senovės astrologų – Zodiako Stogu). Kitaip kalbant, dabar geriausia apžvelgti metų darbus, įvertinti įgytą patirtį: juk viskas tampa akivaizdu – ir nuopelnai, ir nuopuoliai. Saulė Ožiaragyje verčia intensyviai mąstyti apie svarbiausius uždavinius, apie būdus juos pasiekti. Būtent dabar susiformuoja pagrindiniai gyvenimo tikslai, kertinės nuostatos. Tenka pripažinti – Ožiaragis – griežtas teisėjas, tad ir klaidos veikloje, kompetencijos trūkumas gali išdavikiškai paaiškėti. Dabar svarbiausia bus profesionalumas, jo ugdymas. Teks iš esmės susikoncentruoti ties profesine veikla bei sumanymų įgyvendinimu. Kadangi šis metas svarbus karjeros uždavinių realizavimui, derėtų priimti lemtingus sprendimus bei atsisakyti visko, kas trukdo pasiekti užsibrėžti tikslo.

13d. 9val. 03min. RETROGRADINIS MERKURIJAUS JUDĖJIMAS (12.13 – 2024.01.02). Per šį laiką sulėtėja mąstymas, reakcija, greičiau atbunka pastabumas, silpnėja atmintis, tačiau stiprėja analitiniai sugebėjimai. Šiuo metu mažiau bendraujama (nebent su senai draugais), vengiama naujų žmonių, naujų pažinčių. Na, ir padaugėja informacinės painiavos, klaidų rašant, skaičiuojant, tvarkant dokumentus. Nederėtų skubėti žadėti, įsipareigoti, pasirašyti. Dažniau pametami daiktai, dokumentai, padaugėja autoavarijų. Sunkesnis laikas žiniasklaidos, transporto tarnyboms. Tinka dirbti su sena informacija, kartoti pamirštas žinias. Nepatartina imtis nieko nauja – efektingiausia būtų grįžti prie senų dalykų.

23d. 8val. 19min. MERKURIJUS ŠAULYJE (12.23 – 2024.01.14). Imama optimistiškai mąstyti, atsiranda poreikis keliauti ar bent jau dažniau svečiuotis, rodytis visuomenėje, dalyvauti prestižiniuose renginiuose, užmegzti naujas pažintis, ypač su įtakingais, aukštesnę socialinę padėtį užimančiais asmenimis, taip pat užsieniečiais, dvasininkais, politikais. Tai metas, kai jums pavyksta įgyti naują autoritetą per bendravimą su reikalingais žmonėmis.

29d. 22val. 25min. VENERA ŠAULYJE (12.29 – 2024.01.23). Šiuo metu bus labiau idealizuojami jausmai, partneris. Stiprės ir pagarba tarp įsimylėjusių. Dažniau bus siekiama užmegzti romaną arba su įtakingu, turtingu, žymiu asmeniu, arba su užsieniečiu. Daugiau bus išleidžiama pinigų kelionėms, pobūviams, prestižiniams daiktams.

31d. 4val. 22min. DIREKTINIS JUPITERIO JUDĖJIMAS (12.31–2024.10.09). Taps aktualu visuomenės gyvenimas, bus aktyviau domimasi politika. Palankus metas plėsti savo veiklą, įtaką, plėtoti ryšius su užsieniu. Geras metas ilgalaikėms kelionėms į užsienį. Dera užsiimti savo padėties ieškojimu ir įsitvirtinimu visuomenėje.

Dienos invazinėms grožio ir gydomosioms procedūroms (injekcijos, danties rovimas ir pan.):

  • Palankiausios: 7d., 8d., 15., 18d., 25., 26d.
  • Visai netinkamos: 2d., 12d., 20d., 21d. iki 13val., 29d., 30d., 31d.

Dėl astrologinių konsultacijų susisiekite asmeniškai, tel. nr. +37062122706 (galima skambinti per Viber, WhatsApp). Daugiau informacijos: http://palmiroshoroskopai.lt/konsultacijos/

Palmiros Kelertienės kontaktai:

Registracija

 Prašau atidžiai perskaitykite registracijos sąlygas ir taisykles naudojant asmeninio rekomendavimo nuorodą:

  1. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite įstoti į Coral Club Int., Jevgenijos Gordejevos struktūrą, kuri tampa Jūsų rekomendatorė;
  2. Paspaudę šią nuorodą, Jūs sutinkate, kad norite gauti patarimus iš savo rekomendatorės apie Coral Club bendrovės produktus, jos programas, metodikas ir veiklos principus. Jūsų rekomendatorė gali Jums atsakyti lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Svarbi informacija!

Jeigu nors vienas Jūsų šeimos narys priklauso Coral Club Int. pagal kompanijos taisykles Jūs turite tapti jų struktūros nariais. Šeimos nariai yra sutuoktiniai (nesvarbu registruota ar neregistruota santuoka), tėvai, vaikai, broliai ir seserys.
Aktyvavus narystę rekomendatorių galima pakeisti nuo registracijos praėjus 12 mėnesių, per juos neperkant jokios Coral Club produkcijos!

Paspaudus „Taip, aš sutinku”, Jūs pereisite į oficialią Coral Club Int. Svetainę, kurioje galioja kita Privatumo Politika.

×